Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Jun. 2018 15:18

A to res tako stisne? Do katere kosarice je to sploh izvedljivo?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 02. Jun. 2018 15:32

Meni ne stisne pa mam najmanjšo možno cifro (jaz mam za A/B, sam mi je mal majhen, ampak ni krize, tišči me nič, samo ob strani mi del joška ne pokrije). Kar me vbistvu sploh ne moti, ker ne nosim takih majic, da bi se mi poznal dekolte.

Je možno tudi za velke prsi. Itak se ti tist silikon samo nalepi gor. Kot neka nalepka vbistvu. :D oblika je pa meni lepša kot pri navadnem. Zgleda naravno, nikjer se nobenih odtisov na majici ne pozna. Sanjsko. :love:

Edino zdej se bom pomoje ustrašla občasno, da sem si modrc pozabla oblečt, ker je res tak občutek, kot da nič nimaš. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7538
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jun. 2018 15:51

Te stvari mi meni zgledajo cudno :D . Ok ce mas kako majco na je odprt hrbet al kasne posebne modele potem ze, cene se rajs drzim unga, kar sem navajena. Sej na kasne oblekce s tankimi naramnicami sem tudi jaz kdaj nosila brez moderca, ker lepse zgleda, ce ni videt naramnic, in lepse padejo po telesu,
pri taksnih modelih oblekc, ki so samo padajoce in niso nic stisnjene v pasu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 13:24

Ma meni kar vse majice veliko lepše izpadejo s samostoječim. :D pa tale moj mi nardi tako lepo zaobljeno naravno obliko. :)
Brez vsega se pa ne spravim oblečt nobene majice al pa obleke, mi ne zgleda lepo.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jun. 2018 13:37

Pr men zgleda ta modrc, ko da sn si flajšter nalepla čez nipl. i have big boobs, i need some opora (ne morn se spomnat ang besede, pa da se ubiješ)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Jun. 2018 13:38

Te modrci so bili prav nek hit pred kratkim. Pomoje je pa uporabno samo za manjše prsi (A,B), tiste z malo več teže na prsnem košu lahko itak samo sanjamo o letanju okrog brez modrca al pa nekih samolepilnih modrcih :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jun. 2018 13:44

Exit napisal/-a:Pr men zgleda ta modrc, ko da sn si flajšter nalepla čez nipl. i have big boobs, i need some opora (ne morn se spomnat ang besede, pa da se ubiješ)


Support.

Nikoli nisem razumel zakaj ženske ki imajo manjšo košarico sploh nosijo modrce, nekak si predstavljam da večina žensk ki imajo velike prsi samo sanja o temu :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 13:45

Ananhas, mogoče res ne pride v poštev od C naprej, ne vem, bi mogle probat v trgovini.
Jaz za svoj B res ne rabim nekaj full opore. :D

Joj Exit, saj ni mišljeno da boš tipa rajcala s tem. :lol: kaj me briga, če zgleda kot flajšter, važno mi je udobje za vsak dan. :wink:

LZ zato, ker nimam spet tok majhnih, da ne bi rabila nič. In mi brez modrca sploh ne izgleda lepo, kaj šele, da bi razkazovala obris bradavičk.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jun. 2018 14:07

Ne gre se za to kok zgleda, ampak to da mi ne nudijo opore, in js mam pač večje DOJKE, in rabm oporo :D drgač sam opletam z njimi, in se počutim ko krava
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 14:20

Ja potem imaš pa napačno velikost, če ti ni nič pokril. To, koliko opore nudi za D (npr.) ne vem, ampak imajo tudi večje številke, tako da prsi ti že mora pokrit, če maš pravo velikost. V nasprotnem primeru itak da zgleda kot flajšter, če vzameš A za velikost D. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Jun. 2018 14:28

Jaz sploh nimam ogromne kosarice, pa si jih moram dobro privezat okol in okol, drugac si jih moram z rokami drzat, ko grem po stopnicah ;D
Tole je zame ekvivalent unih oblizev za cez niple.
Skoda, so mi ful vsec obleke z odprtim hrbom :/
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 14:35

Okeeej, očitno sem jaz daleč najmanj ''obdarjena'' od vseh žensk, ki sodelujete na tem forumu. :lol:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Jun. 2018 14:37

Hahah :D ma kupla sn si prmerno za svojo velikost, pa nope :D ne gre D pa mam tt zlo rada oblekce z odkritim hrbtom, sam jbg
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jun. 2018 15:15

Cryselle napisal/-a:Okeeej, očitno sem jaz daleč najmanj ''obdarjena'' od vseh žensk, ki sodelujete na tem forumu. :lol:



Talent na temu forumu je velik :lach: .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Jun. 2018 15:26

Dobro samo sej jaz na svojih 55 kg realno D niti ne morem met. Še ce bi mela C bi mi verjetno vsi govorili, kako sem obdarjena za svojo postavo. :mrgreen:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov