kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Okt. 2016 9:44

Ljudje, ki na prijazen mail glede prostovoljne akcije v njihovi firmi sploh ne odgovorijo, ko pa jih pokličeš, da se dogovoriš za podrobnosti pa te naderejo, kot da oni delajo tebi osebno uslugo, da mu lahko iz lastne kaprice prideš postavljat neki na vrt česar on sploh noče, in mu hkrati še mastno zaračunaš. Screw you.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Okt. 2016 13:05

* Nezmoznost priznavanja krivde in opravicila, how hard can it be... :? To pa res vidim na vsakem koraku..
Random primer:
Se peljem v troli, avtobus pelje mimo manjse prazne postaje, brez da bi zenici odprl vrata za izstop.. zenica se prebije naprej, prijazno in mirno obvesti voznika, da je na doticni postaji zelela ven, voznik njej nazaj, da naj drugic pritisne gumb - mu spet razlozi, da ga je veckrat pritisnila, a najbrz ni videl.. Voznik takoj v defenzivo, da 'njemu ni nic pokazalo in on tuki ne more nic, ce ne pritisne dovolj mocno' lalala.. :rolleyes: itak je obupala. A je tako tezko biti vsaj toliko dostojen pa iztisnit en 'ej sori - priznam, mogoce je bila res moja napaka, v tem primeru se opravicujem'?

* Da facebook stalno menjuje smajlije - priznam, da sem nenavadno obcutljiva na to, ampak ko se navadim na en set emođijev s posameznim smajlijem hocem izraziti tocno dolocen izraz na obrazu, cesar mi nov set ne omogoca vec.. :lol: first world problem, sej vem. Aghhh, frustrirajoce.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Okt. 2016 13:32

saarijarvi napisal/-a:* Nezmoznost priznavanja krivde in opravicila, how hard can it be... :? To pa res vidim na vsakem koraku..


To je sindrom tega sveta, vse ostalo krivo samo da ti nisi.

-* nice guyi, model, če pogojuješ stvari, če si beležiš rezultate, če si pasivno agresiven, NISI PRIJAZEN ČLOVEK.

-* ljudje ki slišijo da nekomu uspeva: Ja, jaz bi bil tudi lahko to, ampak se nisem odločil. ODLOČIL. WTF.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Nov. 2016 10:55

-* to da nisem bil sprejet v en program/tečaj, čeprav sem kvalificiran kandidat, in od vseh tam edini resnično rabim ta tečaj.

Ampak nisem sprejet ker morajo zapolniti kvoto z kandidati iz drugih držav, etničnosti in begunci.

Nice :lol: .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Nov. 2016 12:51

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 6:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Nov. 2016 12:52

^^Podpis pod tole!!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Nov. 2016 13:04

24/7, CETA, vse to nas bo pripeljalo do 7 dni dopusta, in življenja kot živali.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Nov. 2016 19:16

sirova štručka napisal/-a:Meni gre pa na živce to 24/7 odprtje trgovin, še lesnina včeraj (videla reklamo)... wtf?!? Smetarji danes pobirajo smeti!? Zakaj sploh obstajajo vikendi, prazniki, če je itak ves čas vse v pogonu. Nič več se ne upočasni, nič več se ne umiri, ma kot družba prav tečemo proti prepadu.


To s smetarji sem ravno ob zadnjem dela prostem dnevu razmišljala - pomojem bi jim čisto preveč zakompkiciralo urnike pobiranja, ker bi morali dva dni nadoknadit v 3 dneh; meni se zdi lažje, da pač pobirajo danes, kot da zdaj če 3 dni pobirajo od jutra do večera. Pa še ljudje bi se bentili, da je premalo prostora v zabojnikih.
Ponudba gre s povpraševanjem - če bo folk kupoval, bo odprto. Moram pa priznati, da tudi meni včasih paše, da je gostilna za praznik odprta in da mi ni treba na dela prost dan kuhati kosila...
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 02. Nov. 2016 9:46

Poleg tega je ravno za te praznike v okolici pokopališč ogromno smeti. Še več morajo delati, da vse odpeljejo kot pa ob običajnih dneh.

Meni gre na živce samo to, da nimam ravno veliko energije. Pa bo treba počasi začet migat.
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 02. Nov. 2016 11:43

somebody napisal/-a:Ponudba gre s povpraševanjem - če bo folk kupoval, bo odprto. Moram pa priznati, da tudi meni včasih paše, da je gostilna za praznik odprta in da mi ni treba na dela prost dan kuhati kosila...


Ok to me še ne moti, moti me da so odprta nakupovalna središča, trgovine z oblačili, trgovine s pohištvom...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Nov. 2016 17:48

DonCarleone napisal/-a:Se vidi, da smo si ljudje različni med seboj. Mene pa fizični izgled ne zanima ravno, kadar gre za resno zvezo( kar ne pomeni, da sedaj ne skrbi o svoji higejeni, da ne gre preveč v skrajnost, kar se debelosti ipd. tiče). Raj imam neko grdo račko, s katero se bom lahko vsaj nekaj pametnega pogovoril oz., da bo ta ista oseba imela kaj pametnega za povedat, da ima neko razumevanje, da je vsaj malo razgledana itd. , kot pa neko "topoglavo manekeneko", ki ne zna ničesar drugega govoriti kot o oblekcah, kozmetiki, poslušat njene dologčasne zgodbice o nekih njenih prijatljicah za katere niti čul nisem. Ne hvala, veliko raje tisto prvo.



taki stereotipi.
in pa kot da samo dve skrajnosti obstajata; ali imaš grdo in super dobro punco ali pa urejeno in lepo, ki je neumna trapa.
Res je grozen ta planet, ko imajo moški tako malo izbire... :D

Isto je ko pride do debat o postavah...ne maram presuhih, raje imam eno s preveč kg. Amm...kaj pa normalno postavo, maybe?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Nov. 2016 18:04

Tudi jaz imam raje neprivlačnega moškega za resno vezo. Kdo pa potrebuje privlačnost? Saj pa se samo pogovarjamo, kot kolegi :P
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Nov. 2016 18:06

Če vidiš črno in belo je svet bolj preprost, vse lahko deliš na dobro in slabo, in vse svoje probleme in frustracije lahko porineš v kategorijo katera ti ustreza.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Nov. 2016 18:09

Lisica in kislo grozdje, verjetno.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Nov. 2016 0:38

Te gorzne US volitve, naj bo ze konec :cry: ceprav se bo treba sprijaznti, da bo ta ogabna oranzna faca (ali pa tista druga, cisto vseeno) se lep cas vidna na vsakem koraku. Preprosto videt ju ne morem vec.

Da mi nohti zrastejo na eno lepo dolzino, potem se mi pa eden zlomi prakticno na sredini. Danke, Merkel.

Pocasen ubogi racunalnik, ki mi malo vecje fajle shranjuje po 1 - 2 uri, vmes pa lahko samo v luft gledam - zamujam pa z vsem.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov