kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 11. Jan. 2022 12:55

da je spet vse po starem. Da sem spet na začetku… jovo na novo :tot: :/ :mad:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 24. Feb. 2022 5:22

Ljudje, ki si pravijo foodie. Aha, rad jes okusno hrano. Z razliko od ostalih, ki zadovoljni jemo nezacinjen razkuhan riz tri obroke na dan :rolleyes:
Dobronamerni nasveti, da si moram vzeti cas tudi zase. Ok, kdaj prides po otroka? Ob sedmih zjutraj? Aja ne, samo v teoriji mislis... double :rolleyes:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Feb. 2022 8:39

Vojne, katerih resnosti se zavemo šele, ko se nam dogajajo blizu :< ;( :tot: :mad: :evil:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Apr. 2022 8:45

Kitajci.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Apr. 2022 10:37

- Da ne dobim v Hoferju manjše količine mleka kot 1L pakunge... potem se mi pa vedno pokvari, ker mleko rabim izkljućčno samo za to, da ga včasih dam v kavo...

- ful mi gre na živce folk, ki vidi, da se 'odparkiravam' na parkirišču od trgovin/ šoping centrov in mi kar nenehno hodijo tik za avtom, toliko da ne koga povozim...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Apr. 2022 11:26

- njeno obnašanje

- da ne znam pomagat. Ne sebi, ne njej in sem trenutno v eni taki :tot: :/ ;( :mad: :cry: fazi, da me kar straši vse…
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Maj. 2022 22:31

- Evropski ozki parkingi. Da ko pridem domov, v kolikor sploh parking dobim, da ne morem vrat normalno odpreti, da bi lahko normalno vzel torbo ven, zjutraj pa jo dal not :mad: :evil:

- Folk, ki se prijavi na razpis, potem pa naklada, da upa, da ne bo izbran. Pa oba, ki sta (mi) to počela v zadnjih cajtih, sta katolika :mad: :evil: Ne vem kaj je to za enega "sindroma"

- Mah zdej bi lahk še ful stvari nanizal, ki mi grejo na živce :lach:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 26. Maj. 2022 19:21

Mimovrste :mad: :mad:
Rabiš nujno en artikel, naročiš zraven še par malenkosti, in ker ene bedarije kao nimajo na zalogi, sedaj že 3 dni čez rok za dostavo čakam na paket. Vsakič ko kaj naročim preko njih si rečem da je zadnjič, ker so vedno neke drame.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 11. Jun. 2022 13:05

-da delam cele dneve in se mi (finančno) nikjer ne pozna :mad:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 14. Jun. 2022 9:32

Ljudje, ki se smilijo sami sebi zaradi bolezni in težav drugih. Mislim wtf, če že moraš bodi pozitiven ne pa delati tega, ker se potem druga oseba lahko zaradi tebe počuti še slabše.
Morda ne bi smela biti jezna na take, ker imajo očitno psihične težave.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jun. 2022 20:27

Maili od šefa, da morem hitro nekaj Odgovorit med bolniško in če ne odgovorim, potem on takoj začne sam delat nalogo, ki jo je hotel meni dat in to v večernem času, po 4/5 popoldan. Dafak, ne more počakat vsaj do naslednjega dneva zjutraj v službenem času na odgovor, če nisem odgovorila do konca službenega časa v enem dnevu prej.
Kako so mi tečni.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 23. Jun. 2022 15:31

A ni point bolniške, da človek NE dela oz. da mu ni treba bit dosegljiv zaradi bolezni? :|

Na živce mi gre, da:
- moram bit zaprta v flatu na tako lep sončen dan
- da sem nazaj poslala ogromno enih stvari in po enem tednu nič odgovora, čeprav sledenje pošiljkam kaže, da so vsi paketi prišli
- da ne morem delat na plaži (1st world problems) :D
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Jun. 2022 16:52

- Da napišem 4 maile v torek, do danes še nobenega odgovora. Halo, ste plačani za to da odgovarjate strankam ali ne?

- Fkng plevel na vrtu. Vsa zelenjava se mi suši, a plevel uspeva ko sto mater.

- Moj brat na momente. Res je douchebag prve klase ko hoče :rolleyes: :rolleyes:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 25. Jun. 2022 9:20

- da sem malo upala da se z mojim prijavima na "super par" reality show :mrgreen: sam moj je sila introvertirana oseba, ki sovraži kamero, za razliko od mene :cry: tako da ne bo nič s tem ;( se tolažim, da so ti resničnostni šovi tako samo zlagano s*anje...upam, da mi pomaga :rolleyes:

- da moram še vse spakirat za juri, pa se mi ne daaaaaa

- da ne vem kam sama s sabo...ko se pri 34 še vedno! iščeš, jao....
I am not an enigma, just a contradiction!
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Jun. 2022 21:25

* "Prijatelj":

(sva se pogovorila)

* Ženske:

- Tinderašice itak - proklete babe, neki se pomatchate, potem pa odpisuje enovrstičnice - govori kej, sej rade govorite :!: ne da se mi več biti moški na tem svetu, a ne more ena mal interesa zame pokazat :!: zabavaj me, jebemti
- zunaj - vidite, da sem samozavesten, pristopim, probam plesati, a je res tako težko se malo odpreti. A sem res fucking tolk odbijajoč vsem?!?

(OK spomladi mi je šlo bolje, moram si mal pavze vzet, je prevroče zdej :) )

Ja pa še to, da sem največ potrditve od drugih žensk dobival spomladi, ravno takrat ko sem bil z eno v "napol vezi". Ravno takrat so plesale z mano, pristopale do mene, še v Cvetki sm se z eno zapletel - no to je k sreči bilo malo za tem, ko sem "prekinil" s tisto, tak da sem imel čisto vest :)

Fucking shit, zdej pa bolje plešem, vsak dan sem boljši, ampak trenutno pa res nimam sreče

* Sam sebi, moja familija, cel svet

- da sem se pač razvil v takega ne-seksi moškega, brez identitete, brez moške energije, brez mišic, brez privlačnosti :<
- OK, moram to mal spraviti v jok, ful rad bi jokal to noč, mislim da mal rabim

(Tema je o tem kaj mi gre na živce, vem da delujem zelo negativno, ampak mogoče rabim dati te stvari točno take kot so ven. Po drugi strani sem vesel vsakega majhnega uspeha v službi, v plesu pa doživljam srednje velike uspehe, tako da ni tolk črno kakor se tukaj bere. Imam pa v možganih, psihi in duši kar precej blokade ki kar lepo pritiska name - to se vidi v tem da res lahko nizam ogromno stvari, ki mi grejo na živce)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov