Izjava tedna

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Okt. 2006 20:23

Leta nazaj...
Pogovor dveh kolegic, ena mau blontna...

Taprva: Js grem pa na morje na Bol na Braču
Tadruga: A res? Ke pa je to, na Krku?
Taprva: A dej, ka ti pa je...
Tadruga: Ma zezam, vem da je na Rabu.

Ja, ja :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 06. Okt. 2006 20:49

Prfoksa za slovo uprašo sošolko; "Kdaj govorimo, ko vdihujemo ali ko izdihujemo?"

Sošolka ful razmišla, pol pa izstreli: "Ko vzdihujemo."

Nisem še prebolela. :rofl:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 06. Okt. 2006 21:04

ljubim te k te mam rd :D :D :D
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
šejla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 5. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a šejla » 06. Okt. 2006 23:37

Sm bla popoldan s kolegico na pijači,pa dela neka nova punca. Sm naročla kapučino,pa je rekla da ga nima. Pa sm vprašala,če toplo mleko ima,je rekla da to pa ja. In sm dobla kavo s toplim mlekom! :D
Se še more nučit kok zgleda kapučino v gostiln. :wink:
Uporabniški avatar
greyangel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 9. 2005
Kraj: Six feet from the edge

Neprebrana objavaNapisal/-a greyangel » 07. Okt. 2006 17:28

Me kliče prej kolegca za kuharski nasvet in me vpraša: Kako si pripravim zmrzjeno pco-a jo dam s škatlo vred v pečico, al jo morem prej ven uzet? :D
Jaz sem se touk smejala :rofl:
Angels fall first...
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 10. Okt. 2006 17:04

prejle kolgica na msn-ju k smo se menile o eni pemsici pa napiše:
u autu vem da ma (pesmco), za čurunalnik (misla je računalnik) pa nevem :rofl:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Okt. 2006 17:17

mi gremo nasledn tedn na exkurzijo v firence in prfoxa za gefo nas opozori: dol u italji majo table de ne kupujte od uličnih prodajavcev... no pa če boste kupil radjo usaj poglejte a ma tut not kšn kos al je sam ohišje :D loooooool
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 11. Okt. 2006 11:53

To je blo sicer že neki časa nazaj, ampak sm se lih včer spomnla na to :)

Ena kolegica se je dala dol z enmu tipom, k je prostovoljni gasilec. In mi je pol govorila, kako je blo. Je rekla, da je blo drgač super, sam da ko mu je pršlo, da jo je res cilu vsepovsod in celo prešpricu...pol pa prbije:"...zgleda je mislu, da me mor pogasit!..." :D :D :D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Okt. 2006 17:14

miikena napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:Hm, ja, mislm, da noben od bajlarjev na bezigradu ni normaln :wink:

Koga mas pa za anglo?

Kar se bajlarjev tiče, maš prav ja .. Še dobr, da tegale našga vidmo sam še zjutri al pa v unmu njegovem kafiću na čiku.

Za anglo pa Koce Jurijevčič .. Če je nisi mela, verjetno vseh 4 letih svojega obstoja na šoli nisi slišala zanjo (vsaj 99% ljudi, ki so spraševali, je prvič slišalo zanjo).

Ok, tole zdej ni izjava, ampak dejanje, ma dobr ..
Hm, zdej k se selimo skoz, mamo v eni učilnci omarce, pa je ena odklenjena .. Pa je šla dans pr mati sošolka eno nalogo na tablo rešvat, prfoks (ki ma sicer tut skoz neke izpade - ne vsako uro, ampak se SKOZ neki zajebava, za vsazga dijaka ma svoj nick, pa neke svoje fore .. in je dans med tem, ko je una bla na tabli, zlezel v uno omaro, pa se kao skril, pa pol iz tam kukal, če prav rešuje .. :rolleyes: Na slabš mu gre. :)
Domanjko je pa car. :) Jst sm mel Koce. Ubistvu je ona zacela ucit k sm jst bil v drugem letniku ze al neki tazga.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Okt. 2006 20:22

Glede na to da sva oba 83 letnik, kr dost zihr. Pa ne povem ker razred... :P Tok mal tipov v vsakem razredu da bi kr sla anonimnost. :)
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Okt. 2006 22:17

Haha, Mahagonij, ma je car, sam .. Na momente ga maš dost. :)
Prejšn tedn smo neke nalogce rešval, pa je bil prepričan v svoj prav, pa nam je obljubil letno plačo, če se izkaže, da mamo mi prav. Trajal ene 10minut, da smo mu razjasnil, da se moti. Pol je pa ponudbo pred koncem ure na žalost preklical. Grr. :twisted:

A Koce je šele tok cajta tle? .. Sm misnla, da je že od dolg, dolg nazaj.

Zofi, kera črka si bla pa ti? :P (sm ugotovila, da so slikce od vaše generacije še gor na strani :D celo od treh let, opa)
Pa Mahagonij, sej v c-ju jih je deset na izbiro, tko da lah fali vseen. :P



Edit: Ni važn, sem se spomnila, kje te iskat. (sam za najstarejše slikce zdej ne vem)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
smehec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 28. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a smehec » 12. Okt. 2006 8:55

a niste malo teme zgrešili?
pridem gor, da bi se nasmejala izjavam, pol pa mate tu privat chat... :roll:
Ne sanjaj svojega življenja. Živi svoje sanje!
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 12. Okt. 2006 12:48

sofia83 napisal/-a:
Mahagonij napisal/-a:Domanjko je pa car. :) Jst sm mel Koce. Ubistvu je ona zacela ucit k sm jst bil v drugem letniku ze al neki tazga.


Ammm ... Pol sva bla pa midva paralelka :P C-jovc? :?:


zdele sem šla pogledat v koledar od tamale, k je bila vajina generacija, pa sofia, tebe sem našla, mahagonij se mi pa sanje ne, kdo je :)


hmmm, še ena izjava tedna, mensezdi, da je bilo prejšnji teden na trenjih, je Slak izjavil, da dobivajo uradniki VSAKODNEVNO plačo, za to, da odgovorno opravljajo svoje delo. Slišalo se je tako, kot da imajo vsakodnevna izplačila, čeprav je najbrž hotel povedati, da so plačani za to, da vsak dan nosijo odgovornost za svoje odločitve.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Okt. 2006 14:23

No ena izjava Domanjkota(prfoks za Matematiko). Pr uri matematike sedijo ucenci v razredu, pa se skozi vrata slisi, da pred vrati razreda stoji prof. Skornikova in se neki pogovarja. Prof Skornikova je izredno zatezena in izredno siroka, tko da je vecina ucencev pa prfoksov ne mara. In pol Domanjko ful naglas rece ucencem: "Nc se ne bat, sej ne more skoz vrata notr!" :lol: 100% ga je slisala.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 17. Okt. 2006 21:29

JOOOJ lih dons je fotr pravu kašne je mela biuša soseda, že kakih 10 let pokojna.. sam njej je šlo use na živce
mogoče tle nebo tok smešn sam js sm umirala ko mi je pravu :D

je bla moja mama noseča za tamalo (pač 3.otrok v naši familji) in ko je tista stara žena to zvedla je rekla: joj, sm mislna da bo že konc s temi otroki, pa so zgorni še enga naročil :)

usak mesc je treba pač plačat 300sit za elektriko na stopnišču in ona je rekla: jest nam neč plačela zatu ka jest imam 6 stopnic do stanvanja ka pa luč pržgem se pa do vrha odpre in tu ni pravičnu... :D

pol pa še ko je fotr štemav neki stanvanje pa u kuhn menjavu ploščice pa še en sosed je neki tazga delu je takoj tekla do ene sosede in rekla: slište, tuki ni več varnu bit, pa kar brez kešnih arhitektov, sej ga bojo padrl!!!!!!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]