kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Dec. 2018 13:11

Haha, salce so res pogosto darilo.. :) po moje so ravno prav 'velike' in tezke za sprejemljivo darilo, plus poceni in kjut so.. Podobno, kot kaki losijoni za telo.

Jaz bi jih bila letos vesela, ker se vedno nismo kupili vse kuhinjske krame. :D
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 08. Dec. 2018 15:25

Tudi jaz ravno včeraj dobila za darilo eno šalčko in moram rečt, da sem se jo zelo razveselila, je noro kjut, lepe oblike in barve. Tudi vzorček gor je <3 Ma jaz se jih ne branim, so mi ok darilo, če niso ravno neke čisto obične. :)


Na živce mi grejo ljudje, ki tečnarijo, ko so na obisku. Sta prišli dve kolegici in ena komplicira z ogledi, kaj vse more vidit in je cela živčna, kako jima ne bo ratal vsega si ogledat itd. Mislim kdo ji je kriv? Včeraj je zaradi dežja bla itak skos v stanovanju. Mislim če ji nudim streho nad glavo in s tem prišpara kar nekaj denarja pričakujem vsaj, da mi ne jamra, ker že tko delam uslugo, glede na to, da sta prišli v času, ko imam natrpan urnik in sta to vedeli pa sem ju vseeno sprejela. Ni moja krivda, če je vreme tako, kot je - turobno, deževno.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Milli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 18. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Milli » 14. Dec. 2018 12:41

Petarde oz. barabe, ki jih mečejo :/
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jan. 2019 0:05

Ljudje, ki zavlačujejo in se ne znajo zjasnit. Ne da se mi za usklajevanje enega bogega srečanja porabit cel mesec. Res ne.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Jan. 2019 12:21

Današnji dan, ampak predvsem služba na današnji dan. Ubila bi se baaaaaaaaaah.
Rant Rant Rant.....

Picjzl zatežen od sodelavke. BAH.bah.bah.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
banananjammm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 8. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a banananjammm » 24. Jan. 2019 21:51

Tečni sosedje :?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Feb. 2019 19:24

- ljudje, ki svoje nevljudne, netaktične in na momente primitivne izjave opravičujejo z "sem pač zelo iskrena oseba, zato me ljudje ne marajo". Ne, ne zato ampak zato, ker si douche. Verbalna diareja in iskrenost kot kvaliteta karakterja zame nista eno in isto.

- ta pomp okoli filma A star is born. A sem res edina, ki ji je bil film, pa tudi večina glasbe iz filma, samo "meh"?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Feb. 2019 22:23

^ Se strinjam, eni so prav ponosni na to, da so 'brezsramno iskreni'. Vse lepo in prav, ampak naj te najprej kdo dejansko vprasa za mnenje.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Feb. 2019 23:32

Huh ja. Eni zamenjujejo direktnost z nesramnostjo.

Meni je pa kar všeč pesem Shallow, filma pa ne bom gledala.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Feb. 2019 0:47

Glasba mi je bila bolj všeč kot film.
Za film pa ne vem, verjetno sem preveč pričakovala. No, pa saj je vsako leto tako, da nahajpajo par filmov, čeprav se meni osebno marsikateri, ki mu ne posvečajo take pozornosti, zdi boljši.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Feb. 2019 5:44

- js tega filma nisem gledala, niti me ni pritegnilo, da bi ga, že sama ta pozornost okrog filma mi je odbijajoča, ja. Pa lejdi gaga mi je tudi že na daleč antipatična.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Feb. 2019 11:24

- tipi/ moski, ki si ga drkajo v javnosti.

Je blo na zadnje, ko sm bla na eni klopci na cikpavzi, s slusalkami v usesih, mi je blo ze tko cudno, da se je en usedu na isto klopco, na drugi konec, ma ga sploh nisem gledala in pol cez neki casa pogledam in vidim, da si ga drka tm sred belega dneva.

- also folk, moski spol, ki buli/ zre vate, ce ne gledam tocno nazaj, ne pomeni, da ne vidim

- tudi tipi, ki v javnosti, kjer ni tolk opazno, grabijo za rit, jezus a samo js na take cudake naletujem (ta alineja se mi je na zadnje zgodila poleti ma vseeno.. )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Feb. 2019 23:31

Js bi klicala policijo.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Feb. 2019 4:00

Ja sej bi blo najbolš, samo dostikrat človek nima časa, da bi se ukvarjal s takimi stvarmi in gre mimo tisti trenutek. Kaj pa sploh policija naredi v takem primeru? A je kak zakon, da se tega ne sme počet v javnosti? (Bi moral bit, če ni. Si predstavljaš, da bi bil še pedofil in bil šel to npr. nekemu otroku delat.. )

No in potem sem pa še isti dan vidla, kako je ena gospa s petkami sedela na istem mestu kot ta (star) tip, ki je to počel. :heul:

Sm prou zatramirana, ne grem nikoli več tja sedet in ne sedim z nobenim, ki ga ne poznam na isti klopci. :(
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Feb. 2019 13:09

Slikat in prijavit.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov