Kako daleč nazaj sega vaš spomin?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 16. Maj. 2006 6:28

Hmmmm...
Jaz se spomnim sam redkih insertov...
Se mi zdi, da mam bolj švoh spomin. :D

Drugač se pa spomnim tut še od takrat ene parih stvari, k sem bla skor še dojenček. :)
Ah kar je blo je blo, to je zdaj mimo. :wink:

Sej pač izbrišemo večino stvari, da si ne obremenjujemo možganov - vsaj jest. :lol:
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 16. Maj. 2006 8:58

Pomoje tm od ene 3 let naprej.. Mogoče tut kako malenkost od prej, ampak tko čist malo, ne točno..
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
_kocka_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 5. 2. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _kocka_ » 16. Maj. 2006 9:06

Moj spomin je podoben spominu zlate ribice (za 3 sekunde nazaj ne vem vec nic)... Resno, ful si moram listke pisat, drgac vse pozabm... :D

Glede mladosti se pa spominjam tistih stvari, ki so bile meni pomembne, oz. so se mi zdele pomembne. Ful se spomnim, ko smo se stanovali v bloku, sem se vedno kopala v dnevni sobi v oranzni plasticni banjici zdraven peci :D Pa spomnim se moje posteljice, in prevleke za blazino in odejo, ki je bla zivo rdece barve, gor so bli pa beli srcki :flower: Pa ful stvari se se spomnim...
Življenje je potovanje, ne smer. Nosi udobne čevlje.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 16. Maj. 2006 20:24

Mislim, da se ne spomnim ničesar pred 4. letom starosti... včasih je težko ločit, kaj je res moj spomin in kaj so mi starši pripovedovali...
Čebela19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 10. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebela19 » 16. Maj. 2006 20:31

Jaz se spominjam samo dveh dogodkov iz rane mladosti-ko sem pri treh sedela eni teti na kolenu in mi je pela Sam po parku se sprehajam (ja,ja, vem :? ) in to, ko so me pri petih peljali na pumpanje zelodca (problematicna ze takrat :D ).
Uporabniški avatar
MorningStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MorningStar » 16. Maj. 2006 22:03

Jst se pa spomnim, da sem bila pri 3,4ih na morju ful zaljubljena v enega takega, hm, okoli 25 let starega boema z dolgimi lasmi in psom, ki je ful dobro plaval. :oops: Sem mu bla zgleda tud fajn simpatična, ker me je vedno s sabo vzel, pa ribe sva lovila... :P To se spomnim tako živo... S kakšnim občudovanjem sem ga to gledala :lol:
Pa ni slik od takrat, niti mi ni noben govoril o njem, sem šokirala celo mami, ko sem ji povedala, da se spomnim... :D
De gustibus et coloribus non est disputandum.
˝O barvah in okusih se ne razpravlja.˝
Uporabniški avatar
shiry
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 22. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a shiry » 16. Maj. 2006 22:09

Mislim, da sem bla stara 4 ali 5, ko smo bli na nekem praznovanju in jaz sem seveda mogla past v neko luknjo z blatom. In potem v :cry:, ker sem bla čist mokra :lol: Ne vem zakaj mi neki tako bednega lahko ostane v spominu, ostale stvari pa ne.
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Maj. 2006 7:40

Tm nekje od treh let naprej - z manjšimi luknjami v spominu seveda... Se pa bolj od samih dogodkov spomnim kako je kaj dišalo - ne sprašvat zakaj, ker tud men ni jasn... Nekak se ljudi in dogodkov spominjam po vonju... :P
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 17. Maj. 2006 10:09

Jst pa se pomnim enga potčka pr mojih sorodnikih ker bi skoraj padla vanga...stara pa sem bla nekje tri leta al pa še manj!!!
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 17. Maj. 2006 19:02

sofia83 napisal/-a:Jst se spomnim dogodkov iz zelooo zgodnjega otroštva, ko sem bla mlajša od dveh let. Takrat sem velik časa preživela pr babici in dedku in sem zarad njiju mela res najbolj srečno otroštvo ever. Zanimivo pa, da sem čist zablokirala iz spomina obdobje, ko sem bla stara okol šest, sedem let in sem bla blazno nesrečna takrat, ker sem velik ostajala sama (starši so velik delal). Mam pa drgač izjemno dober spomin, spomnim se VSEGA, tud banalnosti, kako je ime bivši sošolki moje prjatlce, k smo jo enkrat pred štirimi leti srečale v mestu :stupid: :D Čerav ugotavljam, da mam počas overload informacij v glavi, ker začenjam pozabljat osnovne zadeve, recimo kdaj pa s kom sem zmenjena, kdaj je treba kej oddat, ... K da bi bla senilna - spomnim se bananosti iz daljne preteklosti, v sedanjosti sem pa vse bolj goldfiš varjanta :D


Evo, točno tko kot jaz. :) Spomnim se dogodkov, ko sem bila stara okoli dve leti in manj, spomnim se celo takih nepomembnih podrobnosti, npr. ko sem bila stara okoli 3 leta in smo šli mami na obisk k nekim prijateljem in tko mami reče, da sem to zihr že pozabila. Pa jst: "Nisem pozabila, to je bilo tam, kjer smo jedli sliove cmoke, ki sta jih naredili skupaj z Mirando in smo potem spali v eni veliki sobi, kjer je bila samo postelja!" :lach: Ona me pa samo gleda. :eek: :D Pa tud na splošno imam odličen spomin, npr. moji sošolci so vedno mislili, da se jaz ful učim, ker sem obvladala snov, v resnici pa sem si vse zapomnila od prejšnje ure. :D
Let the good times roll.
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 12. Jul. 2006 9:46

komaj se spomnem za en mesec nazaj... tolk mlada, pa že sklerozna :lol:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 13. Jul. 2006 23:54

jz se pa spomnem vrtca mislm da smo bli predšolčki....ja od tam naprej ...no ne da se zej čist use spomnem k pomoje sem pozabla tut kako stvar iz pred 1 ure...jz si predvsem zapomnem kašne dogodke odmevne v katere sem bila vpletena...pa po slikcah se tudi spomnim
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 14. Jul. 2006 8:52

Jz se tut spomn usga pa tut ljudi si full hitr zapomnm pol jih pa pozdravm me pa sam čudn gledajo p še razlagat jim morm :?
Uporabniški avatar
_chika_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _chika_ » 14. Jul. 2006 9:03

jest se pa spomnim samo delčke, pač tisto pomembno kar mi je ostalo v spominu, ampak le od male šole naprej, sploh se ne spomnim kaj sem počela npr. pri 4 letih, kot da me nebi bilo :D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 14. Jul. 2006 9:03

Okoli treh let naprej, ko sem začela obiskovati gimnastiko

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov