Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Jan. 2016 0:20

Two can play this game CDB :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 07. Jan. 2016 22:17

Saarijarvi vprašanje imam zate, čisto tako iz firbca me zanima ker si zadnjič pisala kako je v študentskem domu in tako. Me zanima koliko drugači taki domovi stanejo recimo konkretno ta /mesečno najemnina ali kako to mate, in kako je z stroški so vaši ali državni. Lahko odgovori tudi kdo drug če ve, ker me zanima koliko ta hec bivanja z toliko ljudmi stane.


ps : Sarissima ta starka je že iz mode, črna puma je klasika.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Jan. 2016 22:33

Odvisno kam gres, ampak cene za studentske sobe so okoli 70-80 na mesec, cca 100 pa za samske sobe, ce jo slucajno dobis. Stroski vsteti. Par eur -/+, odvisno od letnega casa. Kar se subvencij tice, ne vem kako je zdaj.. vcasih si lahko dobil nek manjsi dodatek k stipendiji, ce si studiral izven kraja bivanja, pa so to ukinili za tiste, ki so dobili dom. Drugace pa ne vem, koliko gre iz drzavnega proracuna za bivanje studentov. Najbrz ze kaj.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Jan. 2016 19:49

uporablja slušajno kdo Snapchat pa bi si pošiljal slike? :D
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 13. Jan. 2016 22:51

Led Zeppelin napisal/-a:berem: Mark Mansonov blog

:lach: , PUA scene, a? In, si se kaj novega naučil? Jaz sem prebral njegovo knjigo Models: Attract Women Through Honesty in morem priznat, da nisem bil zadovoljen s prebranim in to zato, ker v knjigi ni bilo čisto ničesar česar ne bi vedel že sam.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Jan. 2016 22:56

Mark Manson je velik popotnik, boli me k***c za PUA, preberi si njegov segment o kulturi, potovanju, ali ljubezni.
Je odličen pisec.

Sicer pa, če že vse veš, zakaj pa potem nisi uspešen?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 14. Jan. 2016 17:46

Manson (neupravičeno) dissa PUA sceno in misli, da je "nad" njimi. Po koncu branja njegove knjige se nisem praktično nič naučil - to sem mislil zgoraj. Glede te njegove iskrenosti, ki jo skozi knjigo povdarja je bilo tudi veliko polemik. Če v kakšni situaciji človek pokaže šibka čustva, te bodo imeli drugi za slabiča, softiča. Manson povdarja, da je po vsaki zavrnitvi OK pokazati razočaranje - če res to čutiš, tudi pokaži. Če pokažeš razočaranje, bo moškega marsikatera imela za slabiča, še posebej, če ga sploh ni imela namena zavrniti in ga je samo malo testirala.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jan. 2016 19:06

Glih danes sem poslušal en intervju z njemu, in itak človeka razumeš.

Vsak si o njemu ustvarja neko sliko, in je lepo rekel, pač če najdeš v njegovih besedah neko vrednost, kul, če ne, tudi kul.

Manosphere je pa itak neka posebna sfera, kjer so si vsi kolegi, obenem bi se pa pobili ker je v temu veliko denarja.

Jaz sem v kontaktu z enim, ki je potovalni bloger, pa malo manosphere. Tedensko prejme 100 mailov, da je prasec, mačist, zapečkar, ku*ac.

Ironija, 3/4 tega folka je moških :D.

Manson se je pa itak spremenil, par let nazaj je bil popotnik, zdaj je pa tik pred poroko z eno Brazilko (čisto vsi iz manosphere, majo Brazilke :lol: ).

Osebno meni dobro piše, sploh o konceptih in o pristopu k potovanju.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jan. 2016 16:31

Sarissima napisal/-a:
Led Zeppelin napisal/-a:-* sem vesel da je RM bannan, upam da jih to uniči za vsaj 2, 3 leta. Mi lepo Pogbaja kupimo poleti, in jih zradiramo iz pokalov za nekaj let.
Se je nam zgodilo isto, ampak upam da dobijo ban že poleti :D.
-* sem imel slab dan, ampak ko sem izvedel to, sem se začel režati in sem se takoj počutil boljše. Preziram jih, jeb. jim m.


- Da razen kletvic ne razumem ničesar iz tega sestavka :P
.


Real Madrid je sovražnik FC Barcelone (klub za katerega jaz navijam).
So klub z največjimi finančnimi mišicami, in so korporacija.

Klub je bil kaznovan s prepovedjo kupovanja igralcev v dveh nakupovalnih oknih (1 leto), zaradi nepravilnosti pri kupovanju mladoletnih igralcev.
To kazen je že doletela moj klub, in pač 1 leto ne kupovati novih igralcev te kadrovsko oslabi, in imaš manjše možnosti za uspeh.

Paul Pogba je neverjeten talent v nogometu, visok, hiter, fizičen, pameten, strel od daleč, dober dribler. Kompleten igralec, vreden okoli 120 milijonov evrov.
In ker koleba med tem dvema kluboma, in ker bo RM kaznovana, se s tem poveča možnost da pride v Barcelono.

In kdor ima takšne igralce, lahko dominira.

In RM bo oslabljen zaradi tega, s čimer se povečajo možnosti za uspeh Barcelone.

To so resne zadeve Sarissima :P . Če tvoj klub zmaguje, lahko hodiš okoli in kažeš sredince ljudem ki navijajo za druge klube.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 15. Jan. 2016 19:18

^, tipičen navijač Barce. "Ni važno kako gre mojemu klubu, važno, da Realu ne gre in sem srečen!". Ti si večji hejter Reala kot pa navijač Barce. Navijaj ZA svoj klub, ne pa navijat PROTI klubu.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jan. 2016 0:04

Jaz ne hejtam.

To je pač vojna, in v vojni uničiš nasprotnika, in mu potem zažgeš vasi.

Tako pač je.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Jan. 2016 2:07

mene pa zanima, kako vama je prišel nek tuj klub tako v srce da tako goreče navijata zanjga :P

mi je pa čist mim to rivalstvo.. všeč so mi športi kjer grejo nasprotniki po tekmi skupaj na pir, in zmaga pač tisti ki je najboljši, ki je najbolj pridno treniral, ferplej, spoštovanje. noben zares uspešen športnik ni nikoli pljuval po svojih nasprotnikih in bil agresiven, ampak umirjen in spoštljiv, športal pa za svojo zmago, ne za osramotitev nasprotnika.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jan. 2016 9:29

Jaz imam probleme s tem, da ko sem čustveno investiran v nekaj, da sem potem agresiven do česarkoli temu nasprotuje :D.

Se pa strinjam, na igrišču mora biti fair play.

Ampak v ozadju, v politiki, tam mora iti pa na nož.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 16. Jan. 2016 13:54

Nogomet mi veliko pomeni, zato sem tudi strasten navijač. Za tisti slabi dve uri ko igra moj klub pozabim na use skrbi in težave, ki me pestijo in se totalno uživim v tekmo. Za tuje klube navijamo zato, ker so naši slovenski lokalni klubi popolnoma nekonkurenčni. Slovenija je v veliki meri dipolarizirana na 2 pola - na navijače Reala in navijače Barce. Več je slednjih, saj katalonski klub od leta 2009 naprej žanje neverjetne uspehe.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jan. 2016 14:27

Ok, priznam, tudi med navijači Barcelone so tisti ki so se usedli na ta bandwagon.

Jaz sem začel navijati še v času Kluiverta, Davidsa, in seveda potem Ronaldinha.

Ker je bila vedno ekipa velikih imen, ki ni zmagala 0. Potem pa se je to začelo spreminjati, in nekako se ne morem začuditi temu da je ekipa v vrhu že 10 let.

Priznam pa da mi je bil Real zelo simpatičen klub, takrat ko so igrali še Zidane, Carlos, Raul, Guti...ko je bila neka hrbtenica domačega talenta.
Ampak ko je prišel Perez je ta klub postal sramota, sploh ko ste prodali Makeleleja, ste prodali dušo.
Klub vleče eno slabo odločitev za drugo, ko je prišel Ancelotti sem bil resno zaskrbljen, ker tip je klasa...leto kasneje, čao in pride Natakar.

Včasih se resno vprašam če je Perez plačan od Barcelone, zato da uniči Real.

Mislim pa da se lahko oba strinjava, da je Chelsea shit. :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov