Junaki iz risank

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Sep. 2008 20:54

Buš buuuuuuuš! :freude:

Ta je bla pa men tok pr srcu in ena redkih (poleg unga odpičenga kojota) ob kerih sm se iz srca smejala ... kolegica želva, pujs, use tiste domače živale, buši ga je znou srat, ja :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamceek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 13. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamceek » 14. Sep. 2008 21:10

http://www.youtube.com/watch?v=IpY97kM-TXs
Tak dolgo sem iskala da sem našla mojga Ferdija na you tubu :) ..kaki spomini.. :D
..just wanna dance, wanna go insane...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Sep. 2008 6:47

Joj...za zjokat! Mogle bi se enkrat dobiti in gledati stare risanke. Ziher bi tulile zraven. Jaz sem še vedno paf, pa je minil en teden skoraj odkar sem začela iskat stare risanke. Za nameček sem še v soboto začela iz youtubea dol vlečt te risanke (imam 3 strani v wordu urljov!), da si jih spečem, navabim kokice in bom valda tulila zraven :)

Btw - bil že kdo? -} http://www.kolosej.si/kinocentri/kolosej-lj/mordor/ Imajo mogoče kaj kar smo mi gledali nekoč? Na majicah itd.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 15. Sep. 2008 11:45

_ninchyka_, tista risanka o dimnikarju ima naslov Dimnikarček :) Tud neka Češka zadeva.

Yazmeen, tista dva klovna se jst tud spomnem. Mislem, da je imela oddaja naslov Klovni so bolni al neki podobnga. Pa eden od klovnov je bil Jonas - miljonar :D Je bla pa res taka psiho; nč glih otrokom prijazna :clowm:
Uporabniški avatar
theNinna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 373
Na forumu od: 31. 3. 2008
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a theNinna » 15. Sep. 2008 15:25

jeei, na partisu sem našla Viking Viki... zopet neke za mene in bratca :P
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 15. Sep. 2008 16:13

Mene pa me zanima, kako se imenujeta tista dva psa, ki sta se vedno kregala? En je bil (se mi zdi) bel, drugi pa rjav? Ker sta mi bla tko zakon, pa še vedno sm jih primerjala z mano in mojo sestro, ker sva se v obdobju cuzanja dudk in kakanja v kahlco vedno kregale :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Sep. 2008 16:21

Hm..ona dva kao lutki? Če je to to sta Smeškota - The Chucklehounds. Samo ne vem če isto mislive :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 15. Sep. 2008 20:23

Bulma napisal/-a:Hm..ona dva kao lutki? Če je to to sta Smeškota - The Chucklehounds. Samo ne vem če isto mislive :)


Jaaaaa :D To sta ta dva... Hvala! Veš da premišljujeva s sestro par let (seveda ne neprestano) kako sta se klicala... :wink:
Slika
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 15. Sep. 2008 20:32

Men je bla in mi je še vedno najboljša risanka Tom & Jerry, pa A je to?. Rada sem še gledala Leteče medvedke, Živ Žav itak, Gasilec Samo, Bojan, Krtek, una dva pujska (Pipi in...). Nisem pa nekako marala tiste (ne spomnem se naslova), ko je bil en stari ata in je imel 2 vnučka. Vsako jutro, ko jih je ura budila, jima je rekel: rana ura zlata ura. En debeli sosed jim je pa rad nagajal: kradel pridelke, kvaril traktor in podobno. Od današnjih risank pa mi je najboljša Avtobuski, ni mi slaba še Mali rdeči traktor. Vse druge so pa mi čisto mimo.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2008 6:13

MilkyWay napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Hm..ona dva kao lutki? Če je to to sta Smeškota - The Chucklehounds. Samo ne vem če isto mislive :)


Jaaaaa :D To sta ta dva... Hvala! Veš da premišljujeva s sestro par let (seveda ne neprestano) kako sta se klicala... :wink:
Slika

To sem jaz tudi rada gledala. Moram malo preveriti če bi se še to dalo kje dobiti. Ta "risanka" je iz leta 1985, vendar mislim da bi se je dalo dobiti :) Ful sta bila fajn,ja. Kul je bilo da nista govorila, vendar so dejanja nasmejala v nulo :D

Nekaj bom vprašala kar tukaj - Arabelle se kdo spomni? To je bile češka serija. Ko so tisti prstan imeli..blabla..saj veste :D Ve kdo mogoče kje bi se to dalo dobiti? Ne najdem niti slike niti ničesar, tak da nisem sploh sigurna da je pravi naslov Arabella. :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 16. Sep. 2008 6:50

Aaaa, zdj se jih pa spomnem ja ... prou slišm jih govort :lol:

No ja, če je tapravo to, kar mam jst v mislih: princ, princesa, neki gozdovi, ptiči, zlobni in prijazni liki ... pač standard v pravljicah, sam da je ta češka :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2008 7:22

Aha. To bo to :) Pm, pa nikjer ne najdem. Niti sličice ne. Mi je pa tak zakon bilo. Še pred časom so vrteli na slo, ali na hrt - naj tja pišem za naslov? :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 16. Sep. 2008 7:41

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Sep. 2008 7:52

Omg Jagodka - kak pa to, da jaz nisem našla tega? :D
Jaaa- Rumburak je bil, pa Petr :) Tak da po moje je to to. Zdaj še samo če najdem kje za potegnit dol...:) Hvalaaaa :bussi:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
misswho
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a misswho » 28. Nov. 2008 15:06

jagodka85 napisal/-a:http://www.imdb.com/title/tt0182728/

To?


Joj tega se pa spomnem;) Je blo kr luštno za gledat...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov