kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 27. Dec. 2014 22:54

Tudi meni Sonyjev incident, ker mi zaradi tega na PS3 se Netflix ne dela (na PS4 dela, ampak ta je seveda skoz v uporabi za igrice). :?
A ima drugace to kaksno zvezo s filmom?
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Dec. 2014 22:58

ne, sem zdaj prebral...to je ena skupina Lizard squad, ki napada networke.

Baje bo še par dni.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 27. Dec. 2014 23:25

Moj je rekel, da mu je vceraj zvecer na PS4 ze delalo, zdaj pa spet ne.

Na zivce mi gre se trenutno stanje v sluzbi, ki se se poslabsuje. Poleg tega mi gre na zivce, da me v najvecji guzvi postavijo na delovno mesto, za katerega me niso 100% vsega naucili. Takrat gre seveda vse narobe in moram teziti sodelavcem, da mi pomagajo resit zadeve, tako da izpadem kot najvecji idiot pred stranko. :x
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Jan. 2015 11:19

Ko v filmih/serijah ljudje sanjajo.

Sovražim to.

Najprej rabiš 5 minut da pogruntaš da sanjajo, potem gledaš 10 minut enga bulšita...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 04. Jan. 2015 11:58

ljudje, ki ne dojamejo kako lepo jim je in da življenje ni pravično...
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 06. Jan. 2015 11:31

Tisti, ki ne poznajo oz. ne uporabljajo osnovnih slovničnih pravil pri pisanju ...
Ni hujšega kot popravljanje seminarske naloge za sošolko, ki postavlja vejice, kjer res ni potrebno (predvidevam, da jo napiše vsakič, ko misli, da bi pri branju vdihnila), ne pozna stičnosti ločil (za oklepajem pa res ni presledka!), pri datumu, kjer je presledek za piko obvezen, ga pa ni ... Da o tistih, ki praznike vztrajno pišejo z veliko začetnico sploh ne govorim.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jan. 2015 11:39

^^hahahahaha

Oh, kako bi se imela fajn ko bi brala za mano :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Kijavi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Kijavi » 06. Jan. 2015 15:19

Na živce mi gre ta butast šolski sistem in določeni profesorji, ki so trdno odločeni, da te bodo za*ebavali v glavo do konca.

Na živce mi gredo zategnjeni ljudje.

Na živce mi gre posmehovanje. Kako lahko sploh prideš do tega, da se nekomu posmehuješ? Mislim, a to je edini način, s katerim si primitivci lahko dvigujejo svojo samozavest? Delajo se carje, v resnici so pa tako neprepričani sami vase da joj.

Na živce mi gre, da sem lena.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jan. 2015 20:44

-* Folk na Radiu Rock: Ko poslušam rock, mislim na lepe bejbe in dobre avte.

Jp, točno to je rock.

-* Folk ki piše recepte takole: dodaš malo po občutku, ko se ti zdi da je kuhano malo dodaš tega in tega.....

-* naša mačka, neprestano se dere za jesti, daš jesti...se dere da bi šla ven, odpreš vrata se dere nate ker si odprl vrata...se hoče crkljati, in zapiči svoje kremplje vate in dejansko boli..

-* ljudje ki imajo debato: Lennon in McCartney...noben ni bil boljši, oba sta se dopolnjevala in naredila najboljši band vseh časov. Pa Harrisona se vedno pozablja.

-* ljudje ki otrokom ne pustijo da doživijo neuspeh, takoj ko pade ga je treba pobrati, če nekaj ne zna se mu mora takoj pomagati, če je zadnji je zmagovalec, če ima problem ni on kriv...
Ustvarja se generacija ki ne zna izgubiti, ki ne prevzame krivde za lastni neuspeh...moč posameznika je v tem da zna reči: "P***a, zaj. sem, naslednjič bom naredil boljše".

-* moja sestrična, razumem...otrok je čudovita stvar, sam spet...tvoj otrok ni prvi ki je sral, scal, hodil, govoril in dihal...in celo tvoje življenje ni posvečeno skakanju okoli otroka, potem pa se čuditi ker si magično samska in tipi bežijo od tebe.

Ne rečem, tamala je cuker...sam jebemti, ne moreš biti fen svojega otroka in totalno izgubiti kompas.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Jan. 2015 22:49

Led Zeppelin napisal/-a:-* Folk ki piše recepte takole: dodaš malo po občutku, ko se ti zdi da je kuhano malo dodaš tega in tega.....

-* naša mačka, neprestano se dere za jesti, daš jesti...se dere da bi šla ven, odpreš vrata se dere nate ker si odprl vrata...se hoče crkljati, in zapiči svoje kremplje vate in dejansko boli..


s časom bo boljše. ko dobiš enkrat malo filinga za dodajat malo po občutku začneš lahko ful improvizirat. priporočam obisk hiše začimb na trubarjevi ;)

naša mačka se tudi skozi dere, ampak sem se začela pač pogovarjat z njo. zdej mjauka v vseh možnih tonalitetah tega sveta in imaš potem občutek, da se pogovarja s tabo. kar je kar smešno :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 07. Jan. 2015 0:12

ko eni ljudje ne.znajo.odnehat. jeeeeeeeezuuuuus

iz današnjega incidenta se je spet enkrat potrdila sila živce parajoča stvar, ki se imenuje "105x zaflikaj in za silo popravi"namesto da bi v osnovi dobro postavil in zamenjal, ko je na 5km jasno, da je zadeva preterana in ne bo zdržala več en teden, kaj šele cel mesec. starci...
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Jan. 2015 7:03

cauliflower napisal/-a:Tisti, ki ne poznajo oz. ne uporabljajo osnovnih slovničnih pravil pri pisanju ...
Ni hujšega kot popravljanje seminarske naloge za sošolko, ki postavlja vejice, kjer res ni potrebno (predvidevam, da jo napiše vsakič, ko misli, da bi pri branju vdihnila), ne pozna stičnosti ločil (za oklepajem pa res ni presledka!), pri datumu, kjer je presledek za piko obvezen, ga pa ni ... Da o tistih, ki praznike vztrajno pišejo z veliko začetnico sploh ne govorim.

Cel študij me je kolegica opozarjala, da oklepaj ni stičen, vedno je za mano popravljala in dodajala presledke in jaz nisem nikoli podvomila v njeno slovnico (ne vem, se mi je zdelo, da pač obvlada) in danes sem zaradi tebe to preverila in ugotovila, da sem vseskozi imela jaz prav, stičen je. NEVERJETNO. :D

Drgač pa ugotavljam, da vam gre ful velik stvari na živce..Pazte na to, sam vaši živci trpijo in nič drugega. :D
Zadnjič spremenil ..Evelyn.., dne 07. Jan. 2015 7:04, skupaj popravljeno 1 krat.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Jan. 2015 7:03

Blah, napačno citiranje/popravljanje. Ups.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 07. Jan. 2015 9:46

Cel študij me je kolegica opozarjala, da oklepaj ni stičen, vedno je za mano popravljala in dodajala presledke in jaz nisem nikoli podvomila v njeno slovnico (ne vem, se mi je zdelo, da pač obvlada) in danes sem zaradi tebe to preverila in ugotovila, da sem vseskozi imela jaz prav, stičen je. NEVERJETNO. :D


Haha, no vidiš...vsak dan se nekaj novega naučimo...tudi če to že znamo :P
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Jan. 2015 10:37

evelyn, meni to ne krati nobenega spanca...to me razjezi, za trenutek...potem je mir :D .

Na živce mi gre, da moj oče ne razume zakaj gledam toliko filmov, zakaj hodim toliko v kino, zakaj imam takšno ljubezen do filma.

Razjezi me, ker ne more razumeti da ko gledam nek film ki se me res dotakne, da sem tiste dve uri v drugem svetu. Film nam daje možnost da občutimo kako živijo drugi ljudje po svetu, kakšne probleme imajo, kakšni so občutki o izgubijo ljudje nekaj, in kakšno je veselje ko nekaj dobijo.
Ko gledaš film ali bereš dobro knjigo, občutiš empatijo z liki, in to te dela boljšega človeka, bolj širokoumnega.
Bolj kot čutiš veselje, žalost...bolj si živ.

In to me jezi, da se film jemlje kot sredstvo zabijanja časa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov