kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jan. 2016 16:37

- Folk, ki vedno sprasuje 'kaj si pa ti danes tako ustimana?'. Vedno. Ti se ni kapnilo, da se pac tako oblacim in ta 'danes' ni nic drugacen, kot katerikoli drugi dan. Pac ze v osnovi ne dajem denarja za stvari, ki mi niso vsec, pa tudi v trenirki ne hodim med ljudi. Ne bi nic rekla, ce bi povsod nosila stikle in umetne trepalnice. Ampak c'mon, ce sta simple bombazna oblekica in dejstvo, da sem se zjutraj pocesala dovolj, da mi nekdo strelja z ''gospodicna ocitno dela v modni hisi'', potem pa tudi kul.. :rolleyes: In ne, to niso komplimenti, ampak cisto nepotrebni smarty komentarji ljudi, ki mislijo, da delamo vse da bi jih impresionirali.

- Zapeckarji. Kul, si len, ne da se ti nikamor ampak ne me klikat samo z namenom, da mi sporocis, kar itak ze vem. Samo ne se potem cudit, ce nikamor vec ne bos povabljen. A mislis, da te bom prosila? :wink:

- Tejle novi 'be like bill' memeji.. Aaaaarghhh, so annoying.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Jan. 2016 17:33

- Da doma ne morem delat stvari, ki bi jih rada. Da je vedno isto - danes sem že ob 11h naznanila, da grem na hrib, pa iz takih in drugačnih razlogov pač nisem mogla, ker so potrebe vseh ostalih v hiši očitno bolj pomembne ko moje. Planiran čudovit dan na soncu in vetru se je spremenil na ekspres hitro hojo na bližnji hribčič, za nazaj pa sem uživala v drncu v mraku. Ko je ratalo res že mraz ko prasica. Meh.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 18. Jan. 2016 22:08

Spet bom malo jamrala...

Moji nohti, ker zadnje leto res nikoli niso lepi.
Itak so celi mehki in bogi, pa jih utrdim in se mi začne sušit obnohtna kožica. Nahranim kožico in jo spedenam, pa se mi se mi zlomi noht. Okej, počakam da nazaj zrase, pa imam totalno suhe in luskaste roke. Mažem in urihtam roke, pa so nohti spet celi mehki in nikakvi ..... :rolleyes: :rolleyes:
#1worldproblem
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 18. Jan. 2016 23:53

Moja fantastična cimra, ki po celem fletu lepi listke, kaj ostal sostanovalci smemo in česa ne smemo počet, sej začel se je z dosti osnovnimi stvarmi ampak godammit ženska se obnaša kot da je flet njen
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness
Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 21. Jan. 2016 19:51

Slovenska pošta. Tako debilno nesposobne/lene ljudi res težko najdeš kjerkoli drugje. :mad:

Sneg. Ne zaradi snega samega, ampak zaradi vsega kaosa v prometu, ki pride z njim. Pa kokr da ga prvič vidimo, pišuka. :morons:
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 24. Jan. 2016 19:52

Neumni komentarji ljudi ... npr. dans sem popenla, ker mi je kolega reku, da še igrco na računalniku igram sistematično :mad: Vem, da sem natančna, ampak ne rabim povsod poslušat tega!

Vabilo pisano v smislu: "Vabiva vaju na ..." Koga, mene in mojo senco? S tem da vem, da obstaja več različnih izvodov vabil in da vsi, ki me vabijo vedo, da moja senca ne potrebuje stola :x
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Jan. 2016 0:26

A si debela?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jan. 2016 0:34

Priznam da sm se smejala 10 min temu :lach: spi se mi ze.

Na zivce mi grejo Bill-i, Nine in Janezi... P* no internet, da se mora vsaka stvar razpast do onemoglosti..
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 25. Jan. 2016 10:49

celjanar napisal/-a:A si debela?

:lol: Haha, zanimivo razmišljanje... Vidiš, na to pa sploh nisem pomislila :D Ampak verjetno je to zato, ker nisem :)

saarijavi napisal/-a:Na zivce mi grejo Bill-i, Nine in Janezi... P* no internet, da se mora vsaka stvar razpast do onemoglosti..

^^ tudi to!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 25. Jan. 2016 15:32

Ljudje, ki pri še vedno uporabljajo frazo "teta s Krvavca"... Pa kaj smo stari 13, da nam je še vedno nerodno ob popolnoma normalnem fiziološkem pojavu?
Baby talk se skrije pred vsemi temi frazami, ki jih ljudje uporabljajo za opis menstruacije/seksa...

Da sem totalno zapadla v svoje "strokovno področje", 10 min nazaj besno guglam kreatin kinaza (kratica CK) in sem vsakič ko stisnem enter bolj razburjena, ker mi ven meče Calvin Klein in Curling Klube...
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Jan. 2016 16:47

moj gugls zdej že kr zna latinsko in je ful lažje najt stvari. posebno, ko ne vem točnega imena in mi gugl malček pomaga. če brskam v okencu brez beleženja zgodovine ne najdem nič.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 25. Jan. 2016 23:44

Sarissima napisal/-a:Ljudje, ki pri še vedno uporabljajo frazo "teta s Krvavca"... Pa kaj smo stari 13, da nam je še vedno nerodno ob popolnoma normalnem fiziološkem pojavu?
Baby talk se skrije pred vsemi temi frazami, ki jih ljudje uporabljajo za opis menstruacije/seksa...

Da sem totalno zapadla v svoje "strokovno področje", 10 min nazaj besno guglam kreatin kinaza (kratica CK) in sem vsakič ko stisnem enter bolj razburjena, ker mi ven meče Calvin Klein in Curling Klube...


https://en.wikipedia.org/wiki/Creatine_kinase

Trenutno mi gredo na živce ženske, ki z repenčenjem skušajo prikriti očitno pomanjkanje samozavesti. Pa brezyayćni tipi, ki lezejo ženskam v zadnjico na način, da skušajo mene pred njimi kao 'zatreti'. Ni jim pa jasno, da če bo kdo se 'spraznil' v njih, bom to kvečjemu jaz. :D
Uporabniški avatar
exterminate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a exterminate » 26. Jan. 2016 0:32

Brez skrbi, sem tocno vedla (in tudi nasla) kaj sem iskala ;). Ampak ker sem bila tako noter v studiju sem kar pricakovala da gugl in cel svet isce to kar iscem jaz (mi je jasno da vecina ljudi, ki gugla CK misli calvin klein kot pa kaj drugega :) ). Ampak v tistem trenutku mi ni bilo jasno, zakaj me gugl "ne uboga", in sem besno refreshala stran :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Jan. 2016 13:28

evo, za vse, ki vam grejo teli be-like-billi na živce :D

Slika
hej norci :)
Uporabniški avatar
Lotte
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 12. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotte » 29. Jan. 2016 11:14

- ko dobiš obvestilo za prekuhavanje vode 3 dni prepozno :roll: (ne razumem, da poštar nikoli ne pozabi dat reklam??)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov