Kako daleč nazaj sega vaš spomin?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 20. Mar. 2005 18:24

Učasih mam tud kšm preblisk o dogodkih ko sm bla stara 2 leti ... samo to je tko dvoumn a se tega res spomnm al samo zato, ker gledam slike iz tistih časov in poslušam ljudi, ki mi pripovedujejo dogodke, ki so se zgodili :?:
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 20. Mar. 2005 18:29

Najstarejši spomin je, ko sem bila stara dve leti in sem bila v bolnici za pusta maskirana in sem se po pajacu polila s sokom, joj sem kričala :D Se pa spomnim precej dogodkov iz vrtca, ko sem bila stara tam med tri in šest let. So pa vsi ti dogodki pozitivni, na srečo se ne spomnim niti enega negativnega dogodka.
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 20. Mar. 2005 19:49

najstarejši spomin je vsekakor, ko sem se izgubla na letalskem mitingu na brniku. stara sm bla pa ene 2 let pa pol.
lp
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 20. Mar. 2005 21:21

Se spomnm kar nekaj dogodkov iz vrtca (ko sem bila približno stara 3 leta), no večinoma so bili to pretepi....pa seveda moj prvi šolski dan...pa še kar nekaj se jih najde.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 22. Mar. 2005 20:42

Drugace imam zelo slab spomin... samo se pa spomnim ko je umrla prababica...takrat mi je bilo 6... Spomnim se tudi, da ko sem z atijem hodila v vrtec, sem vedno svojo roko imela (ker me je drzal za roko) v njegovem zepu :) Da mi je bilo toplo :) takrat mi je bilo ene 3-4 :)
januška
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 31. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a januška » 22. Mar. 2005 21:28

mislim da se večinoma spominjam od 5-ega leta dalje
so pa prebliski in nekakšni spomini že malce od prej
Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 22. Mar. 2005 21:48

določenih trenutkov se spomnem...tm okrog 4 leta vrtca recimo k smo lih nekj ustvarjal z enim zobnm ščetkam...tko kar se mi je zdel noro zanimiv se spomnem še dans
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 23. Mar. 2005 0:47

zelo daleč, ampak po vstrajnem učenju psihologije nisem več sigurna če so to privzeti spomini, al so res moji :?: :? hmm. Se pa spomnim, da so starejši imeli družinsko srečanje v dnevni sobi, ko smo še živeli pri babici in sem jaz lezla iz "špampka" po spanju in imela precej težav z odpiranjem vrat, ki so bila sicer priprta, ampak so se odpirala proti meni. Pa kako so me bili vsi veseli, ko se mi je uspelo prikobacati do dnevne sobe. En tak hecen spomin :) se borim da bi bil res moj in da ne bi bile pobudnik morebitne fotografije iz tistega srečanja, ki tudi obstajajo
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 23. Mar. 2005 10:30

Moj najstarejši spomin sega tam nekje k štirim letom, ko sem imela predstavo, da je Mateja Svet močna kot svet in sem svojim sovrčanom nabijala da je moja sestra in da če pride se z mazinčkom dotakne vrca in se podre. :lol: Pozimi smo jedel sneg, visel ob ograji vrtca in čakal, da se moja "sestra" Mateja Svet primaje mimo, pa se nikol ni. Je bla pač zaposlena jebi ga. :lol:

POl se pa spomnm kako leto kasneje soseda Jakata, ki je mel več barbik kot jaz in sva bla lubček in lubica in enkrat je mat neki pizdila in sem mu rekla: Jaka ti pa nauš tok grd do najinih otrok a ne. :lol:

Ah mam neki spominov ja.
pa pa
Uporabniški avatar
TOMCAT
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 17. 9. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a TOMCAT » 23. Mar. 2005 11:12

Uf jaz se spomnim sem pa tja kakšne dogodke, drugače imam pa bolj slab spomin. Najbolj se spomnim iz otroštva, ko sem padala iz topogana na glavo :stupid: - ne vem kako mi je to uspelo, ne? In pol me je dedek peljlal na urgenco in da sem bila tam zelo pridna, ko so mi šivali obrv. Pa še kake malenkosti. Drugače se pa včasih ne spomnem, kaj sem počela 3 dni nazaj. Groza!!
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 23. Mar. 2005 11:34

Mark napisal/-a:Ja točno jaz se tudi par stvari spomnim iz vrtca...Vem, ko smo se učili pisat in se je dobil posebaj taki zvezek in jaz sem veselo risal tiste vijuge. Ful se mi je dopadla črka C (mala pisana), ker me je spominjala na morske valove :lol:


He,he, ta je pa dobra :wink:
Jaz se tudi spomnem male šole...nastopov, igranja, malicanja-imeli smo eno fujjj pašteto, bljah, zelenjavna je bila, pa sem vedno pojedla samo skorjo, ker ni bila namazana, drugo sem pa pustila :)
Uporabniški avatar
**bonita**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 22. 4. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a **bonita** » 11. Maj. 2006 10:08

js se življenja tko res dobr spomnem od tretjega leta (mam namreč dober spomin in se spomnem detajlov).pred tretjim letom pa se ničesar ne spomnem
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 15. Maj. 2006 19:11

...
Zadnjič spremenil sončk, dne 03. Avg. 2009 17:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 15. Maj. 2006 20:51

yahve napisal/-a:Ko sem bil star 3 leta...in začel vozit kolo..

podpis sam mislm da sm bla jz že 4 :? nism sure :D
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 15. Maj. 2006 21:14

enkrat k sm bla okol 4 leta,se spomnem d smo šli na Bled in sm tm enga laboda božala...bla sm pa u neki rumeni opravi oblečena :D
¤Hi.EaT Me *=)¤

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov