Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Maj. 2021 19:03

Aja, meni se zdi bolj tvegano za žensko, da nekam gre sama..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 27. Maj. 2021 19:58

Ima kdo tu slučajno zavarovanega kužka? :) Oz. se kaj dosti na to spozna?
Malo gledam, če bi se ga splačalo zavarovati, ker ima kar nekaj problemov z ušeski, ampak me skrbi drobni tisk. Torej, če ga peljem k veterinarju, od katerega oz. do katerega zneska krijejo in podobno.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 28. Maj. 2021 1:24

mayaeb napisal/-a:...
Sicer pa precej žalostno vse skupaj, da si mora človek nabirati "izkušnje" s prostitutkami, da ni zmožen drugačnega odnosa.


:hail:
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Maj. 2021 12:19

mmm napisal/-a:Led Zeppelin, deloma me daje moralen maček, ne pa tako zelo, saj je svet po drugi strani krut tudi do mene, ker mi ne more zagotoviti da sem seksualno sproščen.


:freak: :huh: :wtf:

Dodajam, ker se mi zdi, da so samo smeskoti kot odgovor nedovoljeni. Nihce ti ni nic dolzen glede tvoje zafrustriranosti. It's all on you, mate.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 30. Maj. 2021 15:07

^^ je mene tudi tisti stavek pustil odprtih ust. :?

Bi dodala samo ene par quotov, ki sem jih pred kratkim prebrala:

The victim mindset will have you dancing with the devil, then complaining that you're in hell.

Self-pity is spiritual suicide. It is an indefensible self-mutilation of the soul.

I'm not what happened to me, I'm what I choose to become.

No one can make you feel inferior without your permission.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Maj. 2021 15:21

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 30. Maj. 2021 16:03

Jaz nimam (pozitivnega/negativnega) mnenja o tem, če nekdo hodi k prostitutkam. Razlogov za to je milijon (lahko je npr. fetiš, in kaj me briga, kakšne fetiše imajo drugi, še manj, da bi jih zaradi tega obsojala). Če bi vedela, da je moj partner spal s prostitutko bi ga pa iz firbca seveda vprašala, zakaj se je odločil za to.

Pa mišljenje, da ljudje hodijo k prostitutkam, ker ne morejo dobiti sexa in zapecati ženske, je po mojem čisto posploševanje. Glavni razlog je verjetno to, da si tako prihranijo čas (denarja pač ne :D ), da dobijo spolni odnos po svojem okusu in željah. V realnosti pač lahko traja dolgo časa, preden naletiš na partnerko, ki bo ustregla tvojim fetišem npr. Čas je denar.

Lahko seveda razpravljamo, da je neetično in da se s tem podpira organizirani kriminal in izkoriščanje žensk - ja, če smo malo utopični, lahko na hitro posplošimo, da prostitucije ne bi bilo, če bi se ji vsi odpovedali, ker ne bi bilo povpraševanja. Ampak dejstvo je, da ljudje v finančni stiski bodo vedno našli načine, kako priti do (nelegalnega) zaslužka. Če ne bo prostitucija, bo pa npr. preprodaja drog. Žal. Bi bile potrebne neke sistemske spremembe, da bi se ljudem splačalo opravljanje služb, ki so na lestvici najslabše plačanih. Dokler se v tej smeri ne bo nič spremenilo, bo pa verjetno tako, da bo vsaka 2. 18-letnica raje odprla svoj Only Fans profil, kot pa delala na blagajni Mercatorja (samo kot primer).
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 30. Maj. 2021 17:27

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Maj. 2021 18:15

Ash. napisal/-a:Jaz nimam (pozitivnega/negativnega) mnenja o tem, če nekdo hodi k prostitutkam. Razlogov za to je milijon (lahko je npr. fetiš, in kaj me briga, kakšne fetiše imajo drugi, še manj, da bi jih zaradi tega obsojala). Če bi vedela, da je moj partner spal s prostitutko bi ga pa iz firbca seveda vprašala, zakaj se je odločil za to.

Pa mišljenje, da ljudje hodijo k prostitutkam, ker ne morejo dobiti sexa in zapecati ženske, je po mojem čisto posploševanje. Glavni razlog je verjetno to, da si tako prihranijo čas (denarja pač ne :D ), da dobijo spolni odnos po svojem okusu in željah. V realnosti pač lahko traja dolgo časa, preden naletiš na partnerko, ki bo ustregla tvojim fetišem npr. Čas je denar.

Lahko seveda razpravljamo, da je neetično in da se s tem podpira organizirani kriminal in izkoriščanje žensk - ja, če smo malo utopični, lahko na hitro posplošimo, da prostitucije ne bi bilo, če bi se ji vsi odpovedali, ker ne bi bilo povpraševanja. Ampak dejstvo je, da ljudje v finančni stiski bodo vedno našli načine, kako priti do (nelegalnega) zaslužka. Če ne bo prostitucija, bo pa npr. preprodaja drog. Žal. Bi bile potrebne neke sistemske spremembe, da bi se ljudem splačalo opravljanje služb, ki so na lestvici najslabše plačanih. Dokler se v tej smeri ne bo nič spremenilo, bo pa verjetno tako, da bo vsaka 2. 18-letnica raje odprla svoj Only Fans profil, kot pa delala na blagajni Mercatorja (samo kot primer).


Ash jaz se strinjam z vsem napisanim. Pa tudi, če tip enkrat v preteklosti ni dobil ženske zaradi žnj razloga, če ga jaz ocenim, da mi je v tisti sedanjosti, ko imava stik všeč, me res ne briga, kako je bil v preteklosti ocenjen na lestvici okolice, glede na to, koliko žensk je lahko dobil.
Je pa po drugi strani neugodno se pečati z nekom z veliko čustvene prtljage, kar pa spet ni nujno, da jo ima tisti, ki je šel k prostitutki obvezno več, kot kdo drug, ki je imel pa neke druge xy probleme..

Ma saj obstaja polno nekih takih stvari, ki bi bile najbolj mainstream ljudem čudne, od odprtih zvez, do svinganja.. Dosti ljudii tudi v paru, počne stvari, ki jih ohranijo zase...

No vsak ima svoj način razmišljanja.

Meni osebno bi se zdelo pri moškem bolj odbijajoče, problematično, da je tako mahnjen na žensko zunanjost (in mu pomeni to več od drugih stvari, lastnosti) - manekenke, hostese in hoče jih skos it v klube gledat in samo do takih pristopa, kot pa da bi en šel 1x ali parkrat do prostitutke.. To pa priznam, da mi je neprimerljivo bolj odbijajoče od obiska prostitutk.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Jun. 2021 21:36

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jun. 2021 3:33

V bistvu je isti pomen kot zgoraj in lepe na prvem mestu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Jun. 2021 5:03

To ni nekaj novega, je bilo že v samem začetku večkrat rečeno.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jun. 2021 5:34

Ne sledim več. V začetku česa in o čem?
Dobro, saj konec koncev ni moja stvar, kakšen okus ima mmm.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Jun. 2021 6:05

Moja napaka, ta post ni bil namenjen v to temo, očitno še nisem bila dovolj prisebna in sem pisala v napačno temo :D
Kaj dela in misli on me niti ne zanima.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Jun. 2021 6:18

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 17:04, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov