Igrače iz otroštva

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 01. Apr. 2006 14:12

jst sm pa glih zadnč po podstrešju neki iskala in sem našla mojga pikija :D to je bil en tak pes k sem ga mela skos ob seb k sem bla manjša (no sicer je že invalid, je brez ene okice in enga uhlja). :P
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 01. Apr. 2006 15:50

Jst mam še zmeri mojo Tinkaro, taka plešasta punčka k sm jo zmeri povsod vlačila s sabo, pa čist je rastrgana pa spet zašita sam jo mam useen rada :D
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 01. Apr. 2006 20:17

jez bom pa zdj tiste k mi kej pomenjo obdržala ostale bi pa rada podarila kšni sirotišnici pa ne vem če se to sploh da... :?: a kdo kej ve pa kšn naslov od kšne bi tud... :oops:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 01. Apr. 2006 20:44

js mam tut ful liškotov, obenem mam enga od tete iz leta 1960, tak da je zgodovinska vrednost :D

drgač pa fulful se ne morem upret unim snežnim kuglcam steklenim ( k je not voda pa snegec)??
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 01. Apr. 2006 20:52

jz mam velikega psa pa medveda k sta stara tolko k jz. pol mam polno plišastih igrač(8 tuševih vrečk), k pa sm jih dala moji tamali, pa barbi kombi mam še za tamalo. to bo to. moj piki se je pa pred dvema letoma šou kopat v pralni stroj in ni preživel(zaradi ljukne iz katere je šla vsa vata :( ). bil je moj najljubši medo.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 01. Apr. 2006 22:05

mam enga medvedka ko je star toliko kot jaz.....no lažem...več je star...ko sem bla majhna mi ga je dal bratranec....torej je star skoraj 20 let....a meni toliko pomeni da še zaj spi poleg mene ko sem doma...
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Apr. 2006 23:50

o mela sm ene 35 barbik pa hišo pa avtodom pa še mnogo reči od barbi.in seveda mam vse še vedno spravljeno....čaka na moje otroke :D
pa še en miljon plišastih igračk...aja pa lego mkocke, jih mam še vedno :D
beyonce7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 27. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce7 » 02. Apr. 2006 18:58

Najbojši mi je bil medvedek. Biva na podstrehi trenutno že več kot desetletje.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 03. Apr. 2006 9:27

Uh, ne vem če imam kakšnega od 1. dne, sem pa mela tud jz enga dojenčka Gašperja :) , k je bil večji od mene ko sem ga dobila. Pa mela ga ful rada. Sicer pa pliškotov fuuu...uuull :) velik, najraj pa pandico, ki je še vedno z mano. :)
Zdej jih je pa sestrica večino prevzela.
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 03. Apr. 2006 9:45

js sm mela en kup pliškov! se spomnim,da sem nga rjavga medvedka,ki sem ga mela ful rada, enkrat darovala nekam-za neke otroke,vrjetn je bil kak rdeč križ,sam se zdj ne spomnim točn! :) pol sem mela še enga dojenčka,ko je mel sam neki čopek na glavi,pa seveda barbiko in kasneje še punčko od barbike! kterga sem mela pa najraj pa ne vem,vsacga po svoje.
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 22. Jul. 2008 20:15

-- rdeči volkec (zdej ma že skor na pol glavo prerezano pa mu že vata vn gleda, haha)
-- rumeni medvedek od Dedka mraza
-- punčka, ki je vlka kt dojenček in se ji odpirajo oči z imenom Tinka (njo sem vedno preoblačla pa jo previjala...)
-- zajček, v katerega daš roko in odpiraš in zapiraš usta, na sredini ma pa velik jezik, ki se mi je vedno zdel najbolj zanimiv :D
-- vlek svetlo rjavi medvedek
-- mali temno rjavi medvedek
-- stvari, ki piskajo: ostržek, miškolin, medo
-- ropotuljica
-- barbika v poročni obleki, ken, dva otroka in dodatki
-- manjša punčka Urška (vedno sm ji oblačla hlače gor pa dol pa ji delala frizuro tk da sm ji vse lase zavozlala)
-- še ena majhna punčka z oblekco in lepšimi lasmi :D
-- trolček, lase sm mu odrezala na krajšo frizuro, kr se mi ni dopadlo ko mu je čupa tok štrlela v zrak haha

No in to vse še mam zdaj v sobi spravljeno :D Sem pa mela še ogromno več stvari, s katerimi sem se igrala.
Z zgoraj omenjenimi plišastimi igračami pa sma se z bratom velikrat igrala šolo ali pa vrtec, tako, da sem jaz bila učiteljica/vzgojiteljica, on pa je opravljal živali. :D
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 23. Jul. 2008 8:25

Jaz imam še vedno moj Orso Tattoo in Dolly Baby hihihi pa še peluše ki so mi pri srcu.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 23. Jul. 2008 19:23

a_pikica_a napisal/-a:Jaz imam še vedno moj Orso Tattoo in Dolly Baby hihihi pa še peluše ki so mi pri srcu.


Kaj je to? :gruebel:

Js sm zmer pazila na use igračke, ničesar uničla, pozabla, dala stran (boh ne dej pomislt na kej tacga), zato so praktično use punčke (Nina, Mika, Špela, Manca, Nana, ...), lesen in športn voziček, pojstlca, oblačilca in dodatki, Barbika in njen bejbi, pliškoti (jih je za celo izložbo ta hjuđ otroške štacune, z leti se nenormalno množijo :oops: ), legice (par velkih škatel), na tisoče delceu raznoraznih puclou, lesene, bimo in plastične kock(ic)e, gumi živalce, kompleks bencinske pumpe, mali dirkalni autočki in tisti večji na dalinca, ena velka in ena mini železnca, pisalni stroj, škatle, zabasane s kinder figurcami, ... skrbno sortirani u vrečah in škatlah, kjer pod streho potrpežljivo čakajo na Alohin naraščaj :D .

Stran pa ne grejo dokler bom živa, kr sleherna igrač(k)a nosi svoj del zgodbe mojga otroštva.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 24. Jul. 2008 9:04

jst sm pa skor use spucala. . mam ful mlanjših sestričn, tko da je use h njim šlo. Edino kar sm še mela so bli pliši, ma še tisto sm mogla odstranit, kr mam alergijo :/
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 24. Jul. 2008 10:27

mela sm ful pliškotov,ki so sedaj spravljeni na podstrejšu (če jih ni že kdo stran vrgel)
mam edino še enega malega pajacka,pa par pliškotov,ki sem jih dobila za darilo v njastniških letih (čeprav mi ni blo nikol jasno zakaj mi ljudje to podarjajo).mela sm tud par barbik,ampak jih nikoli nisem preveč marala tko da sploh ne vem,kje so sedaj.verjetno v smeteh...

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov