Brce v mednožje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že udarile koga v mednožje?

Da
3
21%
Ne
11
79%
Skupaj glasov : 14

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 20. Avg. 2013 6:29

Jaz pa ne ignoriram nadlegovanja :?
Ok, brcnem v mednožje ravno ne, se pa na kako zatavano roko na moji riti ozovem vsaj z zelo glasnim verbalnim odzivom, če sem slabe volje pa tipa še odrinem, samo toliko, da razume, da je to narobe.
Včasih sem tudi sama ignorirala in se umaknila, ampak tukaj, kjer sem sedaj, je to veliko bolj primeren odziv in sem ga čisto posvojila :) . Če se kaj takega zgodi (ampak se redko dogaja), se zgodi na javnem kraju, sredi belega dneva (v lokale in klube ne hodim) in je v družbi veliko bolj nesprejemljivo, kot pri nas, vsaj tak občutek imam. Zato je dovolj, če pritegnem pozornost množice in tip bo dovolj osramočen, da bo naslednjič raje dvakrat premislil, preden stegne taco.
So pa moji moški kolegi do mene zelo zaščitniški. Moj prijatelj je enkrat naredil celo sceno, ko me je en tip v restavraciji za rit zgrabil :D
Jaz sem bila pa takrat še bolj, eh, se zgodi, nihče ni bil resno prizadet, gremo naprej :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Avg. 2013 7:33

Sarissima napisal/-a:
wasd napisal/-a:Imo bi picatinny nucal se kaksno brco v mednozje, da nebi odpiral takih bednih tem.



Moja misel, ko sem prvič počekirala to temo :D


Moja misel pa je, d anajbrž nisi ravno nedolžna in si lahko predstavljam, da je tip fasal, ker je pozabil na 'obletnico' (1 mesec in 14 dni skupaj). :razz: :twisted:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 20. Avg. 2013 8:19

A ti si tak kot slovenc79 slucajno? Samo da ima on fetis na polulane hlace, ti pa na brce v mednozje?
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 20. Avg. 2013 8:25

Ne, zanimivo pa, da te je ta tema tako zelo pritegnila. :D Le zakaj?

Baje sem itak nek 'CP' pod drugim nickom.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Avg. 2013 10:47

Meni se tema ne zdi čisto nič čudna glede na vse *, ki jih imamo gor.. Takšne stvari se dogajajo na žalost. Btw, nimamo dokazov, da bi deček bil CP. Verjetno se je par kolegov ali par dečkov s kakega foruma odločilo, da pridejo mal sem "dvignit nivo" in debatirat med sabo tisti dan.. :D
Kakorkoli, novi uporabniki so dobrodošli, starešine sprejmite jih in učite.. :D

Nazaj na topic!
It was forever..but it didnt last long..
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 20. Avg. 2013 17:41

Torej...zanimiva tema. :D

Jst osebno še nobenega tipa nisem (namerno) brcnila v mednožje. Strinjam se, da v primeru neumornega in dosadnega otipavanja po klubih klofuta zadošča.
Bi se pa tega "ukrepa" nedvomno poslužila, ko bi se mi zdelo, da sem ogrožena - torej v primeru, da bi mi grozilo posilstvo, oz kakršenkoli fizični napad. Takrat bi se želela pač predvsem ubraniti in vem, da imam z dobro namerjeno brco večje možnosti onesposobiti tipa, kot pa s klofuto. Roko na srce, če se (povprečen) moški resno spravi na (povprečno) žensko, ji klofuta ne bo pomagala.

Kar se pa tvojega primera tiče, Picatinny, mi je pa res malo hecno. Saj ne vem, ampak meni se zdi malo verjetno, da je prva reakcija ženske, ko izve, da je bila prevarana, brca v mednožje. :D
Ampak vredu - dejanje iz jeze in nemoči, verjetno.
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 21. Avg. 2013 8:26

*Abby** napisal/-a:Kaj je, CP, a ti pa odpiraš eno bedasto temo za drugo in si stalno izmišljuješ nova imena? Bošček. :D


Dej Abby ne seri, saj nisem ženska, da bi se moral skrivat za drugimi identitetami, vse kar sem napisal na tem forumu, sem napisal pod edinim računom in to je "CP". Pa btw, nehej že s tem "hard denial" sranjem, feministka ena.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 21. Avg. 2013 13:58

^^ Hvala za kompliment. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 21. Avg. 2013 14:36

Mogoče se je pofočkala v temi, potem ko je brcnila 'razvalino'...(ja, sem malo prebiral forum)
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 21. Avg. 2013 15:35

Drugače pa ko smo že pri šlatanju, brcah in klofutah. Enkrat sva se s kolegom pijana zajebavala po diskačih. Zmenla sva se, da iz prve zašlatava random ženske po tazadnji, in če te špelca odrine/nadere plačaš pir, če pa prileti klofuta pa 2 pira in red bul vodko. Zanimivi so bili odzivi žensk. Npr, ko sva oba zašlatala isto žensko je on fasal klofuto meni se je pa špelca samo nasmejala, druga je spet njega odrinla, meni je pa začela nabijat predavanje o obnašanju lol. V vseh primerih se je špelca najprej obrnila in pogledala, kdo jo šlata, in šele na to izbrala tip reakcije. Nauk zgodbe?Ne se špilat umazanih igric, razen če veš, da si babi všeč.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 21. Avg. 2013 19:01

Predstavljaj si samega sebe v obratni situcaciji.. enkrat bi te za rito uscipnila ena huda macka, drugic pa ena _________ (taka, ki pac RES ni po tvojem okusu). Bos rekel, da tvoja reakcija ne bi bla niti malo odvisna od tipa bejbe?

Dvojna merila gor ali dol, vsak ima pravico sam izbrati kdo ga bo lahko slatal,osvajal,itd. Ce pac izpade tako, da si izbranki na zuru grd/smotan/nadlezen pa jbg, tako je. Ne mores ji zaradi tega zdej delat slabe vesti.

p.s.

CorrectionPen napisal/-a:Nauk zgodbe?Ne se špilat umazanih igric, razen če veš, da si babi všeč.


amm a ni to ze od zacetka samoumevno?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Avg. 2013 20:32

kdorkoli mene nalašč brcne v jajca je za to pri meni obsojen na smrt :) babe ki si same dajejo pravico da lahko to počnejo, je pa treba dat v klavnico in dat živalim kot hrano :)
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 21. Avg. 2013 22:42

Picatinny napisal/-a:Mogoče se je pofočkala v temi, potem ko je brcnila 'razvalino'...(ja, sem malo prebiral forum)


Em, a ti to o meni govoriš? Prvič: kakšno razvalino? Drugič: Nikoli še nisem nobenega tipa brcnila v jajca, pa bi si jih nekaj to pošteno(!) zaslužilo.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 21. Avg. 2013 22:46

Kot sem dejal, malo sem bral po forumu in CP je pisal o nekem tvojem tipu - razvalini...boš že sama vedela...

Kaj bi si pa zaslužila ti? :roll:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Avg. 2013 23:29

Woah, ene pa meče, še dobro, da se s septembrom šola začne.
Sicer še nisem nikogar brcnila v mednožje, ampak če bi se počutila ogroženo, bi nekoga zraven tega še v nos pošteno tresnila.
slovenc79, še nikoli nisem videla žensk, ki bi hodile okrog in brcale tipe v jajca in to za kar brezveze. Sem večkrat videla in slišala zlorabe žensk v večih oblikah kot pa za ženske, ki uboge, nemočne tipe brcajo v "precenjene dragulje".
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov