kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 14. Dec. 2015 0:07

Socialno neumni tipi, ki ne dojamejo posrednih namigov, da ti niso všeč. :rolleyes:
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 14. Dec. 2015 0:36

^^ in kakšni so tej namigi?

-To, da Real nikoli ne izkorišča kiksa Barce.
-"Navijači" Barce, ki za ta klub navijajo od leta 2009 naprej, prej jih ni bilo pa nikjer.
-Sezonski navijači.
-To, da se je očitno˝bolje je biti brez odličnega izdelka kakor kupiti slabšega čeprav še vedno dobrega˝ prenesel tudi na izbiro partnerjev(punc ali fantov).
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Dec. 2015 22:59

-* 3/4 žensk.

To da najdeš žensko z katero lahko skleneš nek dogovor, in se ona potem tega drži, je postala misija nemogoče.
Vse so takoj nahajpane, vse bi vse delale, vse bi vse probale, takoj vse in zdaj!
In ker sklepajo 100 dogovorov naenkrat, se prijavljajo na vsak FB event, delajo in študirajo...pač, ne pridejo, ali ne obvestijo, ali pa 0.
In ne ciljam samo na dejte, to je še kar no, ampak ker delam s temi ženskami, ker so nekatere stvari odvisne od teh žensk,mi gre na k***c da moram dvomiti in vse potrjevati kot da organiziram vojaški desant na obalo.

Zadnjič mi je en dejt prišel pravi čas, in celo na pravi kraj...jaz sem bil prav tisto: O tem bom govoril svojim vnukom.

P***a jim m., enkrat bom začel to samo preko kolen dajati.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 17. Dec. 2015 11:47

-3/4 moških, ker se enako ne moreš zanesti na njih glede ničesar :wink:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2015 23:58

-* ljudje ki na javnih prevoznih sredstvih pušča svoje torbice, ruzake in oblačila na sedežih. Gor imaš police, in odjebaj.
-* starši ki pripeljejo 5.6.7.8 letne otroke na SW, resno...odjebaj, pošlji jih gledati Good Dinosaur, ne pa da froc sprašuje fotra kaj se dogaja.
-* starši ki svojim otrokom kupijo tablice, ker so lene pizde, ker otroci navijajo neke videe in se spreminjajo v zombije in se dejansko ne morejo več investirati v eno zadevo, ker je vsakih 10 sekund je nekaj novega.
-* slovenske trgovine, ker dobesedno skrivajo kondome, eni jih imajo pri higieni, eni pri blagajni, eni pa pri škratu v skladišču ki mu moraš zapeti Filipinsko himno da ti da paket.
Izzovem človeka da mi najde kondome v Merkatorju na Bavarcu, kjer dobesedno noben prodajalec ne ve če jih sploh imajo. Kondomi so bolj pomembni kot jebeni Twix, ker en 18 letnik bo pač rekel Fuck it, in potem bomo imeli spet enega retardiranca ki sem ga pljuval v prejšnjih dveh alinejah.
-* čistilke ki vdrejo na wc točno takrat ko grem jaz na prestol. Spominjajo me na Kanye Westa ko je ukradel moment Taylor Swift. Imma let you finish, but...
-* ljudje ki govorijo da vidijo človekovo auro. Odjebajte.
-* slovenske prodajalke, če je nekdo nekaj pozabil kupiti, ni treba da ti zapustiš mesto, in greš to sama iskati. Računaj, on naj pa še en krog naredi.
-* stari ljudje, ker so ene navadne pizde. Pričakujejo da se jim cel svet prilagaja, namesto da bi mlade učili neke lekcije čas porabijo za pritoževanje, in ker poslušajo župnika dejansko krojijo usodo mlajših generacij.
-* pizde ki so glasovale PROTI, ne zato ker imajo takšno mnenje, ali ker so pizde. Zaradi tega, ker so ponavadi taisti ljudje, ki govorijo: "oh, zakaj Slovenija ni takšna kot Švedska, Nemčija, Kanada... Ljudje, te države so liberalne, ne ukvarjajo se s srednjeveškimi vprašanji..Glas proti je bil glas proti progresiji nacije, in družbeni napredek se vedno pozna ekonomsko in politično. Vodijo nas ljudje, in živimo v deželi, ki si jo zasluži večina ljudi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Dec. 2015 20:41

- Verni ljudje. Ne morem si pomagat.

- Neumnost ljudi, http://aplanetruth.info/2015/08/04/200- ... ning-ball/ :lol:
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 03. Jan. 2016 21:20

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Jan. 2016 3:35

Zivljenje v studentskem stanovanju, sploh s taksnimi kreteni.

- V obeh stukih imamo seznam za ciscenje, ki so ga DRUGI napisali, pa se ga drzim samo jaz. Danes je bila kuhinja prakticno crna od blata, ker ze cel teden ni pobrisal nihce, tako da je to spet cakalo mene. Pomila sem posodo 3-4 razlicnih ljudi, ker je bilo korito cisto polno. Ko sem vse pocistila in hotela zaceti kuhat, se je druscina lepo namestila v kuhinjo, ker je bilo po stotih letih spet prijetno cosy in se niso odstranili se naslednje tri ure. :) Odnasanja smeti se izogibamo vsi, v duhu 'sej bo ze enkrat nekomu dopi*dilo'.. Hja, vedno dop*zdi meni. ;) Isto je s kopalnicami in wcji. Pa kupovanjem vreck za smeti, wc papirja.. Nima smisla. Se rece, se omeni, prjazno in mimogrede, vsi smo istega mnenja, vsi kimamo z glavo 'Ja, nek seznam mi blo treba, res..'.. Seznami na vsaki steni, ucinka nobenega. Da ne govorim o raznih piltkih z opozorili.. Bejba, đabe ti je napisat piltek z 'za seboj pocisti stedilnik, nisi sam!' in cez 5min na istem mestu pustit lonec paste, v katerem cez 3 dni zraste gora plesni. Jap, tudi to sem prej cistila sama, ker sem doticni lonec pac rabila, doma pa ni bilo nikogar.

Prejsnji teden sem se bala svojega sostanovalca. Prisel je sredi noci, okoli 5:30, ko me je z glasnim prepevanjem na hodniku vrgel iz postelje. Se pogrnem cez glavo, si recem 'ok, tip je nabit, sej gre spat'.. nak, mine prva kitica, mine druga, nekaj o Kosovem, gordol.. Mi je dovolj, se cez vrata zaderem 'Clovek, ura je pol sestih!', sledi minuta tisine. Potem pa BAM, tip zacne nabivat po stenah in okoli sebe, cisto popeni, se dere 'Kaj pol sestih? Kje je pol sestih p*** ti ***?! Kaj je??' ( :tot: ) js otrpnem, v upanju da je soba zaklenjena.. Nic jasno. Ok tip gre v sobo, mir. Cez par min gre sov dalje, na youtubu si vzge neke srbske trube in stare himne Crvene zvezde, zraven poje na vsa pljuca. Gre na hodnik, poje se tam. Vsake toliko se malo nabija po stenah in si ponavlja 'KAJ JE POL SESTIH??! KAJ JE, P*** TI ***?!' :rolleyes: Mene pa samo lulat, kot budalo, pa si nisem upala ven. Od takrat ga nisem videla, da bi ga vprasala koji k* mu je bilo.. Ce se to kdaj ponovi, se isto sekundo klicem policijo. Taki manijaki nimajo kaj iskat v studentskem domu, gnoj en. Pa ga sploh ne poznam drugace.

Danes dopolne sem bila se v postelji - jap, naga, nakar mi po tocno sekundi trkanja nekdo zacne odklepati vrata sobe.. Meni nic jasno, odejo si potegnem do brade, not pa vstopita dva starejsa brkota in pozdravita z 'dober dan, inventura :D' .. :eek: .. 6x ponovim 'Ma, ma.. sem se v postelji' , onadva kr lepo vstopita v sobo in zacneta popisovat pohistvo.. Eden celo rece 'sej veva, da je malo cudno', odgovorim z 'ja, malo pa res' in potem gresta.. Sicer je vse skupaj res trajalo samo 30 sekund, ampak tako awkward 30ih sekund pa ze dolgo ne. :?

Prej grem na hodnik in vidim, da je izginila moja bunda. Stara ampak cudovita puhasta bunda, ki sem jo imela nadvse rada in ki ni bila ravno poceni. Resno, sploh ne vem vec kaj rect. Je pa to definitivno zadnjic, da zivim v studencu.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jan. 2016 5:22

^^ damn :D, meni se bi se odfukalo.

Tole naredi, vsaj to sem jaz enkrat naredil v hostlu v Albaniji, kjer so mi eni Angleži kratili spanec.
Greš v najcenejši kitajski šop, kupiš ene 3,4 budilke, dober selotejp, in ko dotične osebe ali skupine ni, greš v sobo, eno budilko daš nekam visoko, eno budilko daš nekam za omaro, eno budilko daš ven skozi okno...pač domišljija. Naštimaš eno ob 2.45, naštimaš eno ob 4.15, eno ob 4.45, pač inovativnost. In to je to, ne prinese nobene moralne zmage, nič, samo sadistično zadovoljstvo.
Ali pa kupiš nek cheap telefon, in ga skriješ nekam, ali vgradiš v nekaj...in potem vedno ko se ti da zajebavati, pokličeš na skrito, itak slišiš da človek vstane, in potem prekineš.. :D

-* to da imam kronične težave z bolečino v levi rami, kak leto nazaj smo se mlatili z ščiti in pendreki, as you do...
In sem dobil pendrek s polnim šusom direktno v levo ramo, in sedaj če bencham, se dvigujem na drogu...me kasneje boli, ne da me ovira, samo resno boli.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Jan. 2016 8:46

Đizs, to je res bolano :S

Ko slišim take zadeve me zadane, da so moji problemi s cimro (ki mi gre na k* ker se nonstop nekaj hvali + stalno bi govorila z mano) res first world.... Pa mi gre ženska blazno na jetra, majkemi, če bi bili v 20ih in bi se oblekla v svojo najboljšo obleko s perjanico, vzela tadolgi nastavek za kajenje in jo s kristalno vazo po glavi. Potem bi si enega prižgala in čakala na Poirota.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jan. 2016 12:57

Fak, so eni ljudje psihiči.
Moje cimre v študentskem so bile pujsice, ampak tihe pujsice, ki so šle najkasneje do osmih spat.

Na živce mi gre to, da so mi novi čevlji premočili.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Jan. 2016 12:12

Maisie Williams in vsi characterji, ki jih igra. Nevem, ona prav pokvari vse skupaj.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Lotte
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 11. 12. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotte » 12. Jan. 2016 22:25

-ljudje, ki mislijo, da je treba vsak dogovor 5x potrdit. Če smo rekli, da drži, potem je tako. Tudi, če je bilo to dva dni nazaj ...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jan. 2016 23:43

^^tudi jaz potrdim večino stvari raje še 1x kot nobenkrat, zaradi neresnih ljudi, ki radi "pozabijo" na dogovorjeno. In mi gre bolj na živce, če se nekdo ne drži dogovorjenega kot če me vpraša, če drži dogovorjeno.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Jan. 2016 0:14

Ko že govorimo o temu.

Jaz ne vem, ali imam nesrečo, ali enostavno najdem te moške.

Ni važno, ali so to izkušnje iz vojske ali mojega privatnega življenja.

Nisem še spoznal Štajerca, z katerim bi sklenjeni dogovor držal.

Zadnjič pošljem enemu tipu paket, in mu potrdim da je vse tako kot sva se zmenila, pa mi reče, da ne bo več plačal poštnine, in da bo paket pač prišel nazaj. Pa sva se vse zmenila dan prej.

Enako je bilo v vojski, če te kdo potunka, 3/4 šans da je iz Štajerske. Potem pa lepo pišeš uradna poročila zaradi njih.

Pa ni to pljuvanje, samo jebem*i no, vedno me pustijo na cedilu.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov