Kako doseči, da te nekdo začne ignorirati

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 25. Apr. 2008 10:51

Kako to vidš, če te ma kdo na ignore? A pod svoj profil pogledaš? Če je tko, pol mene noben nima, čeprov sm se tud že s parimi spičila tle gor :D Jst nimam nobenga na ignore, ker me noben ne mor spravt tolk ob živce, da bi ga dala na ignore. Še bolj bi mi blo glupo, da bi ta človk pol vse živo pisu tle po forumu o men, jst pa tega ne bi vedla, ker bi ga imela na ignore.
Never-ending-story
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 14. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Never-ending-story » 25. Apr. 2008 11:03

Vidim da nekateri ne veste kje preverit, če vas kdo ignorira. Klikneš samo na "Tvoj profil". In potem pogledate v tisti stranski stolpec:

KLIK
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 25. Apr. 2008 11:35

kr.ena napisal/-a:Mene ignorirajo tri osebe, ki jih sploh ne poznam oziroma se ne spomnim nobenega njihovega posta. :?
Čisto možno, da me ignorirajo po pomoti; tudi sama sem enkrat imela nekoga na ignore, ne da bi to namenoma storila - očitno sem slučajno kliknila na napačno mesto. (moja samopodoba je pa res v nebesih - sploh ne morem dojeti, kako bi lahko kdo mene namenoma ignoriral :rofl: )


Meni se to dostikrat zgodi, ker mimo kliknem...včasih dolgo ne opazim, sploh če gre za manj aktivno uporabnico/uporabnika, ampak pol takoj odignoriram, nimam nekega razloga da bi koga ignorirala (namensko ignoriram samo eno osebo iz razloga, ker piše polmetrske idiotske poste, ki mi samo kratijo prostor znotraj teme in se mi jih ne da niti gledati).
Houd de wereld tegen
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Apr. 2008 17:43

ryu10kyu napisal/-a:
*hox* napisal/-a:Mene ignorira Smetka_ :D ..


A samo ona? wuuuuu...ti si še dobra :wink: Bad girl *hox* you bad girl...kaj si tako porednega uspičila da si si zaslužila tako grozno kazen? ;D :schlaumeier: :lach:

Hahahaha, to tut mene zanima! :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Apr. 2008 18:28

Mene pa nihče ne ignorira. Vsaj zaenkrat. :D

Jaz ignoriram enega uporabnika, in mislim da vsi vemo, za koga gre. :?
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 25. Apr. 2008 18:43

Ah, seveda, tut mene Mahagonij ne prenese :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 25. Apr. 2008 19:00

Ja kje to piše :? ? Jst unga stoplca pod moj profil sploh nimam, k ga je zgori nalimala Never-ending-story :nixweiss:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 25. Apr. 2008 19:04

Greš pod "profil" in "domov" ...
Tm maš na levi seznam tvojih ignore, pa frendou, pa tistih, k so dal tebe "na hladno" :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 25. Apr. 2008 19:13

Sm nardila vse tko, k si napisala, ampak jst tega seznama na levi strani nimam...sp*zdu mi je :D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 25. Apr. 2008 19:18

Saj potem te tako nihče ne ignorira, če ti nič ne piše. :)
Nastejka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nastejka » 25. Apr. 2008 20:23

Smreka napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:
kr.ena napisal/-a:2. Drugi primer so raznorazne verske sekte (da jih ne omenjam z imenom - tule imam vsaj dve v mislih). Prepričani so, da so oni spoznali eno in edino življenjsko resnico in zdaj so tako neskončno prijazni, da hočejo na vsak način to resnico deliti tudi z drugimi.

Zanimivo, mene je ta tema tudi spomnila na verske fundamentaliste in na njihovo prepogosto vsiljevanje svojega mišljenja drugim ljudem, še posebej po ogledu dokumentarca Jesus Camp.


Joj ej, mene tud! Ko se najde nekdo, ti takoj ve, kdo ti si, kaj rabiš v življenju in se čuti poklicanega, da ti "pomaga", na vsak način se trudi, da "spregledaš". Ne vem kako ni jasno ljudem, da sploh na podlagi nekaj postov na forumu NE MOREŠ in nimaš pravice nekoga označevati kaj šele mu vbijati v glavo svoje "resnice". Ljudje smo čisto preveč kompleksna bitja, za sabo imamo toliko navlake (sploh me, stare mame), da rabiš ogromnooooo časa, da nekoga dejansko spoznaš.
Itak je pa tako - če si ne boš želel sam pomagat, ti nihče drug ne bo.
Aleluja.
:)


Ej ful si dobr to napisala. :) :) :) Mene tudi zna motiti, če mi kdo na tak način nekaj trobi. Samo mi je pa enkrat to en Franci delal en mesec, pa me spravil totalno ob živce, me označeval, mi vbijal neko svojo resnico v glavo, pa sem ga tudi ignorirala nazadnje, ker je bil pomoje totalni kreten. Potem sem čez pol leta dobila neko novo izkušnjo, ko sva se z mojim tipom močno skregala. V sanjah sem sanjala tisto tečnobo od Francija in jo nekak povezala z novim tipom. Zjutraj sem se spomnila sanj in ugotovila, da je z mano nekaj narobe. Zakaj bi zaradi njegovih napak jaz trpela? Glupo. Ma, sem bila še mlada takrat. Alora, sem zdaj prav vesela, da sem dala tisto izkušnjo s Francijem skozi. Zdaj me ne moti to, da meni dela kaj takega, kot si ti opisala, v tem smislu, da bi mi bilo neprijetno, ampak v smislu, ko imam opravka s kakšnim kretenom, ki se mu ne da nikakor dopovedati, da to, kar o meni govori, NI res. Naj me kar analizira po svoje nekaj v tri krasne, če hoče, ampak moti pa me, če se noče potem pogovoriti o tem, kaj je res. Sem resnicoljubka in me full motijo laži. Mah, če zdaj pomislim, bom morala še mal zrast, da mi tudi laži ne bodo šle več na k***c. :D :lol:
Pa tist bogi Franci me je po pravici povedano čisto zadel (vse je prav povedal o meni), čeprav sem takrat mislila, da je kreten. :) Mah jeba. Pa saj si je sam kriv, da sem ga ignorirala, ker ni hotel slišati mojega mnenja.

Danes se mi zdi tako ignoriranje otročje. Franciju sem hotela potem čez leta povedati, da me je sicer prav ocenil, ampak da pa ni prav ravnal, ko mi ni pustil izraziti svojega mnenja, oz. se je norčeval iz tega, kar sem povedala. Poslala sem mu mail, ampak mi ni odpisal. Zdaj me pa on ignorira :cry: (se hecam). Jah, kaj čmo :)

Aja, pa Boris, zakaj tebe zanima, kako doseči, da te nekdo ignorira?? :roll:
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 26. Apr. 2008 21:25

Tale "ignore" na forumu mi je čisto brezveze. Kar me ne zanima, pač ne berem, če za koga vidim, da provocira, ga včasih celo preberem, ampak se pač ne pustim sprovocirat ... imeti nekoga na "ignore" je samo otročji način, kako nekomu pokazati, da ga "ne maraš". (čeprav dvomim, da bi šel kdo v jok in na drevo zato, ker ga nekdo na forumu ne mara. Ali pa bi šel mami povedat. :D )
V konkretnem primeru pa je sploh brezveze imeti na ignore nekoga, ki piše samo v par tem, v katerih so njegovi posti več kot polovica vseh postov. Ali ne bereš tiste teme ali pa bereš vse.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 26. Apr. 2008 21:33

Men je tud brezveze met kerga na ignore ... če mi ne paše nekoga brat, pač preskočim in to je to. :wink: Drugač pa mene trenutno ne ignorira nihče. :)
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Apr. 2008 15:11

Jochie napisal/-a:misliš, da si edini ignoriran pri mahagoniju??? :D :D :D


no evo še ena na njegovem ignore spisku :D pa sploh nevem zakaj...seveda me ima na ignore tudi kajira, pa še dve pupi, k prvič slišim za njiju...
ma boli me...pa nej me majo, če jim je tako življenje lepše...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Apr. 2008 17:52

Sam me res ferbec matra, kako Mahagonij prebira teme, če pa usacga ta drucga posta ne vid ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov