Kaj bi, pa se ne upaš?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 30. Dec. 2008 14:14

Bi pa ne upam:

- nekomu povedala nekaj po pravici
- poklicala zgoraj omenjeno osebo

Bi pa ne morem:

- prenehala z eno bedasto navado, ki mi pobere čist preveč časa in živčku... :(
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 30. Dec. 2008 15:16

Trenutno.. poklicala eno osebo pa rekla naj se že zjasni kaj bi rada kr nismo vsi na voljo, da ona zbira k se ji sprdne. :?
Uporabniški avatar
missT*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a missT* » 30. Dec. 2008 15:27

rachka_ napisal/-a:se osvobodila tega čudnega stanja z enim samim (sicer bolečim) dejanjem. ampak ne upam. ko pa je toliko lažje živet v navajeni "udobnosti" :(



:!: :!: :!:

uživala življenje (in mladost) tako kot jaz hočem, brez slabe vesti :?
+
imela eno dobro virtualno prijateljico, kateri bi lahko zaupala vse skrivnosti (tudi tiste najbolj skrite), da me ne bi skrbelo, da se razve in katera me ne bi obtoževala...se mi zdi fajn imeti nekoga, ki ga poznaš le preko neta :D
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 30. Dec. 2008 18:25

skočila s padalom z letala
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 30. Dec. 2008 18:27

missT* napisal/-a:uživala življenje (in mladost) tako kot jaz hočem, brez slabe vesti :?


me too :? :roll:
andrejka2x
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejka2x » 30. Dec. 2008 18:30

tetovirala bi se:)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Dec. 2008 22:25

red*cherry napisal/-a:
missT* napisal/-a:uživala življenje (in mladost) tako kot jaz hočem, brez slabe vesti :?


me too :? :roll:


Same here.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 30. Dec. 2008 23:01

missT* napisal/-a:imela eno dobro virtualno prijateljico, kateri bi lahko zaupala vse skrivnosti (tudi tiste najbolj skrite), da me ne bi skrbelo, da se razve in katera me ne bi obtoževala...se mi zdi fajn imeti nekoga, ki ga poznaš le preko neta :D

Dnevnik je boljši.

Sem morala kar precej premislit ...
Ne upam ali ne vem se premaknit s trenutne cone; čeprav zdaj delam na tem (in verjamem, da bodo rezultati enkrat, čeprav je težko).
Ne upam si zaštartat lastnega projekta pisanja potencialne knjige; ampak morda samo še ni pravi čas.
Ne upam si izpeljati določenih zadev, ki bi mi sicer osebno veliko pomenile, ker se sama podzavestno oviram in ker še ne vem, kako te ovire razrešiti.

Se pa trudim podirati svoje meje strahu. Včasih je največji uspeh že uničen mali strah, kot je bil recimo iti v javnost s poletno obleko brez modrca ali govoriti o svojih prepričanjih, čeprav so le-ta v nasprotju z dosedaj znanimi zakoni fizike ipd..
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 31. Dec. 2008 0:17

g00fy_qa napisal/-a:Ne upam si izpeljati določenih zadev, ki bi mi sicer osebno veliko pomenile, ker se sama podzavestno oviram in ker še ne vem, kako te ovire razrešiti.


Če si osredotočena na to zadevo, boš tudi podzavest čez čas začela uporabljati za dosego svojih ciljev. Morda še ni čas - okoliščine še niso optimalne, kar ti lahko sporoča prav podzavest.

Vso srečo tebi in vsem ostalim pri uresničevanju teh "trenutno skorajda težko verjetnih zadev".

Ps. Ko boš napisala knjigo, mi prosim javi. Glede na način razmišljanja, kot ga kažeš po postih na tem forumu bi znala biti zelo zanimiva. Temu primerno se jo že veselim. ;)
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 31. Dec. 2008 10:53

Tysia napisal/-a:Če si osredotočena na to zadevo, boš tudi podzavest čez čas začela uporabljati za dosego svojih ciljev. Morda še ni čas - okoliščine še niso optimalne, kar ti lahko sporoča prav podzavest.

Morda res še ni čas - ali pa moram čas malo prignati. Pri eni zadevi resno razmišljam da bi začela z afirmacijami, mogoče bo delovalo. :D

Tysia napisal/-a:Vso srečo tebi in vsem ostalim pri uresničevanju teh "trenutno skorajda težko verjetnih zadev".

Hvala. Jaz tudi vsem želim veliko uresničenih 'ne upam si'.

Tysia napisal/-a:Ps. Ko boš napisala knjigo, mi prosim javi. Glede na način razmišljanja, kot ga kažeš po postih na tem forumu bi znala biti zelo zanimiva. Temu primerno se jo že veselim. ;)

Tega še nekaj časa ne bo. :) Drugače pa ni problema, lahko javim, in hvala za hvale. :D Ampak je zanimivo, več znanja ko si nabiraš, bolj ugotavljaš, kako malo znaš. Bo potrebno še nekaj let, da bo lahko nastalo kaj kvalitetnega.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 31. Dec. 2008 14:59

g00fy_qa napisal/-a: Ampak je zanimivo, več znanja ko si nabiraš, bolj ugotavljaš, kako malo znaš.

Tole trditev že cel mesec iščem... Vedno bolj se filam z informacijami in vedno bolj ugotavljam koliko mi še manjka do celote in me na drugi strani odbija, da bi se sploh učila...

Torej, da ne bom OT: Želim si, da me novo znanje ne bi strašilooo! Da bi si upala začet odpirat knjige in področja, ki se jih do sedaj sploh še dotaknila nisem... (pa me sicer zanimajo) :)
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 31. Dec. 2008 17:14

slikala bi se naga za kako revijo oz. kaj.. / natančneje edn fotke nagih žensk oblikuje z raznimi elementi in nastenejo take art slike.. no js bi se slikala za tisto, sm se itak ne bom, ker si ne upam :D drugače pa ne obstaja kaj, česar si ne bi upala...so drugi razlogi ponavadi
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 26. Mar. 2009 11:48

- skočila s padalom
- tetovirala se
- bungee jumping
- rafting
- šla v zoo in se dotaknila kače
(s)mej se
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 26. Mar. 2009 12:27

- povedala kar gre določenim profesorjem na faksu: ok, to da te ima nekdo na piki in malo pod*ebava učence v OŠ in SŠ sem se nekot v času šolanja privadila, da se pa ljudje, ki mislijo da so samo zato, ker imajo ceglc o svoji akademski izobrazbi, obnašajo tako da ti slabo rata... pa žal dokler izpit ni opravljen, je treba samo kimat pa se grist v jezik :evil:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 26. Mar. 2009 19:34

sla zdajle ven tect pa si ne upam ker je tema...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov