Igra: 3 resnice in 1 laž

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Nov. 2021 10:40

4.
Ma ja to od višine, so ene že 1x ali večkrat napisale svojo, sem si vse zapomnila, ene 5 uporabnic je 175 cm ali višje. :D In horoskope tudi vem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Nov. 2021 12:17

Oboje je resnica :)
The world is as you are.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 04. Nov. 2021 19:11

3.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Nov. 2021 14:22

mayaeb, nadaljuješ.
The world is as you are.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 17. Nov. 2021 8:03

Nimam ideje.

1. v zadnjem letu sem pridobila 5kg
2. moj je v zadnjem letu dobil 10kg
3. pes je v zadnjem času shujšal 2kg
4. mačka ima že eno leto enako težko
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2021 8:17

Hm... 1?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 17. Nov. 2021 10:57

Resnica
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Nov. 2021 13:20

2?
The world is as you are.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 17. Nov. 2021 19:46

resnica
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Nov. 2021 22:29

4? :cool:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 18. Nov. 2021 7:30

nadaljuješ
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Nov. 2021 23:46

mayaeb, za kolk se je pa mačka zredila? :cool:

1. Sem (še vedno*) na drugem homeopatskem zdravilu, žal vsakič na kontrolnem pregledu višava njegovo potenco :|
2. Po drugi strani trenutno rekordno število časa (=tednov) funkcioniram brez potrebe po "obnovitvenem" odmerku. Zgleda, da se mi stanje izboljšuje :)
3. Izboljšanje stanja bolj kakor homeopatiji pripisujem, da preko plesa moje telo in moja čustva prihajajo končno do izraza, hkrati se izmenjuje ogromno energije - očitno vse skupaj deluje name zdravilno, zelo zdravilno :mrgreen: ;D
4. Nekaj zadnjih glavobolov ni bilo tako izrazitih kakor po navadi, poleg tega so minili brez potrebe, da bi rabil poseči po analgetikih, kar se mi pred nekaj meseci še ni zdelo mogoče niti pod razno. Vse skupaj pritrjuje točki 2 :)

*Pritrjuje temu, da je moj homeopat zelo sposoben zdravnik. Saj če prav razumem, dokler je bil zdravnik, je bil eden boljših na področju, kjer je delal
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2021 7:36

4.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 20. Nov. 2021 9:40

1.?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Nov. 2021 23:33

Jah nič, žveplenka, nadaljuj. ;D

Ne bi homeopata hvalil, če bi samo višal potenco, vmes ko sem se cepil (ne za korono, če se še spomnite; skratka cepivo - dobil sem "tuji antidot" v telo), smo ta del upoštevali, tudi po preboleli koroni mi ni takoj dal močnih potenc, oz. kaj jaz vem kaj dela :oops: Glavno, nisem več v stanju, da mi samo viša, včasih mi zviša, včasih mi zniža.

hayley, včeraj sem imel kar močan glavobol (mešanje šnopsa + vina - vino itak ful slabo prenašam, tudi to ni homeopatu jasno zakaj, ker pravi da je žganje bolj škodljivo) in edini razlog, da nisem vzel Lekadola je ta igra tukaj. Zaradi tega sem večino petka popoldne prespal in nekak do petka ponoči mi ga je uspelo ustavit in to popolnoma. Nisem mogel verjeti :lach: No, verjetno vsakega ne bom preživel brez paracetamola ali česa drugega, ampak vseeno je precej bolje kakor je bilo.

Morda pa niti nima homeopatija neke veze tukaj. Opažam, da ponovno nazaj postajam flegma, kar sem bil še nekaj časa po preboleli koroni. Najprej sem to pripisoval koroni + počivanju, sedaj se spomnim, da sem takrat jemal tudi vitamin C, ki ga drugače nikoli ne jemljem. No ker sem novembra enkrat mislil oz. se bal, da bom spet fasal korono oz. kak drug virus, sem ponovno začel jemati vitamin C. Sedaj opažam tole, mi je potem vendarle kapnilo, grem guglat in najdem da vitamin C vpliva na nek oksidativni stres, nisem se pa še kaj veliko poglabljal vanj kaj je to. Mogoče mi pa vitamin C pomaga, ki je precej cenejši od D-ja in B-ja. Trenutno jemljem še ta 2, B-ja že več kot pol leta nisem jemal, tak da mislim, da je prav da malo ga.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov