KAJ NAPIŠETE NA RAZGLEDNICO?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 13. Jul. 2007 22:39

butterflychek napisal/-a:Drgač pa zadnje tri leta nisem nič pošiljala razglednic, ampak mam digitalca s sabo, pa kej poslikam, pa pošljem na mail.. :twisted:


dobra ideja :gut: Najraje bi si jo "sposodila" od tebe :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 15. Jul. 2007 18:00

Napišem neki po navdihu trenutne inspiracije.
Kej kar se je dogajalo na potovanju, kako se mamo, kako je vreme, kak smešen pripetljaj (lani sva s prjatlco pisali v zadnjih minutah preden sva šli žurat in napisali neki na način: Prelepe pozrave iz še lepše Prage vam pošiljata lepi, z lepimi Urugvajci obdani, T&N :D).. Za določene, ko ne vem, kaj napisat pa pač "Lp it sončnega/lepega xyz".
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Hotty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 14. 12. 2006
Kraj: ...home...

Neprebrana objavaNapisal/-a Hotty » 15. Jul. 2007 23:59

Midva z dragim sva letos pošiljala kartice tako, kot mms, samo da jih pošlješ na mobitelov mail oni jih sprintajo pa pošljejo pač kamor napišeš naslov. Letos sva bila na Santoriniju in moj dragi me je slikal ko sva najela avto, za volanom. In ker sem pred dvema letoma imela v grčiji, ko sem delala prometno nesrečo z najetim avtom (sem "povozila" zid od ene oštarije, ampak to je že druga zgodba ;) ) je na kartico napisal, poglejte grki mi še posodijo avto pa dovolijo vožnjo po njihovih cestah ;)
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 16. Jul. 2007 11:04

Jaz se ponavadi napisala lepe pozdrave iz.... pa še kej dodala kako je tm pa itd ;) bližnjim frendicam pa sem ponavadi napisala kot neko pismce, pač mal povedla kak je tm, pa kaki so tipčki :P in tko ;) letos pa sploh nisem pisala razglednic iz morja, rekla sem sicr, da jih bom, pa se mi ni dalo...pa pol nisem nič.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 16. Jul. 2007 12:30

Zlo redko kdaj pišem razglednico.Če že pol samo prejmi lepe pozdrave iz... lupčka M.Drgač pa so mi ljubši sms,mms-i pa kakšno sliko,da pošlješ na mail..Napišem pa tud podobno.
Zadnjič spremenil Maudisa, dne 16. Jul. 2007 12:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 16. Jul. 2007 12:30

V soboto sem dobila najboljšo kartico na svetu. V obliki križanke...noro dobra ideja..pač križanka je bila taka za rešit in pol ko si jo rešil si po številkah dobil imena tistih ki so jo poslali. Lušno
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 16. Jul. 2007 18:16

choco.cat napisal/-a:Jaz pa ne maram teh verzov in rim :? Pošljem lepe pozdrave, odvisno komu pišem, še dodam kak stavek in je to to. Ne kompliciram :)


meni pa s ene zdi kompliciranje, ampak dokaz da se je nekdo res potrudil, ap je izviren itd itd.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Jul. 2007 5:19

letos sm poslala 3 kartice in morm rečt d so to najdalše kartice v mojmu lajfu. pisala sm pa o tem kva dogaja, več al mn itaq sam zajebancijo
Uporabniški avatar
any_any
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 17. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a any_any » 13. Avg. 2007 21:25

Je katera poslala zdej kaksno mms razglednico preko Simobila? Jaz ze 1 teden cakam da pride pa se vedno ni nic. Povratni sms da je placano in potrjeno pa sem dobila. Ze zgubljam zivce pocasi.
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 14. Avg. 2007 7:35

Vedno napišem roman. Za vsakega človeka drugega. Pač tisto, kar posameznika najbolj zanima (enega zanima morje, enega žuri itd.). Pač, kartica mora vedno biti polna.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
urshaster
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 9. 10. 2007
Kraj: ma ene rovte bogu za hrbtm:D

Neprebrana objavaNapisal/-a urshaster » 26. Okt. 2007 22:02

učash napišem kaj dogjaja, učas pa kakšn tak verz, učas pa sam sms pošlem če se m ne da pisat

letos sm frendu napisala : lep pozdrau z jadrana, kjer je voda slana v vodi so kiti na plaži pa debele riti pa mi po sms pošle hvala za razglednco sm se res nasmeju k na pru stran nj bi ble pa ženske k nj bi riti kazale jest pa nč dojela :razz:
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 27. Okt. 2007 8:43

no, če je že načeta tema... se v to temo lahko piše tudi kaj napišeš na novoletne in božične voščilnice ali za to obstaja posebna tema? potem prosim za link, če ne pa tukaj napišite... :wink:
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 29. Jul. 2008 6:17

jaz ponavad za vsakega nekaj drugega napišem... odvisno komu je namenjeno... recimo moj si je letos izmislo neke...

na plaži ležim,
si živce s pivcem hladim,
da te čez leto lažje trpim :razz:

če pa ne vem kaj komu napisat pa napišem sam sončne pozdrave iz (vročega, mokrega, vetrovnega) lepega XY.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 29. Jul. 2008 11:38

Jest zmer kakšne funny stavke napišem...recimo ena takih izjav je, da je na plaži čist preveč sonček za take albine kokr sem jest..(ker sem bolj jogurt kot pa čokolada :) )
Pol pa še kaj narišem in to je to! :D
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 29. Jul. 2008 11:39

samo to:
LP...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov