Katere revije berete?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Berete rumeni tisk?

ja
60
38%
ne
19
12%
občasno
78
50%
Skupaj glasov : 157

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Feb. 2007 22:29

Js berem pa Val, Navtika kapital, eno hrvaško navtično, revije o x3m športih (Pleasure, Surfers magazine, Ride itd.), pregledujem razne Ambiente in revije s pohištvom, Cosmota pa Evo, Ono pa Polet, občasno kšn trač (Nova, Novice), Obraze, Delo...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 19. Feb. 2007 22:34

včasih sm ful Smrkljo kupovala, sam sm nehala k mi je brezveze ratala :? pol mi je sestrična dala za pregledat Cosmota in od takrat naprej redno kupujem :D
pa včasih Evo,Lady,Anjo,Nova,Pilot..
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 19. Feb. 2007 22:52

hmm, jst mam kar obširno obzorje branja revij...
Najrajš berem hrvaški reviji Teen in OK, pa tudi Teno...Te revije se mi zdijo kul, ker so bolj posvečeno real lajfu in real ljudem in ni nekega pretiravanja in nabijanja kot v nekaterih slovenskih revijah (npr. Cosmo).
Drgač pa od slovenskih "ženskih revij" berem skoraj vse, razen smrklje...Pa še kakšne ostale več ali manj samo na morju ko mi zmanjka branja :D ..Med te spadajo, Cosmopolitan, Eva, Anja (kdaj ma ful dobre recepte), Ona...
Od moških revij zlo rada prečitam playbojeve članke in pa kakšno stran men`healtha, polet...
Tračarske revije kot so Lady, Nova, Gala/lea (sej nevem več kako se imenuje), Direkt, itak vse berem :D ..Pa Obrazi mi je tud zlo všečna revija in ma ful ful dobra vprašanja pri intervjujih....
Drgač pa ostale, pa National Geographic-ful dobra revija in poučna, in kdaj Geo...
Od časopisov pa najraš Delo, a kterga smo tud naročeni in pa Dnevnik..Za kakšne bolj kronične novice pa itak Novice...
Pa verjetno sem še kej pozabla :D
Aboslutno pa še Žurnal in Dobro jutro Ljubljana...Ta najhujš članki, kratki in jedrnati s povzetim bisvom brez cenzuriranja!
V reviji Delo& Dom pa najrajš gledam slikce zanimivih slovenskih hiš in stanovanj, kdaj pa tud preberem kakšen zanimi nasvet..
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 20. Feb. 2007 2:06

Vcasih sem kupovala vse tiste revije, ki so pac bile takrat *in*. Torej: Bravo (nemski, slovenskega ni bilo), Ok, Smrkljo, (eno hrvasko revijo, tako v manjsem formatu, samo se trenutno ne spomnim imena :gruebel:), Cosmo, Evo, Lady, Cloe (ali nekaj taksnega - predvsem zaradi lepih prirocnih darilc :lol:). Teh revij vec ne kupujem, ker sem jih prerasla :D in pa ker me ne zanima, kako ga osvojiti itd. :tot: Zato raje prebiram gossipe (Nova pri nas; drugace internet), VEDNO kupujem Elle in pa Krizankarja.
Drugace pa prebiram se Slovenske novice, lokalni Vestnik, Zurnal, Dobro jutro... + vse priloge. Glavno, da je ctivo na wcju :D
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Feb. 2007 2:11

||MuCkAa napisal/-a:. Glavno, da je ctivo na wcju :D


uf, sam da nism edina :lach:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Feb. 2007 2:24

OMG zdaj ste me pa našli. jz kupim ogromno stvari.
Vsak mesec Cosmo, Evo, Elle, Gloss, Modno Jano
Na 14 dni Obraze
Vsak teden Novo pa kdaj še Lady. Tolko o tem

Pa še vedno preberem Smrkljo pa slovenski Bravo, ki ju tamala kupi. To je tko fino za brat na vcju
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 20. Feb. 2007 7:55

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 20. Feb. 2007 9:44

jaz sem zdaj spet začela kupovati cosmota.
drugače pa pogosto kupim tudi pariški vogue ali pa newyorško elle. še pogosteje pa kar vse troje v enem mesecu :razz:

sem pa naročena tudi na evo, čeprav mi ni več tako všeč.

drugače pa mam zelo rada ob časopisov tudi večer, dnevnik in delo, pa seveda priloge (ona, polet,...)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Feb. 2007 10:15

**SiMoN@** napisal/-a:prebiram revije za otroke(ciciban, cicido, bam bam ipd...hecno se sliši, samo moram :rofl:)

Jz tud to vsake toliko prelistam, zarad sestrice. :)

Hm, sicer pa jz nisem kej freak na revije(križanke mogoče :)), sem pa pred leti bla naročena na Sugar(to je blo še v OŠ), v tistem času sem občasno v knjižnici prelistala Smrkljo..eh, sej jo blo vse kopirano iz tam - pa še slabo prevedeno in prirejeno. :motz:

Od revij..kar mi pride pod roke, sicer bolj časopisne priloge, všeč mi je Ona, potem Polet, Vikend, Delo&Dom je sploh lepa za gledat :)
Aja, naročeni smo pa na revijo Gea, mi je ful všeč; tamala sestrica pa na National Geographic Junior, oči pa včasih kupi NG. Postaja mi tud všeč National Geographic Traveler.

Pa časopis Delo, of course.
Včasih ob kavici v lokalu še Direkt, Novice, Dnevnik.
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 20. Feb. 2007 12:27

No, jst pa berem vse od Nove, Cosmo, Eva, Anja, Obrazi.. pa tut kdaj Playboy, Novice, National Geografic, pa Geo.. pa še kej bi se našlo, aja pa tut kaka zbirka križank bi se našla, kakšno Razvedrilo ponavad... Aja, dostkrat tut Salamonov oglasnik, da vidm če je kak biznis na vidiku, hihi...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 20. Feb. 2007 12:36

Pri nas doma kupujemo Novo in Obraze. Mela sm naročeno Evo kar dolgo, pa Modno Jano eno leto, Cosmota sem pa kupovala. Zdej so mi pa vse te revije postale rahlo bedne, občasno kupim Evo. Sicer pa ne kupujem revij, ker jih ponavadi tud sploh ne preberem ampak sam pogledam.
Uporabniški avatar
*Sparks*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sparks* » 20. Feb. 2007 12:43

Angel girl napisal/-a:Pri nas doma kupujemo Novo in Obraze.

+ naročeni imamo National Geographic in National Geographic Popotnik. Obe sta prva liga, sploh popotnik!! :gut:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 20. Feb. 2007 12:45

Ups pozabla National Geographic :oops: Je kr fajn revija ja, tle lahk vsaj kej pamtnga prebereš ;)
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 20. Feb. 2007 12:46

Jst berem Jano, Cosmota, Lepo in zdravo, Rino, Ono, učas Liso in Evo.
Doma mamo še Dnevnik, Gorenjski glas, Nedeljski dnevnik, redko Novice.

A ni zakon brat :D
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 20. Feb. 2007 13:38

Kupujem:
Nemški Vogue :hearts: ( Trenutno moja najljubša revija :cool: )
Ameriški Vogue

Občasno:
Cosmo
Gloss

Drugo pa nič. Včasih sem še kupovala tiste Lise, kjer so bili recepti notri, zdaj pa več ne. ;D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov