kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jul. 2022 11:30

- ni glih resen problem, ampak, da koncert, na katerega bi šla in je npr. v domačem mestu, je na faking sredi tedna!!! ..zakaj ga ne morejo dati petek ali vikend.. in potem pogledaš, kje so pa za vikend in so prav nekje v 3. pm, daleč iz Lj ali mojega rojstnega kraja... In to še zdaleč ni prvič zdaj.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Kiriku
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 10. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Kiriku » 27. Okt. 2022 22:12

danes mi gre na živce vse, ker sem tečna brez pravega razloga... :mad:


____
likes on Tiktok
Yanda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanda » 27. Dec. 2022 22:04

ko ljudje dajejo nezaželene nasvete
aceofs
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 14. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a aceofs » 25. Jan. 2023 13:42

Sarissima napisal/-a:Mimovrste :mad: :mad:
Rabiš nujno en artikel, naročiš zraven še par malenkosti, in ker ene bedarije kao nimajo na zalogi, sedaj že 3 dni čez rok za dostavo čakam na paket. Vsakič ko kaj naročim preko njih si rečem da je zadnjič, ker so vedno neke cbd shop.

uff jz mam isti porblem v lj...ce si v siski al pa kje podobno je cist grozno, ljudje kr prkirajo kjerkol..wild west xD
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 25. Maj. 2023 6:26

S 50 moškimi na kupu se je lažje nekaj zmeniti kot s petimi ženskami. Samo neko kompliciranje. Ena preprosta stvar, a zmeniti z njimi se ne da nič. A je res treba tako komplicirati, res nimajo drugih skrbi v življenju ali kaj..ah
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Maj. 2023 8:08

- Da na whatsuppu ne morše označit in poslat več slik skupaj, kot na messengerju, ampak vsako posebej

- ko hodijo cimre v kuhinjo, ko si delam kavo in zajtrk, imam raje mir
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Maj. 2023 9:01

hayley napisal/-a:- Da na whatsuppu ne morše označit in poslat več slik skupaj, kot na messengerju, ampak vsako posebej


Lahko, drzi sliko za sekundico, dve, ne jo samo tapnit. Vsaj pri meni dela.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Maj. 2023 9:43

Ja, pa res, hvala :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Maj. 2023 9:54

- ful mi gre na živce praznit te raznorazne steklene kozarce s hrano, kupljene, kjer je preveč časa odprto in je za stran vržt, najraje bi vse zabrisala v koš za mešane odpadke in se mi ne da tistega čistit in praznit in potem še tisto steklo posebi zbirat zasmeti. Imamo že nevemkoliko unega stekla za smeti nabranega in ni še nobena nesla nasmeti, ker pred hišo nimamo unih smeti za steklo. Ma glede na to, da imam osam 2/4 avto ,bi se najbrž jaz mogla kaj zmigat in to steklovino odnest.

- čistit zamrznjene posodice s hrano. Imam eno juho oranžne barve, ki sem jo naredila par dni tik pred tem, preden me je prijela nosečniška slabost, In ob pogledu na hrano/juho/omake, mi je še vedno, kar slabo, tako mi je nagravžno. Pa tista juha je bila z nekim karijem, ingverjem, bučo, mi obrača samo, ko pomislim nanjo. Kljub temu, da nimam več slabosti, mi je slabost do jedi z bućo ostala ter ob pogledu na recepte z bučo ali katerekoli karijeve omake. Juho bi takrat vrgla proč, ma sm jo dala zamrznt sam na željo mojega, zdaj se pa še vedno valja v zamrzovalniku in jo težko počistim, ker mi je slabo že ob pogledu na to oranžno barvo.

- ko mi moj zadnji moment pove, da morem biti za nek dogodek svečano oblečena :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: , jaz pa nimam skoraj nič primernega v tej velikosti s trbuhom za oblečt!!!! :mad: :mad: :mad: (sej tud nenoseča nimam skor nič primernega za oblečt bolj svečanega) No, tokrat celo en dan prej povedal, zadnjič je blo ko sem že mogla startat od doma, da naj si preoblečem pulover, ker ni dovolj ok...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Jun. 2023 10:41

Ko se že pi*dimo glede dela v petek - kdaj je postalo sprejemljivo, da dobiš mail v petek ob 4h popoldne z vprašanjem (EU stacioniran pošiljatelj) in da v ponedeljek pred 9h zjutraj že kliče šefa če sem sploh v službi in kdaj bom odgovorila? Mislim resno, dobro da mam v redu šefa, ampak je še meni dvignil pritisk (ni me pa kliknil na chat ali karkoli da bi preveril direktno z mano ali mu morda že pripravljam odgovor - spoiler alert, mail sem imela že 90% napisan).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Jun. 2023 12:14

Pri nas razen mene nihce ne ve, kdaj so v Evropi (oziroma bolj v Sloveniji) vikendi, prazniki, itd. In potem tecnarijo po mailih v nedeljo zjutraj, da naj lepo prosim ze enkrat nujno nujno odgovorijo na mail poslan en dan prej. Dobro, da samo jaz zaznam pasivno-agresivnost v odgovorih na take maile :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Jun. 2023 16:30

Ma js sm mogla pa v prejsnji sluzbi ob vseh urah odgovoarjat na maile,se oglasat,sprejemala klice in maile tudi na dopustu in ni bilo ur stetih...
Edini plus je bil, da si mel sluzbeni avto in krite vse stroske za avto k zdej mam pa ocitno spet neke probleme s tem kupljenim avtom. Pa pol k mores vse stroske sam placevat sele vidis kolk znese, pa se ce dobis tazga k se dosti kvari... Me je jar groza koliko bom mogla sper placat ali ga celo na popravilu pustit in ne met z nicemer za it v sluzbo...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Jun. 2023 18:10

Drugace pa daj si nastimat odzivnik na mailu za ob sobotah in nedeljah, pa po moznosti se za slo praznike, da takrat nisi dosegljiva in naj klicejo samo za nujne stvari..
Najbrz se da nastimat al neki sprogramirat v tem smislu,ceprav sama sem koristla samo tiste odzivnike od do datuma...

In kaj tam dol delajo 7 dni v tednu al kako?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 12. Jun. 2023 21:11

Babe, tole ni klepetalnica, pejte tja klepetat :!: :lach:

Visoki ljudje, ki dvignejo sedez na Bicikelj-u, pol pa zjebejo cel sistem da ga ne znam oz. ga je tezko dat dol :twisted: :lach:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Jun. 2023 7:48

patchuli ma ti delaš za slo firmo? ali kako internacionalno/azijsko/bangladesansko?

mislim, jaz se generalno gledano ne obremenjujem če česa ne oddam ker je izven mojrga delovnega časa. z WfH smo itak postali vsepovsod dosegljivi kar se mi ne zdi ok. če bi bila v pisarni, prišla ob 7h, bi se mi zdelo popolnoma normalno da ob 15.30 spakiram , zaprem komp, in grem domov, nadaljujem pač naslednji dan ko pridem nazaj do računalnika.

ne delam na takem delovnem mestu, da bi nekaj ur spremenilo situacijo ali da bi bila v "pripravljenosti" (v tem primeru bi zahtevala seveda dodatke k plači v ta namen ;) ) .

na dopustu pa sem delala recimo prvi dan, če česa nisem končala in mi ni dalo mira. drugače pa poskušam pustit službo v pisarni ali domači pisarni :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov