kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Mar. 2024 10:14

hayley napisal/-a:
v-e-s-n-a napisal/-a:Da se moram pozdravit in ležim v postelji z vročino, namesto, da bi uživala v lepem, (skoraj sončnem) vremenu z mojima puncama. Bljak bolezni… pojdite že stran!!!!


Tudi jaz imam 38,0 in glavobol, ne vem kje bi staknila, saj sem samo doma. Edina sem bolna v hisi, otrok nima se nic.
Sem pa 3 dni preden sem zbolela mogla vstajat na vsaki 2 uri ponoci, kar prej nikol nism, mogoce mi je malo oslabilo sistem.


ok ne pri meni očitno ni virus, je bilo bolj zaradi utrujenosti in malo stresa z vsemi temi vpisi v mnogo vrtcev in fizioterapijo, se je začelo s tem, ko me je zvečer začel tresti mraz in da sem že ena dva dneva šla delat stvari preko sebe, ko sem že mejo dosegla. Jaz sem si pa že roke razkuževala, ko sem malega jemala iz postelje ponoči. Zdaj je 5 ur kar sem daleron vzela, najbrž se ne počutim tako zlo boljše samo zaradi tablete.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 08. Mar. 2024 16:20

Na živce mi gre današnji dan. Pa sploh ga ni še konec! Narobe gre meni, tamali tudi, pa možu tudi pravi. Blahhhh!
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Mar. 2024 21:42

Da v trgovini 15 minut pred zaprtjem ne dobiš več kruha :twisted:

Folk, ki zaparkira avte tako, da je določenim težko ven pridt... u bistvu me vsakič skrbi, da mi kdo mojega dobro ohranjenega lepotca potem ne poškoduje... ko 1x avto popravljaš, ni več nikoli tako lep, kakor je lep "nov", nekaramboliran
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Mar. 2024 18:40

- da se otrok sredi moje večerje joče in ga grem dojit, pridem nazaj in mojega krožnika s hrano in napol pojedenega jogurta več ni :mad: :mad: :< :< :< :< mi je on vse pojedu
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 05. Apr. 2024 8:57

Služba. Že 2x izbrisala mail, ki sem ga napisala v navalu jeze in nameravala poslati dalje. Moram prespati in razmisliti najprej.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Apr. 2024 9:07

Vrste pri zdravniku. Kako je možno da smo se tega fenomena med korono popolnoma rešili (torej JE možno realno naročati paciente?!?) sedaj pa je poln čakalnica spet standard pri marsikateremu zdravniku.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov