Katera oseba s foruma vam je najbolj zanimiva?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 14. Jun. 2006 7:04

micamaca napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:A lahko pišemo tut kdo nam največkrat živce žre? :lol:


haha :D , ja men je tud to najprej kapnl na pamet... me prov zanima če bi se upal pisat kdo vam gre najbl na jetra :twisted: ...


Največkrat mi gre na jetra Jochie na žalost... Ker mi včasih na tak način razmišlja, da bi ga najrajš pretepla... :robinhood:
Pa še kakšen drug primerek moškega spola bi se najdu, ki misli, da je blazno pameten in da so vsi moški narejeni po istem kopitu, oz. ne sam moški, oz. kar zgleda da vsi ljudje. :P :P :P
Ne vem, zgleda, da smo ženske vseen boljše na tem področju, vsaj men ne žrete tok živcev. :D :wink:

Aja, pa zanimivo mi je brat poste od Pehte, pa zdi se mi, da ma marsikdaj po svoje prav, sam jo že vsi spluvajo avtomastko zarad tega, ker je pač Pehta oz. si upa vsem nasprotovat. :wink:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Jun. 2006 8:51

Applebitecc napisal/-a:...Največkrat mi gre na jetra Jochie na žalost... Ker mi včasih na tak način razmišlja, da bi ga najrajš pretepla... :robinhood:
... Ne vem, zgleda, da smo ženske vseen boljše na tem področju, vsaj men ne žrete tok živcev. :D :wink:


:rofl: ... eh joško je pa ja ena nedolžna duša... men grejo bl na jetra kakšni ženski osebki tuki :twisted: ...

aja pa če se že grem to igrco... včer sm med meni simpatičnimi pozabila omenit sunshine357... ona je moja edina "frendica" tukej :wink:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 14. Jun. 2006 11:28

Meni pa so fajn Mimi M, tiasha, Latte :D pa se še kdo najde, ko mi je včasih fajn, včasih ne (npr. *purple bitch*)... So pa tut nekateri osebki ki mi včasih grejo na živce npr. NIA, ki je v 10 dneh nabila 400 postov od tega jih je blo 3/4 enakih :?
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 14. Jun. 2006 11:39

zanimiva? :D well...

*Mark - ker je moja sorodna dusica in tak tocno vema za kaj se gre :)
*MuCkAa & bunnyka - ker ju poznam ze nekaj casa in so smehi, ko se vidimo :)
*Sofia definitivno - vcasih se ji morm tak :lach: (predvsem njenim dogodivscinam z avtom), je zelo pametna punca in vedno odpre kako zanimivo temo za debato.
*tiasha - zelo simpaticna punca in nasa <>< (ko prebers njen blog zacnes drugace zarmisljat...se bi se vsak trdosrcnez rastopil)
*bucka81 - ker je fajna, ko se razkuri :lach: in ko jo razganja - smehi
*marateja - ker pride tudi bolj pozno na forum in dobro argumentira svoja stalisca, posreduje tudi pametne nasvete ;)
...itd.
veliko je zanimivih, vsak posebej!

mogoce res grem se komu na zivce, ko se skoz nekaj smejem tu, oblubim, da se bom poboljsala :razz:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 14. Jun. 2006 12:02

sAdie napisal/-a:mogoce res grem se komu na zivce, ko se skoz nekaj smejem tu, oblubim, da se bom poboljsala :razz:

how could you annoy anyone??? Res, ti si čist fajn
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
anna_k
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a anna_k » 14. Jun. 2006 12:54

Zanimive so mi:

* Applebitec - simpatična je, pa zanimivo življenje ima :) všeč mi je, kako razmišlja, pa to, da nima predsodkov. zakon mi je tudi, da se zna nasmejati tudi sama sebi. iskrena je :gut:

* Mimi_M - ker je sočutna in pripravljena pomagati (deliti izkušnje, dat nasvet ipd.)

* Bageera - ker se mi zdi taka temperamentna :flamingdev: , pa odločna glede svojih prepričanj

*tenisačica - ker se mi zdi zrela za svoja leta in ker ima zakon okus za musko :D

*Latte - ker vem, kaj prestaja in spoštujem njen trud pri boju s 'težavami'

zaenkrat je to to :flower:
I forgive you after all
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Jun. 2006 13:21

Applebitecc napisal/-a:
micamaca napisal/-a:
Applebitecc napisal/-a:A lahko pišemo tut kdo nam največkrat živce žre? :lol:


haha :D , ja men je tud to najprej kapnl na pamet... me prov zanima če bi se upal pisat kdo vam gre najbl na jetra :twisted: ...


Največkrat mi gre na jetra Jochie na žalost... Ker mi včasih na tak način razmišlja, da bi ga najrajš pretepla... :robinhood:
:


evo jst si upam..seveda se strinjam z apple to da bi tud jst jochiea kdja pretepla, ker res ne dojame nikol nič in hoče na vsak način ti ubit njegovo mnenje v glavo......
pa mea se mi je zamerla, ker ji grem na živce( :D ), pa je bla posledično še neki pametna v parih temah :evil:
ballerina je bla že neki časa nazj tud neki sikajoča do mene, ampak mislm da sva to akr uskladile :)
mahagonij....nikol ne razume kar napišem in vedno potegne vse najslabše iz tega in neki priredi po svoje...
honeydew..ker zna bit res nesramna..

in mislim da bi blo to to...jst pa itaq vem da gremna živce pou foruma, ampak jebat ga, taka pač sem, tako razmišljanje imam....... :)
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 14. Jun. 2006 14:44

nobena, ker so sami otroci gor :D :lol:
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 14. Jun. 2006 15:35

Uff, ziher se ne bom vseh spomnila, ampak ok ...
micamaca mi ima vedno takšne fun poste; v bistvu je prav hecna, ko se jezi zaradi tečnih sodelavk ali pa ko je zopet preveč zapravljala. :cool:
sAdie & Mark, ker sta čiiiiiiiist vedno nasmejana & s smehom okužita vse okrog sebe.
Itak FairyAngel, ker je moja naaaajboljša prijateljica.
Zelo zanimiva mi je @; sicer sva se 1x nekaj "spričkali" glede Fredy Milera, ker ga jaz nisem marala :D ; ampak je že pozabljeno.
tiasha ... sonček; z njo rada klepetam po msn-ju, takšna romatična dušica, s prikupnim blogom.
miikena ... hihi, takšna sweet punca; reeeees upam, da se še kdaj vidiva :wink: Čist preveč luškana, tak na easy, nič "zafnana", preprosta, ma svoje prikupne fore, pa še pinponkiča igra. :D aja, pa še razglednico sem dobila iz Šičilijeeeee; wiii!
Dajana (jaaaao, vedno pozabim nick); tudi prikupna punca; najine pobožne želje, da se kdaj spoznava.
Tamala, mi je včasih pomagala kaj glede kemije; naša kemičarka :P; vedno pripravljena pomagati, pa fajn za pogovarjati.

V bistvu mi je vsak po svoje zanimiv; čiiist preveč vse za pisati tukaj.
Prav vem že kakšne lastnosti od vsakega; da Migreni teži oče zaradi dela, da je napisala diplomsko, da Larika rihta stanovanje, da je Sieena imela valeto, da tjaska najlepšejše poje ... in tako. :)
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 14. Jun. 2006 16:55

hm, punce nisem prepričana, da je razglabljanje oziroma naštevanje oseb, ki so nam najbolj anti ravno najboljša ideja... :? če se prav spomnim smo tako temo nekoč že meli in spremenila se je v goro kreganja, zmerjanja, žaljenja... in ničesa lepega... :?

ne vem no punce, itaq je logično da gre vedno nekdo nekomu na živce, določene osebe meni, tudi jaz verjetno mnogim tukaj, ampak se vam ne zdi bolj fer da če ti že nekdo gre na živce da mu to poveš po zaebnem sporočilu, kot pa da kar sem postneš:

xy mi gre na živce ker...

no samo moje skromno mnenje... :)
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 14. Jun. 2006 19:09

Meni se zdi vsak po svoje zanimiv. Razmišljam, koga naj sploh izpostavim ...

* laram, ker je moja najboljša prijateljica, sorodna duša, ki me vedno razume in zna potolažiti; občudujem to, da me vedno pomiri, čeprav samo s pogledom :bussi: ... in obožujem najine "smotane" fore! :wink:
* Heilie ... ker se mi zdi, da o veliko stvareh dokaj podobno razmišljava; ob branju njenih postov velikokrat samo prikimavam z glavo in si mislim: "Ja, točno tako ..."
* Tiavanna, ker mi je všeč njen avatar; po postih sodeč je osebica, ki jo je vredno spoznati.
* *ange|*, ker njen nick-name pove vse. :D In ker mi velikokrat pomaga.
* bejbika, ker je direktna in ne ovinkari.

Na vsakem je nekaj zanimivega, žal pa ne opazim vseh forumašev z enako mero, ker ne spremljam vseh podforumov. Zanimivi se mi zdijo tudi Naughty grl, bucka81, *purple bitch*, tiasha, sAdie (z njenim J-jem), Larika, Applebitecc, Mimi_M, gemini pa Jochie mi je tak komičen ... Če bom še malo razmišljala bom itak pol foruma naštela.
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 14. Jun. 2006 22:27

Men so vse punce tule gor fajn. Se pa seveda najde kakšna izjema. To pa tak sproti vsi vemo/vejo, po postih uporabnikov sodeč :) Niti si ne zapomnim nickov, da bi lahk izpostavla kdo mi ni všeč, ker so ponavadi to taki bolj neredni obiskovalci.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Jun. 2006 22:43

sej tema ne gre o tem kdo ti je najbolj fajn, ampak kdo ti je najbolj zanimiv....men so tud use fajn, določene pa še sploh fajn, ampak nisem vseh izpostavljala v mojem postu, da ne bo kakih zamer... :)
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 14. Jun. 2006 23:04

Takšna tema je že bila in je končala "v košu".
Razlog: kreganje, hinavščina, zamere, pluvanje po uporabnikih v drugih temah,...

Skratka no good.
Sicer ko bodo vse izpele svoje Ode drugim bo tudi ta tema po vsej verjetnosti šla v pozabo kot prejšnja.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Jun. 2006 23:07

Tamala` napisal/-a:Sicer ko bodo vse izpele svoje Ode drugim bo tudi ta tema po vsej verjetnosti šla v pozabo kot prejšnja.


haha, hudo povedano :lol:

no če se držimo teme, pomoje nebo nobenih izpadov...še vedno pa bi blo pomoje bolš da bi govorili o zanimivih ljudeh in ne o tistih ki so nam faj fajn...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov