Izpit za avto #2

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 17. Avg. 2011 21:11

Jaz sem imela na začetku nekaj problemov z inštruktorjem, zato sem ga zamenjala.. je bil pa drugi potem legenda :)
Ja, te ure so noro drage, je treba kup denarja privarčevati preden začneš delati vse skupaj.. cpp, republiške, prva pomoč, vse te ure. A so cene ur povsod iste? Ker potem ni fer, da morajo nekje imeti najmanj 20 ur, drugje pa najmanj 40 preden imajo se lahko prijavijo na glavno vožnjo.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 19. Avg. 2011 8:16

Ja jst sm tud na začetku mela glupega inštruktorja. Ga je en dan sin nadomeščal, sem šele takrat izvedela, da mi je prejšnji inštruktor sklopko dvigoval, da sem lepo speljevala :eek: . Hvala bogu, da sem pri njemu odvozila samo 4 ure.. Sem pol sina mela, ki je bil totalno nasprotje :)
Drgač pa mislm da je norma ene 25 ur.. Ampak valda je lažji narest izpit izzven Ljubljane..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Avg. 2011 9:41

candy. napisal/-a:Ker potem ni fer, da morajo nekje imeti najmanj 20 ur, drugje pa najmanj 40 preden imajo se lahko prijavijo na glavno vožnjo.
Mislm, da je zakonsko predpisano minimalno met 20ur, kolk pa potem še avtošole zahtevajo (nategujejo) pa nimam pojma.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 19. Avg. 2011 10:12

Aha.. mislila sem, da je povsod drugače predpisano. Na način: v LJ recimo 30 ur, v NG 20 itd. zato se mi ni zdelo pravično glede na to, da so cene ur povsod enake. Že res, da bi za LJ bilo dobro imeti več ur voženj, saj se je veliko težje znajti kot v ostalih manjših mestecih, ampak bi temu (po mojem mnenju) morali prilagoditi tudi cene ur.
Ti nategi inštruktorjev pa itak.. moj prvi inštruktor mi je pisal, da sem imela kar po dve uri skupaj, kar sploh ni bilo res. Itak ti lahko inštruktor napiše kar želi, saj napiše vse v tistih šifrah in številkah, da ne razume nihče razen njega.
@Dead_kid, meni je pa bilo grozno, saj mi že prvi inštruktor ni ničesar povedal, sploh me ni peljal na poligon, začela sem kar po mestu, itak mi je crkaval avto na vsakem vogalu :D Ničesar ni niti taknil, ves čas je bil tiho in gledal naokrog. Zato sem potem hitro menjala, dokler mi ni nafural kupa ur..
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 19. Avg. 2011 10:30

^^Glede pisanja ur kar tako...moj inštruktor je vedno pred mano vpisal moje ure (mislim, da je blo tak, da kolko kvadratkov je zapolnil, toliko ur je zapisal/sem vozila) pa sem jaz pol vsakič to podpisala, če se prav spomnim. Tak da ni bilo možnosti, da bi kar po svoje nekaj vpisoval.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 19. Avg. 2011 12:35

Zdej si ne morejo nič zmišlevat, ker lahk knjižico pregledaš in vidiš če zadeve štimajo.
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 19. Avg. 2011 12:38

Mene pa nekaj zanima če ve kdo od vas kak je s tem ko ti poteče zdravniški list :D a morš it vse od začetka delat ali samo na pregled k zdravniku ?
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 19. Avg. 2011 15:28

HuDoBa napisal/-a:^^Glede pisanja ur kar tako...moj inštruktor je vedno pred mano vpisal moje ure (mislim, da je blo tak, da kolko kvadratkov je zapolnil, toliko ur je zapisal/sem vozila) pa sem jaz pol vsakič to podpisala, če se prav spomnim. Tak da ni bilo možnosti, da bi kar po svoje nekaj vpisoval.


Pri meni je pa prvi inštruktor vedno pisal na koncu ure in nisem ničesar podpisovala sploh.. potem ko sem prosila za zamenjavo in povedala kaj me je motilo, so mi pregledali karton in ugotovili te napake. Drugi inštruktor je pa šele pred mano pisal in mi dal vsakič za podpisati. :)

Itak da se da pregledat knjižnico. Ne samo zdaj, saj se je tudi prej dalo.. ampak na začetku ko si še totalno zgubljen in ti je vse novo, ti še nekaj ur ne poklapa kaj bi moral narediti :D
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Avg. 2011 8:58

DuL_ napisal/-a:Mene pa nekaj zanima če ve kdo od vas kak je s tem ko ti poteče zdravniški list :D a morš it vse od začetka delat ali samo na pregled k zdravniku ?


Ja zdej odvisno. Cpp-ji ti držijo 2 leti, prva pomoč je za vedno, za občinske pa nisem ziher... Če ti je cpp potekel+ zdravnški, potem ja, moraš oboje še enkrat naresti :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 20. Avg. 2011 10:27

Od kdaj pa to velja (glede cpp-ja in zdravniškega)?? Jaz sem naredila izpit leta 2008 in nič ne vem o tem. :? Se pravi mi je cpp že potekel? Čudno, ker pred kratkim me je ustavila policija in niso ugotovili, da bi mi karkoli poteklo... Nisem več voznica začetnica, pa tudi ni mi jasno, a so to kakšni novi pogoji?
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 20. Avg. 2011 10:58

Dead_kid napisal/-a:
DuL_ napisal/-a:Mene pa nekaj zanima če ve kdo od vas kak je s tem ko ti poteče zdravniški list :D a morš it vse od začetka delat ali samo na pregled k zdravniku ?


Ja zdej odvisno. Cpp-ji ti držijo 2 leti, prva pomoč je za vedno, za občinske pa nisem ziher... Če ti je cpp potekel+ zdravnški, potem ja, moraš oboje še enkrat naresti :)


Aha kr mi namreč zaj počasi zdravniški poteče. Pa morm it še cpp pisat :D . Nisem pa vedla al morš vse it od začetka delat al kak...s tem sem misla,da morš it spet na ta predavanja za cpp in vse ostalo spet dat skozi
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Avg. 2011 11:16

Aja to pa ne vem.. Čeprav mislim, da ti ni treba iti še enkrat na predavanja..
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 20. Avg. 2011 11:44

upam,da res ne :D .
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Avg. 2011 12:31

Prvič slišim, da moraš cpp obnovit, mam v družini štiri voznike, jaz sem voznica zdaj tri leta..nikoli slišala o tem. To je po novem?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 20. Avg. 2011 12:35

Ti dve leti sta mišljeni za CPP od časa ko jih pišeš pa do takrat ko greš opravljat izpit .... Se pravi če pišeš 2002 CPP in hočeš it 2006 furat v avtošolo, moraš spet na CPP.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov