Izjava tedna

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 04. Okt. 2006 20:36

"zaseksajte v 21. stoletje"


(naslov članka na 24. ur) :lol:
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Okt. 2006 20:58

Ni lih smešn, ampak me je ful šokiral. Dons sm bla uprašana anglo. In mi reče naj povem svoje mnenje o nečem. In js povem in ona reče, da se ne strinja :eek: in nakonc doda: 'You certainly are talented for English, but you don't seem to do much about it.' In mi da komi 2 :eek: Ma umri :roll:
In pol ma sošolka k ne ve kaj pomen dear, to rush, sin, ipd 5. Dej odjebi se nekam :roll:
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 04. Okt. 2006 21:19

Omg. :eek: Kero pa mate za anglo classy? :roll:
This too shall pass.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Okt. 2006 21:33

Flis :roll: ma dej neumna je..pa sej bi blo ok, sam k mi gre na živce da mam js k sm med bolšimi v angleščini(sam 2 pomoje več znata) ful slabše ocene kokr une k pojma nimajo. Ma zadavla bi sošolko k je znač uprašala: ga. prof., kaj pr Dear John pomen dear? :evil: Pa ta prfoxa še weather ne zna napisat. Najprej napiše wether. Pa sošolka: ga. prof, to ni prov. Pa ona: pa res, in poprav na whether. Pa mi spet da ni prov. Pa poprav na wheather. Pa mi spet da ni prov. No, nakonc je napisala storm :roll:
Pa dons mi je blo ceu dan ful slabo. In me upraša, pridm gor, pa reče: Are you ok? pa js: no, i think i'll die. Pa ona čist zgroženo gleda, pa js: joke. Pa ona: ok, btw, the expression is dizzy :eek: dej zatlač si svoje expressione nekam :evil:
Ok, OT, sam sm ful jezna :D
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Okt. 2006 21:37

Classy .. Ah te anglarce so čudne .. Men je v prvem letniku tut zabila neki v tem smislu .. Sicer mi je zdej iz glave zletel, ampak neki v stilu: You should have a four, but I´ll give you a three. Pa vsi tko, why? .. In ona: Ah, Nina knows why.
(neki tazga .. bom spremenila, če se spomnim, kako točno je blo)

Hm, ta zaseksajte v 21. stoletje, me je spomnilo pa na bajlarja (tipo že dost star, in so nekatere njegove izjave dost nagnusno izpadle) .. Je mel prebliske: Ja, pol se pa mikrobi/bakterije poseksajo ..

Ah teh šolskih je itak miljon .. Takih in drugačnih ..

Še ena od angle:
Sošolc vprašan anglo…
Anglarca: »So, Dejan tel me…«
Razred: »His name is Boris!«
Anglarca: »I know! So, Dejan, where were we interrupted?«

Prfoks za fizko pride do sošolke pa ji zapre puščico na mizi .. Pa ga ona čudn pogleda, mi itak vsi v smeh .. Un pa: Hja, veste, jaz sem redoljuben moški.

Kriza. :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Okt. 2006 21:39

classy napisal/-a: Pa ta prfoxa še weather ne zna napisat. Najprej napiše wether. Pa sošolka: ga. prof, to ni prov. Pa ona: pa res, in poprav na whether. Pa mi spet da ni prov. Pa poprav na wheather. Pa mi spet da ni prov. No, nakonc je napisala storm :roll:


:rofl: :rofl: je čist obupala prfoksa :lach:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 04. Okt. 2006 22:15

miikena napisal/-a:Hm, ta zaseksajte v 21. stoletje, me je spomnilo pa na bajlarja (tipo že dost star, in so nekatere njegove izjave dost nagnusno izpadle) .. Je mel prebliske: Ja, pol se pa mikrobi/bakterije poseksajo ..


Hm, ja, mislm, da noben od bajlarejv na bezigradu ni normaln :wink:

Koga mas pa za anglo?
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 05. Okt. 2006 11:29

Zdele je na radiu kum ena oddaja, pa je bil komat nothing compares to you. In radijski napovedovalec ga je napovedal tkole:

Sinead Co Onor: Nothig compares to you...
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 05. Okt. 2006 14:55

prfoks za fizo nam je dons reku: poglejte gor (kao poglejte na tablo) mi pa vsi pogledamo v strop.

pozabla sm dežnik v učilnci za matematko in pridem sred ure notr pa so bli lih eni fazani notr pa so se ful neki drl: u nova sošolka, kr k men se used... in k sm šla vn rečem: profesorca, ko maste navzgojene fazane tuki notr. pa me je zabila nazaj: tko kukr si ti nevzgojena ni v celi generaciji nobenga.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 05. Okt. 2006 17:22

legally blonde napisal/-a:Hm, ja, mislm, da noben od bajlarjev na bezigradu ni normaln :wink:

Koga mas pa za anglo?

Kar se bajlarjev tiče, maš prav ja .. Še dobr, da tegale našga vidmo sam še zjutri al pa v unmu njegovem kafiću na čiku.

Za anglo pa Koce Jurijevčič .. Če je nisi mela, verjetno vseh 4 letih svojega obstoja na šoli nisi slišala zanjo (vsaj 99% ljudi, ki so spraševali, je prvič slišalo zanjo).

Ok, tole zdej ni izjava, ampak dejanje, ma dobr ..
Hm, zdej k se selimo skoz, mamo v eni učilnci omarce, pa je ena odklenjena .. Pa je šla dans pr mati sošolka eno nalogo na tablo rešvat, prfoks (ki ma sicer tut skoz neke izpade - ne vsako uro, ampak se SKOZ neki zajebava, za vsazga dijaka ma svoj nick, pa neke svoje fore .. in je dans med tem, ko je una bla na tabli, zlezel v uno omaro, pa se kao skril, pa pol iz tam kukal, če prav rešuje .. :rolleyes: Na slabš mu gre. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 05. Okt. 2006 17:28

dans pr psihi je bil spet ful nemir, pa prav psiho: ej stara pa dej no mir kaj se dereš...pa sošolka vstane pa prav, sara sem, ne stara..pol boš ti stari ne pa prfoks...pol jo pa on gleda..ja valda pa ji zijale pokaže :roll: ..odraslost na vrhuncu!

al pa on nas zmeri tko kliče po priimkih..pa se zmeri kregamo da mamo imena..pol pa enkrat eni prekipi pa zavpije ej H%#$#%(priimk) dej še enkrat povej..on pa sm tisto, kaj si mi rekla :rofl: mislm..on nam, mi njim...
pupa007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 6. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pupa007 » 05. Okt. 2006 17:33

enkrat polet k sm mela radio pržgan pa je bil en kao nagradni kviz pa reče una ženska k govori: "no, zdj pa še zadnje nagradno bprašanje. kakšne barve ej gobec na mikrofomu? a) rdeče b) zelene c) oranžne"
pol ko pa to pove, da se ej zmetla in da bi mogla rečt "kakšne barve ej gobica na mikrofonu"

js pa uni k so bli zraven smo se tolk režal.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 05. Okt. 2006 19:54

miikena napisal/-a:
legally blonde napisal/-a:Hm, ja, mislm, da noben od bajlarjev na bezigradu ni normaln :wink:

Koga mas pa za anglo?

Kar se bajlarjev tiče, maš prav ja .. Še dobr, da tegale našga vidmo sam še zjutri al pa v unmu njegovem kafiću na čiku.

Za anglo pa Koce Jurijevčič .. Če je nisi mela, verjetno vseh 4 letih svojega obstoja na šoli nisi slišala zanjo (vsaj 99% ljudi, ki so spraševali, je prvič slišalo zanjo).

Ok, tole zdej ni izjava, ampak dejanje, ma dobr ..
Hm, zdej k se selimo skoz, mamo v eni učilnci omarce, pa je ena odklenjena .. Pa je šla dans pr mati sošolka eno nalogo na tablo rešvat, prfoks (ki ma sicer tut skoz neke izpade - ne vsako uro, ampak se SKOZ neki zajebava, za vsazga dijaka ma svoj nick, pa neke svoje fore .. in je dans med tem, ko je una bla na tabli, zlezel v uno omaro, pa se kao skril, pa pol iz tam kukal, če prav rešuje .. :rolleyes: Na slabš mu gre. :)


Ja, mi smo Slatija tut sam na ciku videval al pa u kaficu, na urah itak ni blo nobenga. Za anglarco pa res se nism slisala.

Tole o prfoksu za mato... :eek: o groza, res jim gre na slabs!
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 06. Okt. 2006 14:44

dans pr matematki...bil je nered pa prfoksa, še absolventka začne vpit: stare ste 18 let drug let grete na fax, tam ne boste smel prašat nč, če boste kej pisnili vas bo prosfesor fuknu vn iz predavalnice...mi sm tisto..fuknu :lol:
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 06. Okt. 2006 17:32

Danes je, kot vedno opoldne, v cerkvi zvonilo, pa si naš dedi zamrmra: 'Župnik se je obesu... na zvonc.' :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov