Brce v mednožje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že udarile koga v mednožje?

Da
3
21%
Ne
11
79%
Skupaj glasov : 14

Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 19. Avg. 2013 13:36

Good god, sploh mi je škoda besed in spuščanja v neko debato, ki ne bo peljala čist nikamor. Težav ne rešujem s pretepanjem, je pa to uporabno takrat, ko nič drugega ne zaleže. In ja, tud mene je že kšna pijandura prijela za rit, pa se zato ni naslednjo sekundo zvijala po tleh z razbitimi zobmi.

Zakaj je zadnje čase forum postal pribežališče patetičnih dečkov (ker si naziva moški ne zaslužijo), ki za vse svoje težave krivijo ženske?
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:39

evelyn, še dobro, da te tipi potem pustijo pri miru :razz:

bi pa rekel, da če te bo kdo nekajkrat prijel za rit in bokot posledica tvoje brce dobesedno ostal brez jajc, boš zagotovo obsojena zaradi prekoračanega silobrana, saj gre za skrajno nesorazmernost sile in posebno hudo telesno poškodbo

aja, a se da tisti 'sramežljivka' ustrezno spremeniti?
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:43

Anjeske napisal/-a:Good god, sploh mi je škoda besed in spuščanja v neko debato, ki ne bo peljala čist nikamor. Težav ne rešujem s pretepanjem, je pa to uporabno takrat, ko nič drugega ne zaleže. In ja, tud mene je že kšna pijandura prijela za rit, pa se zato ni naslednjo sekundo zvijala po tleh z razbitimi zobmi.

Zakaj je zadnje čase forum postal pribežališče patetičnih dečkov (ker si naziva moški ne zaslužijo), ki za vse svoje težave krivijo ženske?



In kako si rešila zadevo?

Na tvoje vprašanje pa ne vem odgovora. če to karkokoli leti name - za večino mojih težav niso krive ženske, za tisto, kar so (recimo nezlikano perilo), pa praviloma znam rešiti sam, navadno celo bolje kot bi to zmogla večina žensk, če že moramo debato speljati stran od teme, ki je 'brce v mednožje'...svojevoljno spremenjen naslov domnevam da od kakega moderatorja
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 13:44

Ne ni sprejemljivo ne eno ne drugo. Prevarana oseba lahko kadarkoli od svojega partnerja odide in s tem zaključi zvezo.

Mi je pa res zanimivo kako moški vedno na argument enakopravnosti odgovorite s takšnimi debatami, ki se tičejo nasilja.. Zakaj sploh nasilje? Dobro ne trdim tu zate, ampak kolikokrat sm že naletela na proti argument enakopravnosti žensk in moških: "ja pol pa ne joki ko te udarim". Wtf? Gorile ene, nasilje pač ni sprejemljivo nikoli, ne s strani ženske, ne s strani moškega. ZAKAJ je pa bolj sprejemljivo, da ženska udari je pa jasno zgolj in samo zato, ker stereotipno par konstruirata večji, močnejši spol-moški in manjši, šibkejši spol (ženska) in v takem primeru njen šamarčič ne bo nič v primerjavi z njegovo pestjo, ki ji bo zlomila faco. Moški, ki se v takem primeru obrne k samoobrami je žival. Inteligenten moški se bo od ženske, ki je vidno nasilna umaknil in je nikoli več povohal. Ampak na žalost se večina nasilnih moških odzove drugače, tako da se nad žensko znesejo, ne zaradi bolečine, ki jo je povzročila, temveč zaradi "sramu" in ponosa, da jih je ženska udarila. Again, izmečki.

+ ja, jaz sem spremenila naslov, ker si zaključil uvodni post z vprašanjem, če me brcamo in zakaj to počnemo :) torej generalno govorimo o brcah. :P
+ ne, žal si obsojen na to, da si zaenkrat sramežljivka. Dobil boš nov lušetn, a babji podnapis, ko boš nabil še malo (upam, da branja vrednih :D) postov.. Mogoče v prihodnosti damo možnost tud moškemu spolu in spremenimo to v "sramežljivčke". :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 19. Avg. 2013 13:49

Točno tako, evy! Naj dodam samo še to, da nasilje ni samo fizično, ampak tud psihično.

Problem sem rešila z enim mrkim pogledom, par divjimi besedami (preklinjala nisem), potem sem se pa z družbo premaknila drugam. Če bi mi model sledil, pa v resnici ne vem, kako bi se stvari odvile.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:58

No evo, Anjeske, primer, kako se zadevo reši brez nekih nesorazmernih in brutalnih potez. :D

Evelyn, ne preostane mi drugega, kot da protestiram. Domnevam, da sicer tu osebno nisi nič kriva, ampak gre za diskriminacijo na osnovi spola :razz: poleg tega pa nisem posebno sramežljiv.

kar se tiče fizičnih razlik med spoloma, se strinjam, da je moški praviloma močnejši, vednar obstajajo tudi moški, katerih fizična zmogljivost se zrcali v premikanju miške, in ženske, ki zgledajo tako, kot da bi lako same zavzele manjšo srednjeevropsko državo... :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 14:07

Res je, nimam nič s tem na žalost. Protestiraj mirno. :D

Ja, itak, vsekakor je lahko tud ženska večja in močnejša od moškega.. Gre se pač za racionalno presojo. Že takoj je jasno, da udarec neke miške male ne bo primerljiv niti z udarcem suhljatega tipa..In kakor otroka, ki te je udaril ne udariš s silo odraslega moškega, tega ne storiš ženski, ki je vidno šibkejša.
Vglavnem, say NO to violence. :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 14:13

Mogoče res, ampak očitno to ne ustavi nekaterih ľensk, da ne bi tipa nabasale v jajca, kar je precej bolj boleče in nevarno kot če tip ľensko 'na gobec'...

Sicer pa obstaja ąe en zanimiv fenomen...ľenske pogosto odklanjajo tipovo 'pozornost' zaradi lepąega...enkrat sem 'teľil' eni znanki (preko sms in ni bilo nič neprimernega), pa ni bila zagreta in sem pač kaj hitro pustil pri miru. Potem je pa jokcala mojemu prijatelju, kakąen prasec da sem, ker jo ignoriram. :roll:

In potem ima ubogi tip v kakąnem lokalu samo dve ąansi...pusti ľenske pri miru (potem velja za geja, debila, impotentneľa) ali pa se ukvarja z njimi, pri čemer hodi po tanki liniji med uspehom in bolečim stiskom jajc... :roll:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 19. Avg. 2013 14:19

Mene je nazadnje ena brcnila v prihe v 7. razredu OS. Imela je ene konkretne bulerje. Ji je bilo takoj zal in me je potem lepo podpirala, ker sem komaj hodil, ter pospremila domov.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 14:30

wasd, ouch :/
Picatinny ti pa zdaj govoriš kot da je to vsakodnevna praksa :D ženske kar brcajo v vse strani, v vsak jajc po enkrat, če ji že samo "oj" rečeš a :P mislim, da nobena od mojih kolegic ni še nikdar udarila tipa v mednožje. To kar ti opisuješ, da se bejbe zatekajo k temu kr iz "golega miru"(ki sicer to nikoli ni, ma ajd dobr..) so pa verjetno posebna sorta žensk. Ki se jih opazi. :P Stay away. : D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 14:43

Vsakodnevna praksa zagotovo ni, ampak una moja kolegica očitno izvede to enkrat letno pa glede na to, da ima črni pas določene borilne veščine...očitno se gibljem v nenavadnih krogih, lahko mi pa evelyn poveš, kako se prepozna takšne ženske, ta je drugače čisto normalna, no ok, ko me vidi, zavpije moje ime in me začne objemat zraven pa spušča cvileče zvoke. nekih posebnosti na njej sicer ni opaziti.

Takšne natančnosti oziroma tako izredno ozkega stopala, kot si ti opisala, pa verjetno nima nobena na svetu ali pač? :D

Lahko mi pa razložiš, kako se spozna ženske, ki se jih zavoljo njih nagnjenn kaže ogibati?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 14:47

Pustmo tvojo kolegico.. :D Reci ji da je grdo izrabljat svoje znanje borilnih veščin :P razen, če jo kdo napade. Pa če je blond ji reč, da naj se obleče v Sonjo, drugače naj bo raje Kitana al pa Milena.

Ja no, prepoznaš jih verjetno isto kot se prepozna vsiljive, sitne tipe. Glasni so, puranje napihnjeni in sporočajo vsem in vsemu, da so oni "topšit". Tam kjer ma egotrip dela preveč, ga ma racio verjetn mal manj. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Avg. 2013 14:51

Meni se to vse skupaj sliši precej najstniško. Tud sama ne poznam, niti sem slišala kdaj da bi katera kerga v mednožje al kamorkoli drugam brcnila. Sem bila že prevarana in nisem čutla potrebe po kakem brcanju ali klofotanju, sva rešila z normalnim pogovorom in zaključila zadevo kot se spodobi. Očitno so nekatere mal bolj nasilne narave.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 14:53

Se pravi, naj se ogibam naduvanih žensk s push up modrci, zelo ptretniranim make upom in z obleko, ki je v neskladju njihovo postavo? Evo, pa smo izločili tričetrt (ženske) Ljubljane...

Kolegica se je (k sreči za Slovence) preselila v tujino (na žalost jajc tujcev)...sonja, kitana, milena??? to so junakinje izpred četrt stoletja? :D Znajo zadeti posamezno ali kaj je njih značilost, dobro da vsaj moedarotke tu ne trenirajo borilnih veščin...

sicer pa čakamo, da kakšna 'cosmo' ženska javno prizna, da je že ravnala na takšen način, kot prevideva ta tema, ena se je v anketi javila, za tu ji ji je očitno zmanjkalo j...em, poguma.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Avg. 2013 14:54

In potem ima ubogi tip v kakąnem lokalu samo dve ąansi...pusti ľenske pri miru (potem velja za geja, debila, impotentneľa) ali pa se ukvarja z njimi, pri čemer hodi po tanki liniji med uspehom in bolečim stiskom jajc...


Ma v kaksne lokale eni zahajate? Povprecen Janez najverjetneje redko naleti na taksne ekstremne odzive zensk (vsaj jaz nisem se NIKOLI slisala da bi kak od mojih kolegov fasal filmsko brco/samar/pijaco v obraz, samo zato ker je ogovoril punco).. Tako da res premisli, ali nimas mogoce sam ekstremno slabega pristopa do zensk. ;) Pomisli kaj bi lahko bilo tisto, kar delas narobe in zacni delat sam pri sebi, pa se ti bo svet takoj zdel za piko lepsi. Ce bos pa ze po defaultu za vse krivil zenske, druzbo in cel planet pa.. jah bog ti pomagaj.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov