bazeni

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 22. Jul. 2006 15:45

Jst mam doma svoj bazen, na javne pa ne hodim :? Preveč svinjarije
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 22. Jul. 2006 22:01

Morje definitivno zmaga :) Drugač mi je pa všeč v Termah3000 pa še kje bi se našlo. Ravno danes sva prišla z lubijem iz Aqualune (sva par dni bla tam, v kampu) in je blo supr :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Jul. 2006 23:15

renatka_ napisal/-a:Drugač mi je pa všeč v Termah3000..


Glih danes smo bli tam. Kar luštno, ja.

Sicer je pa res, ni ga čez morje. :)

Slika
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 23. Jul. 2006 20:53

morček, morčeeeeek, definitivno :D kar nazaj bi šla :cry:
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
Uporabniški avatar
bella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 14. 3. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a bella » 23. Jul. 2006 22:28

Absolutno morjeeee,jaz tudi hocem nazaaaj :cry:

sva pa danes bila v Termah 3000,mi je tam še najbolj všeč,je bilo lušno pa gužva tudi
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 24. Jul. 2006 10:43

~NIA~ napisal/-a:
x_nika_x napisal/-a:A morje pa ni "svinjsko"? :?


je, ampak je vseen bol naravno..
sploh pa se dobijo plaže (že na hrvaškem) k je morje ful lepo.. :)

tko no.. morje mi daje občutk svobode.. morski zrak + vonj borovcev.. šumenje valov.. pa jadrnice alpa oddaljena mesta k se vodjo nekje daleč...galebi.. neprecenljivo :hearts:

ne pa un klor, preveč folka, majhni bazeni... utesnjenost


Se strinjam, na morju je lepše kot na bazenu. Hotla sn samo izpostavt, da tut na morju voda ni čista. Kam mislš da gre kanalizacija pa take stvari?
Če jočeš, ker je iz tvojega življenja izginilo sonce, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde...
Lejka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejka » 24. Jul. 2006 10:45

Tut jst sm bolj za morje. Kr tut ambient je na morju čist drugačn: fajn plaža, ribice v vodi, morski zrak (okej, tega maš tut če se kopaš v bazenu kje bliz morja :D )... Na bazen mi sploh ni kej posebi fajn za it, če pa že grem mi je pa fajn če majo tobogane :D Kake čateške npr. al pa aqualuna.
zaljubljena23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 2. 7. 2006
Kraj: Relacija Ptuj-Rače

Neprebrana objavaNapisal/-a zaljubljena23 » 24. Jul. 2006 12:14

Definitivno sem za morje, ampak v teh vročih dneh, ko ne morem na morje pa skočim v terme ( terme Ptuj)
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 02. Avg. 2006 12:38

nekako mi je morje boljše. hladnejše je, pa tud lažje se da plavat v njem. sej bazeni so mi tud dobri, samo men klor ful smrdi in če sm predolgo na bazenu, me začne kr glava bolet.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 02. Avg. 2006 15:38

Jaz grem 100x rajši na morje, drugače pa mi je čist fajn it tudi na bazen, ampak mi ne odgovarja preveč vsa tista gužva. Razmišljam, da bi si doma omislili kakšen bazen, ampak ne vgradnega - na to bom mislila, ko bom (če bom) kdaj delala svojo hišo. :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Jun. 2007 13:41

NOVO :!:

kupla sem bazen in seveda mam bolj malo pojma o vsem tem...
Zanima pa me če mogoče kdo ve, če je priporočljivo met klor v boji skos noter al se ga da ven, ker se mi zdi da ma voda ful preveč močen vonj po temu kloru?mam pa bazen un k se napihne z vodo dimenzij 360cm x 75 globine..
mene je nekak strah da me nebi tale klor razžru :?
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 22. Jun. 2007 13:58

zgleda, da maš istega kot jaz.

mi to bojo damo ven ko se kopamo. v vodi je dopoldan in čez noč. nisem poznavalka tega področja, ampak tablete so strupene. boljše, da jih daš ven, ne bodo pa te "razžrle" :D , niti bazena ne.

sicer pa boš hitro ugotovila, da te klorove tablete niso dovolj. žal. zraven tega je pametno met še sredstvo proti algam, in pa tablete, s katerimi ugotoviš kislost vode. potem pa še sredstvo za uravnavanje kislosti... počasi se tega ogromno nabere in stane. poleg tega si lahko kupiš še mrežo, s katero pobiraš večjo nesnago ven in sesalec, s katerim posesaš umazanijo z dna bazena. ne vem kako ta sesalec deluje, predvidevam pa, da je kot ene vrste vodni sesalec. v interšparu sem ga zadnjič videla za 40€.

pametno je, da maš tudi pokrivalo za bazen. dobijo se originalni od tega podjetja. ampak niso prktični. če gre dež, se voda nabere (kljub temu, da ima luknjice) na njem in potem pokrivala ne moreš dvigniti.

najbolj se ti splača kupiti en set za dezinficiranje vode, ki se dobi v merkurju za približno 50€. baje ima vse, kar potrebuješ (seveda ne sesalca). jaz si morem to kupiti.

z bazenom doma je v bistvu precej dela in porabljenega denarja. vendar pa ni lepšega kot, ko prideš domov ves vroči in se greš kopat. drugače pa imam še vedno raje morje.

dobi se v glavnem ogromno zadev za bazen. samo v merkur pojdi, pa boš videla.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Jun. 2007 14:15

ja vidm da je treba dat še en kup denarja za tole :?

klor pa res smrdi ko kuga nooo :roll: me je kr na rit vrgl ko sm šla vodo povohat...sam sej predn se bom šla kopat ga bom prej ene pol ure ven dala (in ga seveda mela uzuni), da mi nou smrdel tam...

sm tud razmišljalal o sredstvu za alge in bom šla prov kupt..kakšne sesalce in tezadeve pa pomoje nerabm...nevem, nimam dnarja še zato :D

se pa strinjam zlo s temle, da ni nič bljšega ko ves pregret prideš domov in se vržeš v bazen..aaaa komi čakam :P
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 22. Jun. 2007 14:17

evo, dodatek za bazen trenutno je v akciji v merkuru, jaz ga grem en dan kupit. 40€ stane.

nasvete glede čiščenja vode pa najdeš tu :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Jun. 2007 14:20

khm...ela, a veš da mi je ravno te dodatke v baumaxu včerej pokazal in so bli 30 evrov..tko da pejd rajš tja kupt-so poplnoma isti, sam deset evrov cenejši :wink:
in jst grem tud tole kupt, sliši se potrebno :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov