Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Feb. 2016 21:58

eni se tko naglas derejo, da sploh telefona ne bi rabil :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 18. Feb. 2016 7:00

LZ, a si iz Litije? Mislim, vozač relacije Litija-Ljubljana :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Feb. 2016 7:48

yes
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Feb. 2016 18:41

Da nadaljujem v bolj primerni temi...

hayley napisal/-a:To je tvoj mnenje, moje, glede na opažanje je, da smo jaz in kolegice moje generacije večinoma precej bolj čustveno zrele kot fantje enake starosti, to bi rekla, da velja za dvajsetletnike,najstnike,ljudi v začetku dvajsetih. Mogoče se do 25 malo bolj poravna ta razlika..



Saj smo bolj čustveno zrele-povečini, povsod se najdejo izjeme. Iz mojih krogov je samo en 25-letnik, ki ima punco, si sam služi denar in je dejansko zrel za resno vezo in se ne išče kaj bi pa mogoče bi pa mogoče ne bi pa... sto in en izgovor za lenobo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Feb. 2016 11:41

_patchouli_ napisal/-a:Ja, ženske imamo rade tipe, ki imajo lajf na mestu. Pa ne zaradi materialnih dobin, ki pridejo s tem, ampak ker imamo rade odgovorne, zrele, samostojne partnerje, ki vedo kam s sabo in posedujejo zadostno mero čustvene inteligence. To ti je materijal za resno zvezo. Ne hiša.


kakor jaz razumem, je LZ v bistvu mislil ravno to. tip, ki živi na svojem, je jasno tudi samostojen, sposoben preživljat sam sebe. in tak tip ima več šans, da lahko da ženski občutek varnosti, stabilnosti. in tak bo ženskam bolj privlačen kot nekdo, ki doma živi in mu mama kuha. in nima veze, če se tak potem tudi k njej preseli namesto ona k njemu, glavna je ta zrelost, samostojnost :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Feb. 2016 11:57

Razlika med 30 letnikom in 25 letnikom, je v ekonomskemu smislu, 30 letnik ima več, in se je lažje k njemu vseliti, 25 letnik ima manj, in bo rabil čas da nekaj ustvari.


^ LZ.
Ne vem pa, kaj je dejansko mislil. Ta in naslednji posti poudarjajo materialno preskrbljenost, konkretno "gnezdece."
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Feb. 2016 14:00

to bo sicer najbolj on vedel, samo meni se ne zdi da ima ženbske za take ki bi jim ful pomenile ravno materialne dobrine.. bolj ta resnost moškega. da je precej bolj zrel za resno zvezo, če je ekonomsko stabilen.

drugač pa ne glede na to enakost, še vedno se v družbi pričakuje, da je moški tisti ki je bolj pomembno da je stabilen in nudi varnost, ne obratno. ne zaradi samega denarja, ampak te sposobnosti da je samostojen in tudi poskrbeti za nekoga drugega.
moški ne more pričakovat, da če bo neuspešen, da ga bo ena k sebi vzela in skrbela zanj, ker jo bo takoj odbilo, pa tudi njega, ker bo osramočen kot moški. ženska ima več šans, moški mamo radi občutek da poskrbimo za nekoga, se počutimo močnejše, bolj možate :) bolj se gre za ta občutek moškosti kot same materialne dobrine.
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2016 14:14

Mogoce bi bilo na tem forumu manj nesporazumov, ce bi se potrudili z uporabo nekaterih besednih zvez, kot so 'po mojih opazanjih' / 'pogosto vidim' / ' veliko ljudi v mojem krogu' / 'nekateri' / 'vcasih' / itd. S pomocjo le-teh lahko podas soje ugotovitve, brez da bi vrgel vse v isti kos in pustil prostor izjemam. :ja: Be like Bill!

Verjamem, da je tu vecino postov napisanih dobronamerno in ne nujno v duhu seksizma, ampak roko na srce, vcasih znajo nekateri izpasti kot izjave politically correct redneck-a.

Slika
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Feb. 2016 14:26

_patchouli_ napisal/-a:Ja, ženske imamo rade tipe, ki imajo lajf na mestu. Pa ne zaradi materialnih dobin, ki pridejo s tem, ampak ker imamo rade odgovorne, zrele, samostojne partnerje, ki vedo kam s sabo in posedujejo zadostno mero čustvene inteligence. To ti je materijal za resno zvezo. Ne hiša.


Ja, če bi bila samo hiša/stanovanje kriterij, da tip dobi žensko, potem ne bi bilo samskih tipov, ki so "ekonomsko" podkovani oz imajo nek prostor, kamor se lahko ženska priseli :P
The world is as you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Feb. 2016 14:35

^^ saarijarvi, se sicer strinjam, ker zveni preveč pretirano posplošujoče, sam mislim da smo se že dovolj navadili drug drugega tukaj, da npr. "moški" ne pomeni od prvega do zadnjega moškega na planetu, ampak nekakšno večino, splošnost, kot to vidi tisti, ki piše post :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Feb. 2016 19:54

Ikea se izgovori IKIA?
*mindblown*

Slika

AJKIJA

Damn you Phoebe! :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 23. Feb. 2016 10:03

Ja, tudi v reklami za Ikeo, ki jo je prilepila saarijavi v neko drugo temo, je IkIa ... hecno :)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Feb. 2016 18:03

Mhm, saj tam sem prvič slišala za to, in sklepam da je kar viable informacija, glede na to da je njihova reklama :).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 23. Feb. 2016 18:24

Nope.

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 23. Feb. 2016 18:45

ja po švedsko je tko, po angleško pa "ajkija" :) po slovensko pa Ikea (s širokim e)
hej norci :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]