Kakšni vozniki/-ce ste?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 18. Jan. 2007 10:27

Še vsak ki se je peljal z mano je pohvalil mojo vožnjo. Menda za žensko vozim zelo dobro hehe :D . Je pa res da imam za seboj prevoženih že res veliko kilometrov. V 4 letih sem prevozila 170.000 z mkojim lubčkom, ostalo je mogoče prevozil mož. Vozniški izpit imam točno 8 let. Imela sem 1 prometno nesrečo v začetku ko sem bila še voznik začetnik in totalno brez izkušenj. Od takrat nisem imela ničesar več. Vozim bolj hitro, ne držim se omejitev :oops: razen če so v bližini otroci ali če je naselje.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
***Phoenix***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Phoenix*** » 18. Jan. 2007 20:37

Vozniško mam že neki čez eno leto, se mi zdi da sm kr dobra voznica.
Se držim omejitev ponavadi, mogoče kkšne 5km/h hitrej pelm, edin na avtocesti se ne držim omejitve...
Mela tud eno manjšo nesrečo čist na začetku, od tkrt naprej pa nč več.
Na splošno folk k se z mano pele nima nekih prepomb na mojo vožno, edin učasih mal preveč hitr rada vozm :D
Drgač pa nism lih potrpežljiv voznik, pa se hitr začnem jezit, kadar se najdejo okol kkšni tepci, k vozjo tko, da te lohka kr kap zadane :motz: :evil:
Uporabniški avatar
Lady Chatterley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady Chatterley » 18. Jan. 2007 21:46

jaz sem čist nora voznica. vozim prehitro, menjujem pasove, jemljem prednost, prehitevam, pa če je ful gneča in se mi mudi, peljem kr mimo kolone in se postavim na prehod za pešce (to sem se naučila od taksijev). živčna postanem že samo če kdo ne spelje ko se prižge rumena. odkar sem v lj, je zelo dobro to, da sem se naučila popolno parkirat kjerkoli, pa če je to bočno, vzratno al pa naprej. je pa res da večkrat uporabljam trobljo. mislim, da me bo enkrat nekdo pretepel zarad moje nestrpnosti. vseeno pa še nisem imela nobene nesreče (je tud nisem sprožla in trkam na les) in tud redno gledam mrtve kote, tak da sem že marsikateremu kolesarju rešla življenje. :D prosim pa vse na forumu, da mi oprostijo, če se kdaj srečajo z mano v prometu :wink:
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 18. Jan. 2007 21:50

Ja, pri kakšnih norcih se pa tudi jaz jezim. Se pravi, pri takih, ki prehitevajo , ko je itak rdeča luč - ampak ne, on mora mene prehiteti, da bo lahko dolgo čakal na semaforju :x . Ali pa norci, ki spreminjajo pas brez žmigovca. :evil:
Sae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Sae » 18. Jan. 2007 22:41

men grejo pa taki na k.... ki prehitevajo tovornjak v hribu, jst pa pelem z nasprotne strani. pred parimi dnevi, če pač ne bi bla jst previdna, bi bil tak crash, da dvomim, da bi kdo preživel. sreča jst koj po bremzi, mislim tisti bedak pa gre prehitevat tovornjak k je očitno dost hitr peljal v hrib, ker ga z audijam ni mogu hitr prehitet. idiot na kubik. pa še tak, da sploh ne pomisli, da lahko kdo pride z druge smeri (nepregledna cesta). no fajn, da se je izšlo, sam na žalost ugotavljam, da se taki še prevečkrat zanašajo na to, da bo nasproti vozeči reagiral dobro. sj jst bi narjaj po gasu pa zaletva se kreten, če si že tak upaš. :twisted: :mukkies: :box: :twisted: sam poj se zavedem, da moja mami tud tko vozi in misli, da se vse izide samo zato, ker ima izkušnje in zna vozit. no, upam, da bo vsaj ona nehala tak neumno prehitevat.
"A positive attitude may not solve all your problems, but it will annoy enough people to make it worth the effort" - Herm Albrite
Uporabniški avatar
LoLLypoop=))
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 20. 12. 2006
Kraj: =)) kr tuky

Neprebrana objavaNapisal/-a LoLLypoop=)) » 18. Jan. 2007 22:42

živi norec :D :D
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 18. Jan. 2007 22:48

omg to se je pa meni tud dons zgodil. na tisti ravnimi med medvodami in mednim je prot meni peljala kolona, pa prvi je bil tovornjak. in en kreten se je spravil prehitevat. đizs, nč nisem mogla narest, ker so bili avtomobili takoj za mano, in bi bil crash, če bi sunkovito zabremzala. un je peljal pa direkt vame. na srečo ga je en v njegovi koloni not spustil, drugače zdele ne bi tukaj spamala :?
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Jan. 2007 3:46

Sem hiter voznik....omejitev po večini ne upoštevam oz. jih zelo redko. No sej ne gre za neko veliko prekoračitev, za ene 10 - 15 moram it več. Omejitev se držim le po kakšnih stranskih cestah, kjer nikoli ne vem, kje mi bo kakšen otrok stekel pred avto. Tam grem raje 10 manj.
Sem pa za volanom tud precej glasna, ko se pred mano pojavi kak cincar, ki ne ve ali bi peljal ali bi se usavil. Na živce mi grejo ljudje, ki vozijo pod omejitvami, ki bremzajo brez karšnegakoli razloga, ki stojijo pri zeleni luči (takrat sploh dobim živčnga), na tiste, ki ne dajejo žmigovca, sem se pa že navadla, tako da se ne pizdoliram več.

Se pa bojim tovornjakov, pa ne vem od kje mi tak strah, ampak me jih je strah prehitevat. Jih prehitevam samo v primeru, ko imam pred sabo in za sabo enega in strah me je voznikov, ki imajo reg. tablice MB,CE, pa upam, da nisem užalila kakšnega štajerca, ampak imam res slabe izkušnje z njimi.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Jan. 2007 7:08

marateja napisal/-a: strah me je voznikov, ki imajo reg. tablice MB,CE, pa upam, da nisem užalila kakšnega štajerca, ampak imam res slabe izkušnje z njimi.


meni se pa zdi, da vozniki z oznako MS najbolj kakajo na cesti... :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Jan. 2007 8:53

Pravjo, da uni k majo KR registracijo, da sam s ceste dol...jaz ko bom menjala avto bom šla dat kako ce registrsko...al pa LJ...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 19. Jan. 2007 9:04

Po novem gre registracija skupaj z avtom ... tako da sploh ni rečeno, da je človek z registracijo KR doma iz Kranja ... :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Jan. 2007 9:14

Jp res je ja...ampak so mi carske une registrcije...

Bohve kdaj bodo kej nove registrske tablice zdej k smo v Evropski uniji...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Lady Chatterley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady Chatterley » 19. Jan. 2007 12:59

na avtocesti so najhujši definitivno CE (brez zamere). MB so zakon, ker več al manj normalno vozijo. LJ - sej ne vem kaj naj rečem - to je pa folk brez življenja. ko da se v glavnem slovenskem mestu ne bi nikomur mudilo. pa naj bodo zarad mene kakršnekoli tablice, folk se ne bo spremenil. osebno mi gre najbolj na živce, ko nekateri ne vedo, da je po križišču preklic vseh omejitev, pa namesto da bi vozli 90, vozijo 60! al pa ko ne dajejo žmigavcev.
Keep your friends close, keep your enemies closer ...
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 19. Jan. 2007 14:53

Bluestocking napisal/-a:Berem, kako gredo vsem na živce počasni vozniki. Zanimivo, ker jaz pa 100% vozim po pravilih, ob dežju, snegu, poledici še manj. Mi je oči, ki je bolj tehničen tip, vse razložil in narisal, kako sile delujejo. Pa ne zato, ker nimam denarja policiji plačevati, ampak zato, da ne bom komu kaj storila.

Pa ve/vi sploh kaj berete, koliko je nesreč in kaj je največkrat razlog? Prehitra vožnja prednjači pred alkoholom. Vsak dan en ali več ljudi mrtvih. Večinoma so povzročitelji mladi, ki mislijo da so nesmrtni.

Premislite no malo. Meni se zdite lahkomiselni.


lej tukej gre samo za to, da najdeš neko vmesno pot k vsem ustreza. k če recmo voziš na res lepi cesti po omejitvi (npr. da je 60) te bo čist vsak prehitel, ker je to cesta k greš lahko več.
k men se zdi da ne smeš it ne v eno skrajnost ne v drugo. kar pomen da resno ne voziš čist po pravilih k to vsak ponori k vozi za tabo, pa tud da ne divjaš.

nebi jst rekla vsem temu lahkomiselnost. bl bi to rekla za tiste k vozjo res točn po predpisih. k pojma nimaš kolk folk znori če nekdo pred njimi vozi po predpisih pa bi se dal mal hitrejš pelat in gredo ponavad potem prehitevat v take situacije k niso najvarnejše.jst vem da sm taka, ker če lahko pelješ več, potem bi blo to prav.
seveda to pravm samo za tiste ceste k so izven naselja, v naselju se pa sama kar strogo držim omejitev.

tko, da bluestocking mal ti tud rajš premisl če delaš čist prov, k dostkrat so le prometna pravila tista zarad katerih se dogajajo nesreče (da za tabo vozniki zarad tega prehitevajo tam kjer ni varno)
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 19. Jan. 2007 16:06

Saj ne morem verjet, kaj berem: Pravila so kriva za nesreče. :eek:

Jaz mislim, da niso zastonj pravila, pa tudi če bi se dalo več iti. Me zanima če poznaš teorijo o adhezijski sili.

zaradi takih, ki se jim stalno mudi in so agresivni vozniki pa so nesreče. Veš, samo ti povem, da tudi za hitrimi se nabere vrsta.... če prej ne, pa na pogrebu, ko gre cela povorka za krsto.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov