Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Maj. 2020 21:34

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Nov. 2020 11:31

Uporablja katera ščetko za obraz? Katero?
Sodelavka pohvali eggo, ampak me skrbi ker je rekla da je v 3 mesecih eno uničila :lach: . Ni lih top reklama...
Ne bi pa dala preveč keša ker ne vem če mi bo sploh ustrezalo :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Nov. 2020 19:03

Jaz je ne. Sestra ima od Silkn-Bright in je cisto navdusena. Tako da je tole neko posredno priporocilo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Nov. 2020 11:58

Spet jaz in nakupi: je katera kupovala prek spletična.si?

Gledam flower by Kenzo za darilo, in je 100ml parfumska voda 20eur cenejša kot drugje. (Cca 50eur, drugje pa 70)

Ni mi jasno v čem je fora? Je kaka slabša kvaliteta? Bi morda lahko kaka parfum ekspertinja prosim pogledala?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 12:36

Nimam pojma, nikoli nisem kupovala prek spleta, ker morem povohat, neka znižanja imajo ja, mogel bi biti isti parfum, razen če imajo kje ponaredke..

Danes sem po dolgem času bila v Miler ju, ko sem peljala mamo na pregled in v trgovino, mogla it na vc v soping center in nisem mogla zgreši Millerja..

Če katera slučajno vidi kakšno znižanje na netu Adriana Grande Cloud/ Amo Ferragamo Per lei/ YSL Libre naj napiše.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Nov. 2020 12:51

Mogoce je popust za black friday? V 'nasi' spletni trgovini je zdaj tudi ogromno znizanj.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 13:24

Drugače Kenzo je imel na en parfum znižanje tudi v Miler ju že avgusta ali začetek septembra, ker so mi neke prodajalke reklamirale, uni v obliki očesa, lahko je to isto.. Drag 20e ni neka posebna razlika. Mislim. Da sem tudi jaz svoje prve tri parfume letos kupila znižane..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 19. Nov. 2020 14:14

Trgovine imajo tudi po par 100% marže na parfume, lahko je razlika v tem.

Lahko so tudi za različne trge prodaje naročeni različno močni parfumi, različen % dejanskega parfuma v mešanici. Načeloma naj bi bil enak v celi slo, odvisno od dobavitelja, če je naročnik dovolj močen lahko ima svojega ampak dvomim za spletično, da bi toliko prodali, da bi imeli svojega dobavitelja kot druge trgovine.

Miler bo imel black friday popust.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 14:24

Drugače cena tega parfuma je nizka že ne znižana, ponavadi so okrog 60e za 30 ml., edino Chanel več..
Je pa res, da jaz recimo nikoli ne pospricam več kot 2 - 3 sprice na enkrat, pri mocnih/sladkih pa tudi samo en spric in meni je 30 ml že kar veliko/ dovolj, sploh pri edp, ki naj bi držali min. 6 ur, brez dodatnega s pričanja.., pa se toliko bolj, ker uporabljam več parfumov, ne vedno istega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Nov. 2020 14:28

Mislim, da sta notino in spletična ista zadeva. Tule več o tem zakaj so cene nižje. Sicer je že mayaeb omenila.

Hayley, Amo Ferragamo imaš trenutno na notino 100 ml za 60% ceneje (42,60), plus brezplačno dostavo, plus 15% popust s kodo "black", kar nanese okoli 36 €.

(Ko se vonja naveličaš in ti ostane recimo več kot 50 ml (v primeru, če ti nabira prah na polici in ga ne podariš kakšni kolegici) pa greš lahko na mojbutik in ga prodaš za 20€, kar je vsaki tam dober deal za 50 ml parfuma, ki je v prodaji za več kot polovico dražji. Parfume tam se hitro proda.
To pomeni, da si sama konec koncev za parfum odštela le 16 €, cena dveh pic. :D Ker se mi ravno da. :D )


Če je katera še skeptična, pa pride v poštev tudi npr. lookfantastic, kjer imajo trenutno prav tako velike popuste.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 19. Nov. 2020 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 14:36

Ananas hvala, ma mislim, da jaz nisem videla Amo Ferragamo per lei na notinu, to je en nov od leta 2020, navaden Amo Ferragamo je drugi.. Disita pa malo podobno ja, ta navaden je malo bolj sladek se mi zdi.. Ta per lei mogoče lih malo spominja na Diorjev J' adore, vsaj vrhnje note, ker ima isto hruško na vrhu, samo da je cutit, da je bolj moderen, mladosten vonj od J' adore..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Nov. 2020 14:41

Aha ok, nisem bila pozorna, da je razlika. Na teh straneh ga še sploh ni v prodaji.

Kakorkoli, grem tudi jaz v šoping. Se splača :D
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 19. Nov. 2020 14:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 14:45

Je pa tudi v mullerju cena pod 50 za ta parfum, nekaj čez 40e, samo nisem pogledala za koliko ml, ker sem itak skočila samo na vc v soping center, brez denarnice s sabo.. :D Zgleda, da ta Ferragamo je malo nižji cenovni razred od ostalih.. Nisem sploh poznala tega oblikovalca, dokler nisem vzorcka dobila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Nov. 2020 14:48

Ja, Ferragamo je cenovno med ugodnejšimi znamkami, sama imam Signorino Eleganzo in klasik Signorino od njega.
Ma odkar imam mala dva sem škrtica na sebi. :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2020 15:17

MA ja.. Meni je ta vzorcek, ki sem ga imela Amo Ferragamo per lei prav zadel žebljico na glavico ali kako bi rekla, ne glede na ceno, posebej zdaj za bolj jesenski in zimski čas..

Ma tudi povezujem dišave z outfiti in mogoče imam poleti bolj tak stil eleganten, da sem skos nosila samo oblekice in (primerno dolga) krila z visokim pasom nosila in so mi k takemu stilu zelo pasali Chanel parfumi.. Zdaj pa sem očitno malo bolj casual in v hlačah večinoma in mi ne paše toliko nositi chanelov.. In mi je ta ravno pravšnji za ta čas..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov