Kako gledate na orožje?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ste že kdaj streljali

a)da
21
46%
b)ne
25
54%
Skupaj glasov : 46

Uporabniški avatar
padme6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 9. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a padme6 » 11. Sep. 2005 11:22

meni so pa pistole zelo vsec mislim ne za uporabo amapk oblika in pravi nacin jaz bi jo imela samo za samoobrambo...nikoli ne ves kaksen norec ko hodis po temi je tam :twisted: !!!!in jo bom kmalu dobila ter jih zacela zbirati..
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 11. Sep. 2005 11:26

moj sosolc budala je prnesu u solo pistolo... in valda usem to pokazu... in ga je en zaspecu ravnatlnu.... in je biu na zagovoru, dobiu ukor za najhujso krsitev... se zdej nevemo kdo ga je povedu, ampak se mi zdi da je cist prov.... sola more bit varno mesto, ne pa da gres s strahom tja... pa se nasa gimnazija velja za zlo dobro in valda nemore ti tm en s pištolo.. mene je čist vrgl k sm pištolo vidla........

drgač sm glasvala da nism streljala, pa lažem, sam sm sam z unimi zračnimi pr starmu atu pa enkrat pr bivši sosedi, s tapravo pa ne...... pa tud nimam ene želje po tem še (zaenkrat)..... nasploh pa nism tok agresivna oseba da bi posegala po orozju
januška
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 31. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a januška » 11. Sep. 2005 11:29

jaz ga uporabljam samo službeno, kar pa zadevo orožje na ulicah, temu strfogo nasprotujem
odkar imam otroke ga niti več enkrat nisem prinesla domov, kajti otroci iščejo, dokler ne najdejo-in lahko je zelo žalostno
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 11. Sep. 2005 13:08

orožje---grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :twisted: nikol ne bi streljala.... :!:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 11. Sep. 2005 13:11

Ne maram najbolj orožja, čeprav bi šla streljat včasih (ko sem jezna), vendar ne v živo tarčo (NIKOLI :!: ), temveč v umetno....Drugače orožja ne bi imela doma, ker se lahko zgodi tragična nesreča.....
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 11. Sep. 2005 13:18

januška napisal/-a:jaz ga uporabljam samo službeno, kar pa zadevo orožje na ulicah, temu strfogo nasprotujem
odkar imam otroke ga niti več enkrat nisem prinesla domov, kajti otroci iščejo, dokler ne najdejo-in lahko je zelo žalostno

delaš pr polciji?
pa tko k je že missy rekla nasilje v šolah tut pr ns se hvaljo mulci stari 15let pa tja do 20let kok so pomembni če majo eno baretto v rokah :roll:
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 13. Sep. 2005 14:26

januška napisal/-a:jaz ga uporabljam samo službeno, kar pa zadevo orožje na ulicah, temu strfogo nasprotujem
odkar imam otroke ga niti več enkrat nisem prinesla domov, kajti otroci iščejo, dokler ne najdejo-in lahko je zelo žalostno


V kateri službi,pa delaš da uporabljaš orožje? Policija, varnost, detektivska dejavnost,....????
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
taPridna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a taPridna » 13. Sep. 2005 18:38

Sovražim orožje!!! :evil:

:D
_______________
I like the way you move...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Avg. 2006 1:08

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 15:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 12. Nov. 2006 0:42

Men je pa orožje kul, če se uporablja v prave namene in ga imajo v rokah pametni ljudje, ne pa da že vsak mulec skače s pištolo naokrog in strelja :roll:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 12. Nov. 2006 11:03

S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L napisal/-a:orožje---grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: :twisted: nikol ne bi streljala.... :!:


enako
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 18. Jan. 2007 20:14

Že kakih 7,8 let strelam z zračno puško in morm rečt, da je kr fajn.. Sicer sm zdej že mal zgubila voljo, ampak ko strelaš se prou mal sprostiš in nevem..men je uredu ;D
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
***Phoenix***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Phoenix*** » 18. Jan. 2007 20:58

Streljala sm do zdj sam z lokom, s pištolo še ne... :)

Orožje za samoobrambo za okol nost se mi zdi pa bol škodlivo kokr pa kej druzga, se mi zdi da je za to bol primern kkšn solzivc al pa kej...
Npr. en primer; da te en hoče npr. ponoč oropat pa da ti vn potegnš pol pištolo...to se lahko pol na konc konča še slabše kokr pa če nebi mel pištole s sabo...če ti jo ropar zruva iz rok al se pa med ruvanjem sprož...in tko lohka končaš mrtev, namest "samo" oropan...

Drgač so mi pa bolj ušeč hladna orožja, pa že dolg časa si želim met kkšno katano al pa neki podobnga, da bi jo mela u sobi za okras :)
Uporabniški avatar
Lady Chatterley
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady Chatterley » 18. Jan. 2007 21:33

mi smo streljali z zračno puško v srednji šoli. izredno neprijetna izkušnja, morm rečt. drgač pa orožja ne prenesem. kakršnegakoli. recimo da je solzilec še sprejemljiv, ker pač ne morš ubit nobenga z njim. najhuje mi je blo, ko sem šla s sošolko pogledat kak zgleda njihov božič in je folk kr s pištolami streljal (v zrak). v roku 10 min sem se pobrala.
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 19. Jan. 2007 0:12

...
Zadnjič spremenil *SweetGirl*, dne 19. Mar. 2009 14:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov