Katero možnost bi izbrali vi?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 16. Mar. 2007 14:26

bucka81 napisal/-a:Po moje bi bila v takem šoku, da ne bi mogla nič naredit (ok, razen mogoče kričanja, ampak, če jim ne bi mogla opozort na nevarnost bi bilo tud to brezveze) , vsekakor pa ne bi nobenga pod vlak potisnila :eek:

Aja pa v tisti sili verjetno ne bi imela časa razmišljat, da če bom eno ročko ptegnila jih bo zato manj umrlo,... bi pač tok dogodkov prepustila usodi :)
Se pridružujem.

Sama bi ob taki situaciji otrpnila od groze, mogoče bi še kak krik v upanju, da bi se delavci rešili, spravila iz sebe, sigurno pa nebi pomislila na to, da bi ročko premaknila, tudi če bi bila tam, tik pred mano.
Nikoli pa nebi nikogar potisnila pod vlak :eek: , poleg tega pa se mi zdi bolano, da napišejo, da je to "močnejša oseba" :? , ker kaj pa je v primerjavi z maso vlaka razlike pri človeku, ki ima npr. ene 50 kg več kot drugi. :roll:
blue eye napisal/-a:Grozna situacija in priznam da ne vem kako bi ravnala, sicer pa delavci ki delajo na tirih pomoje točno vejo kdaj pride vlak mem..sm jih opazvala enkrat in so se umaknik deset minut prej usaj preden je vlak pršu na postajo...
Ja, tudi to, delavci morajo imeti razpored (no, predvidevam), kdaj kje pelje kateri vlak in se teh razporedov držati.
purple_rain napisal/-a:Heh, sej res. Valda da po določenem času, kolkr tam delajo, vejo kako stvari potekajo..itak se ga tud sliši ful prej kot vidi.
Ni rečeno, da se dosti prej sliši, sploh pa zdej, ko so modernejši.

Drugače pa, kdo se spomni takih vprašanj, ki že vnaprej vzbujajo grozo pri ljudeh, potem bi se pa še moral odločit, kaj boš naredil ... :roll:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Mar. 2007 16:03

rt.
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 18. Mar. 2007 15:11

aaaaaaaaaaa...js bi res zjalaaa!!!ma faaaaak ma mene me je tko strah takih reči...vedno k prečkam progo me je strah...brrr...me prow strese sam k pomislim d bi mogla kako al drugače reagirat!!!
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 18. Mar. 2007 19:15

Jebiga nimam kej narest.. Js bi se tud drla pa to, čeprov po drugi strani bi pomojm zrznla (kokr zadnjič k sm vidla k je eno avto zbiu pa sm sam gledala, ok sj ne bi nč mogla itak sam vseen)..
Uporabniški avatar
Ronnie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ronnie » 19. Mar. 2007 15:56

*purple* napisal/-a:jst nebi nardila nč..drla bi se, skakala, karkoli bi počela, ampak sigurno nebi pa premikala nič in nebi porinla nobenga na tirnice...
in to zato nebi nardila ker če vlak sam zapelje v koga nebom imela jaz nobene slabe vesti da sem koga ubila, v primeru da bi koga porinla, premikala kretnice bi bila jaz tista ki sem enemu sodila...in nočem met človeka na vesti...
sploh pa se to tud meni zdi neumno..sploh ta da se vlak ustavi če vržeš človeka..ja se ustavi ko vidi da ga je povozil, ampak po petsto metrih :?
sicer pa se mi zdi tud neumno, ker človeška podzavest je podzavest, nikoli pa neveš kaj bi takrat dejansko storil..tko da to ne moreš primerjat..zdaj lahko rečem da bi nardila to, če takrat nebi recimo...in če znanstveniki tega ne vedo pol jim je lahko samo bed :) :roll:


se čist strinjam s tabo :wink: sej zdj lahko mislš kaj bi naredu al pa kaj ne bi, ampak ko se ti pa kakšn tak primer zgodi pa najbrš ne bi tko razmišlov. ne vem no... sej taki primeri ne morjo bit ravno pogosti :)
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 19. Mar. 2007 18:03

Drla,skakala,mahala z rokami..ne vem nekak pač da bi te delavce opozorila naj se umaknejo.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 19. Mar. 2007 19:49

Pa kaj zdaj ene govorite da delavci itak vejo kdaj vlak pride, če pa sploh negre za to :D Pač zanima jo kako bi reagirali v taki situaciji.
Podobno kot tisti primer, ko sta na enih tirnicah tvoja starša, na drugih pa skupina malih otrok in moreš vlak nekam usmerit, kam bi ga?

No v tem njenem primeru z delavci bi jaz prepustila vse usodi in nebi storila nič, se mi nekak zdi da nimam pravice določit kdo bi umrl in kdo ne.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
deniro
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 4. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a deniro » 20. Mar. 2007 13:45

Kaj bi naredu? Nč!

Če bi zavrtel ročico, bi samega sebe porinil v drek.

Pa tud tisto da nekoga drugega vržeš pod vlak odpade. Sploh to poudarjanje, da bi vrgel debelega, se mi zdi čist absurdna. To deluje kot da je on manj vreden in ga kao ni škoda vržt pod vlak :?

Skratka, v nobenem primeru ne bi hotu odločat o tujih življenjih.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Sarissima