kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2439
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Jul. 2019 10:50

Uf ja, vsem je vsec naravni videz, ko pa prides brez mejkapa, te pa vprasajo, ce si bolna :lol: :lol:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2019 10:59

Ma ne vem, mene je moj videval vsakodnevno brez mejkapa, ko se nisva bila skupaj, nikoli nisem nosila veliko mejkapa (eno obdobje sem imela pozimi zelo rdeco/ suho kozo in sem nosila redno puder), ma niti nobena od tabliznjih prijateljic ne nosi veliko mejkapa, kolikor js opazam.. Ne vem, meni bolj deluje da je ful mejakapa vsec tipom, ki se tudi sami veliko ukvarjajo z lastnim videzom.. Ne vem zdej tocno, za kje je cryselle mislila, da je kultura da zenske nosijo veliko makeupa..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 10. Jul. 2019 11:19

V Sloveniji mislim, da večina žensk nima te miselnosti, bolj sem ciljala na države vzhodno od nas. Tudi južneje na Balkanu.

Seveda to ni nobeno pravilo, ampak prihaja pa do nekih opaznejših kulturnih razlik med vzhodom in zahodom in pričakovanji, kako naj se ženska zrihta, da bo čim bolj privlačna.

No ne vem, jaz si tudi rada poudarim obrvi in narišem obliko, mogoče bi bilo to že za nekoga too much. Je pa res, da imam po naravi veliko obrvi in tudi brez poudarjenih ne izgledam veliko drugače.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2019 11:40

Ma js tudi ce si dam makeup, se mi zdi da bolj zgleda kot da nimam nic alpa zelo malo.. alpa js nimam filinga koliko ga je treba dat, da je res vidno.. Ampak je bilo govora o veliko makeupa na eni strani( za moje pojme kardashian stil) alpa naravnem videzu,(kar pomeni da imas malo makeupa, samo da ne seka vn tisti makeup..) Ampak js definitvno se ne spoznam prevec na makeup, da bi karkoli pametovala.

Se pa sicer trudim jest bolj zdravo, cim bolj organsko, nepredelano, vsak dan kako solato.. in mislim da mi ze to vpliva pozitivno na kozo npr, da si ne rabim samo z makeupom pomagat..

Mi je pa smesno, ker mene se mama kdaj sili, naj se malo bolj nabarvam, ko kam grem..(ko sem pac doma..)

(Obrvi js mam naravno se kar tanke, pulim si jih ne skoraj nic. Pobarvam si lih malo temnejse od naravnih in bolj zapolnim, vcasih si jih tudi zdebelim, malo po filingu, ku kdaj rata. :D )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Jul. 2019 9:06

"I'm a mom, what's your superpower?"
Khm.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Jul. 2019 9:12

Čakanje na novice.

Komet Repatec, povejte no stric, je kaj novic?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2439
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 24. Jul. 2019 10:35

Babyccino. Not a thing. Alergicna na to besedo se iz casov kelnarjenja.
Da nimajo macje hrane v nasi trgovini.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Avg. 2019 13:01

Sama sebi. Ker dam tamalo v privat vrtec s sistemom, ki ga podpiram, vse fajn in na koncu sem zdaj jaz tista, ki se cmeri doma, mala pa uživa.
Patchouli, kaj pa če si naročiš tavrin in sama rihtaš hrano? Če kuhaš, seveda. Če hraniš surovo po plenskem modelu ga je dovolj iz surovega mesa. Pol nisi odvisen od briketov :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2439
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Avg. 2019 9:03

Ja, sem ze brala o surovi dieti pa mi po pravici povedano zveni dosti zakomplicirano, da je prehrana res uravnotezena. Plus tega, da je macek izbircen in bog si ga vedi zakaj ne je surovega mesa. Malo pokuhanega piscanca obozuje, surovega samo polize in zaviha nos :D Bom mogoce res pogledala za tavrin, ko sem ravno v Sloveniji in si se malo prebrala.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Sep. 2019 2:41

Taksisti, ki se hocejo pogovarjat. Placam, da me peljes od tocke A do B, ne firbcanja...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2019 8:33

Eni ljudje s psi tipa bull, ki morajo dati jasno vedeti na vsaki fotki, kako njihov pes izgleda hud ampak ni. V stilu fotka z otroki, zraven pa joj, kako sem huda pasma, otroke grizem! Ali pa fotka med igro z drugimi psi in spet joj, nevarna pasma, huda nad drugimi psi! In ja, vsi, ki se nam na ulici umikajo so navadni idioti, bedaki,...
Ja, štekam, imaš x pasmo, po možnosti kupljeno od dvoriščnega rejca in deluje kot odličen podaljšek ega.
Pa ima moja prijateljica stafforda, pa nikoli ne gnjavi s takimi bedarijami.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Sep. 2019 13:16

Ghosterji. Ghosterji ki grejo proti 30. Sem mislila, da je to umrlo z MSN-jem. :?

Nekako sem upala, da smo ze dovolj odrasli, da si na lep nacin povemo, ce stvari ne klapajo.. Ampak ne, dajmo cloveku lagat v obraz in potem poniknit, ker je tako najbolj komot.

Na zivce mi gre, da si vsako taksno izkusnjo prevec vzamem k srcu in posledicno vedno manj zaupam ljudem. In res nocem postat nek zagrenjen cinik. Ker imam naceloma dober cut za ljudi in to niso kar eni 'luftarji', pri katerih bi kaj taksnega lahko predvidel. In me zalosti, da smo ljudje taksni en do drugega.


Slika
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2019 17:17

"Obožujem morje in reke, navsezadnje sem le vodno znamenje."
:tot:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 20. Sep. 2019 17:15

To z ghosterji nima veze z leti, ampak zgolj s karakterjem. Pa ob teh situacijah se vedno spomnim na Mirando iz SATC: ''...It’s like those guys you have the great second date with, and then never hear from them again. I pretend they died.''
:lol:

Na živce mi gre ko me kdo nekaj sprašuje takrat, ko se mi ne da odgovarjat.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Sep. 2019 13:26

Meni se tudi zdi, da je bolj stvar karakterja oz. tega kako nekdo postopa v odnosih...
Ampak saarijarvi boš spoznala gotovo nekoga fajn, ker si sama fajn :) Nek vzorec čudnih more bit :nixweiss:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: _patchouli_