Kako doseči, da te nekdo začne ignorirati

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 29. Apr. 2008 7:56

Dve osebnosti v eni osebi? :lach:

prpl, ti pa maš velik sovražnikov :D

Jst mam pa na ignore listi samo Borisa pa še to samo zarad tega, ker mam s tem full manj za rollat, da pridm do konca teme in pogledam mnenja ostalih forumašev. And that is it.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 29. Apr. 2008 9:33

moi T napisal/-a:Čeprav načeloma tem od Borisa ne spremljam (pa ga nimam na ignore :wink:), sem pršla mal pofirbcat, ker sm ugotovila, da me po novm ignorirata 2 osebi: Kajira in Mehagonij. Pa ne vem zakaj... Sam zdej mi je pa mal čudno, ker berm, da mata ti 2 osebi ful folka na ignore. Hm...

Drgač pa sama nimam nobenga na ignore, čeprav ne prebavm lih vseh, ma se mi zdi bedno dat na ignore, raje post spustim :wink:.


Mene imata tudi samo onadva na ignore...verjetno zato ker se s tistimi ki jih imata na ignore kul štekam...evo to mi je kazen zdaj :cry: :cry: :cry: :buhu:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 29. Apr. 2008 10:07

metuljčica* napisal/-a:
moi T napisal/-a:ker sm ugotovila, da me po novm ignorirata 2 osebi: Kajira in Mehagonij. Pa ne vem zakaj... Sam zdej mi je pa mal čudno, ker berm, da mata ti 2 osebi ful folka na ignore. Hm...

Meni se pa zdi čudno, da imata očitno isti seznam ignoriranih (po vaših postih sodeč). Kot da bi se dogovorila. :nixweiss:
Vsaka podobnost je zgolj nakljucna. Poleg tega je nabrz moj seznam konkretno daljsi.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 30. Apr. 2008 14:35

Recept, da te začnejo ignorirati je:
bluzi, govori tercijalkam resnico v obraz, provociraj, bodi konflikten, delaj off topice, javno se skregaj z nekom, ki nima hrbtenice, tako da bo o tebi prefrigano lagal in da se bodo o tebi razširjale čenče, npr. da si zalezovalec, pretepač, prepotenten, da nadleguješ, da delaš psihološke profile, da obtožuješ ljudi dejanj, ki jih niso storili, da jebeš ljudi v glavo in da jih osebno zmerjaš.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 30. Apr. 2008 14:39

Wuuuuu...mene so že označili za zalezovalca...in jaz sem mislil da je mišljeno pozitivno :gruebel:
Tudi prepotentnež in arogantnež sem bil...dolgo časa me že noben ni označil za takega? Ali je kaj narobe z mano? :cry:

Bluzim, pa ogovarjam tercijalke ne...to delaš ti Boris...you bad nasty boy...da ne govorimo o psiholoških profilih...tu ti noben ni kos. :glasswim:

Osebno zmerjanje pri tebi še nisem zasledil ali pa podjebavanja v glavo? :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 01. Maj. 2008 0:08

@ryu10kyu
To, kar imenujejo nekateri otroci psihološki profil, še zdaleč ni psihološki profil.
Pa folk jebem v glavo, če je treba... nikoli pa ne, če ni treba.

Sicer pa je za to, da te folk začne ignorirati, ustrezno vložiti v ravnanje neke elemente, ki jih najdemo pri psihološkem poskusu Češke sanje. Govoriš eno in folk dela drugo. Neumen seveda. :wink:

V slovenščinina kratko tukaj. Izvleček:
Dve leti bo že tega, kar sta študenta praške filmske akademije FAMU Vit Klusak in Filip Remunda posnela dokumentarec Češke sanje (Česky sen). Povod zanj je bil izreden porast porabništva na Češkem, saj so tam v letih od 1998 do 2003 odprli 125 hipermarketov. Avtorja, oba scenarista in režiserja, sta se odločila, da odpreta še 126. z imenom Češke sanje. V izmišljenih vlogah vrhunskih menedžerjev sta v sodelovanju z reklamno agencijo organizirala kampanjo, v kateri so hipermarket Češke sanje oglaševali v televizijskih in radijskih spotih, na osvetljenih panojih, v časopisih in brošurah ter na internetu.

Zanimivo je, da so pri promociji dejansko uporabljali negativno kampanjo s slogani »Ne pridite!«, »Ne kupujte!«, »Ne prerivajte se v vrsti!«. In kljub vsemu so prišli. Več kot dvatisočglava množica je nasedla marketinškemu poskusu in se zbrala pred fiktivnim hipermarketom Češke sanje …


In kje je podobnost? Na veliko govori ljudem, naj nikar ne ignorirajo, pa te bodo. Oziroma deluj tako, da bodo mislili, da si vsiljiv in da nekaj hočeš od njih. Kakorkoli - nasprotja.

Anologijo najdem tudi pri laganju otrok.

Za veliko otrok velja, da imajo navado, da lažejo še preden pomislijo, kaj bodo rekli. Da bi takega otroka prelisičil, lahko rečeš:"Želim govoriti s teboj in vem, da ne nameravaš povedati po pravici, ko ti bom zastavil vprašanje. Zato hočem, da veš, da pričakujem, da boš prišel na dan z zelo dobro lažjo, kot odgovor na moje vprašanje. Si pripravljen?" Potem otroku zastaviš vprašanje. Kaj se zgodi? Prvič, otroku daš čas, da se odloči ali bo lagal ali ne, namesto da pustiš, da izusti prve besede nepremišljeno, kar so običajno laži. Drugič, s tem razpustiš otrokovo borbo, v kateri se poslužuje laži. Tretjič, ker mu daš dovoljenje da laže, nima več nobenega smisla, da bi zaradi tega bil kdo jezen ali razburjen.

Ne mislim, da boste to razumeli vsi, za tem stoji psihologija, ki se ukvarja z otroci, ki lažejo. Poanta zgodbe pa je v tem, da če nekomu ne pustiš, da te ignorira, oziroma mu govoriš da je to nezrelo in butasto in jadajadajada, bo njegov obrambni mehanizem lahko tak, da bo storil ravno nasprotno od tega. Hecno, kaj? Še zanimivejše pa je, da ima takega "otroka v sebi" tudi marsikakšen odrasel.
Pa tole je bila poenostavljena verzija, da ne bo zdaj kdo poskočil.

P.S.: je že kdo mislil poskočiti?
P.S.2) bejbika, če tole bereš... veš tisti tvoj poskus v temi moderatorji, ko si zaukazala, kam se sme in kam se ne sme pisati, pa te ni nihče poslušal? Poveži tisto s Češkimi sanjami.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 03. Maj. 2008 13:14

Jaz ponavadi nisem takšna, da ignoriram nekoga, raje se poskusim pomenit (če je problem).
EDINO če nekomu nekaj ne morem nečesa dopovedat in mi on nazaj pametuje, šele takrat ponavadi ignoriram (se delam da ne slišim).
Mi pa ni všeč, da me nekdo ignorira :?
Dosežeš pa to tko, da se grdo obnašaš do nekoga (pomoje) :D
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 04. Maj. 2008 21:32

majaoko napisal/-a:Dosežeš pa to tko, da se grdo obnašaš do nekoga (pomoje) :D


Pri nekaterih gotovo. Pri meni je reč ravno nasprotna. Če se do mene kdo grdo obnaša, mu neredko vrnem milo za žajfo na poseben način, tako da se lahko celovito opere z njo... če ga ne jaz osebno.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 16. Maj. 2008 13:44

Mene ignorira Boris. :rofl:
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 16. Maj. 2008 16:31

mene tudi. :D torej lahko odgovorim za borisa: da me je začel ignorirati, sem dosegla tako, da sem ga sama dala na ignore. :P
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 16. Maj. 2008 16:35

Mene ima na ignore 2867 uporabnikov tega foruma...ali jih ima kdo manj mogoče? :gruebel: Pa saj sem čisto kul dečko nič hudega sluteč...edino jošt me ima med prijatelji :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 16. Maj. 2008 16:42

ryu10kyu napisal/-a:edino jošt me ima med prijatelji :D


lažeš :x
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 16. Maj. 2008 16:46

miska13 napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:edino jošt me ima med prijatelji :D


lažeš :x


Itak :P
Samo kajira in mahagonij me imata na ignore...pa še to samo zato ker sem rekel da vse kar on reče je zanjo sveto in skače do stropa s strinjanjem :D Jah če mački na rep stopiš zamijavka....ampak pustimo detajle :yau:
Mahagonij je kar skuliran model se mi je zdel v redu dečko...ampak ko sem ugotovil da ima več kot 30 ljudi na forumu na ignore sem rahlo spremenil mnenje...najlažje je pritisniti gumb ignore...

A to da me ima par tisoč folka na ignore pa verjameš ali kaj? :gruebel: :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 16. Maj. 2008 17:28

Jst ugotavljam, da sem res asocialno bitje tu na forumu. Nihče me nima med prijatelji, nikogar nimam med prijatelji, nikogar ne ignoriram, mene pa ignorira samo ena nepoznana bejba s 13 posti, s katero nisva nikoli niti sodelovali v istih temah in je očitno sfalila gumb. A me res nihče ne opazi? :? :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 16. Maj. 2008 17:31

jullia_ napisal/-a:Jst ugotavljam, da sem res asocialno bitje tu na forumu. Nihče me nima med prijatelji, nikogar nimam med prijatelji, nikogar ne ignoriram, mene pa ignorira samo ena nepoznana bejba s 13 posti, s katero nisva nikoli niti sodelovali v istih temah in je očitno sfalila gumb. A me res nihče ne opazi? :? :)

Evo...zdaj si moja frendica :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]