Avtomobilski ključi

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 09. Sep. 2006 12:06

včeraj sem izgubila rezervne ključe našega avtomobila :( ene še imamo, mrzlično iščemo tiste...
ampak zanima me pa kakšen je postopek če želiš nov ključ od avta?

vseeno je bolj priročno če imamo še enega za nujni primer, kot pa le enega...

pa da ne bo samo to vprašanje...boš še enega dodala - kakšne obeske imate na ključih od avta? imate rajši polno obeskov, velikih pisanih, ali kake male in zakaj ravno te? pa kje navadno shranjujete take stvari?

debatirajte kar vam pade na pamet o avtomobilskih ključih :D ste kdaj kakega izgubili in kako potem itd :D
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Sep. 2006 12:12

mal je odvisno, za kakšen avto gre..
midva sva enkrat želela narest dodatni kodirni ključ za Puntota, pa bi pršl okol 10k, tk da ga pol nisva dala delat.
Vprašala sva pa kar v Intersparu, kje rje un možiček, ki izdeluje ključe in prodaja vso to šaro... :)
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 09. Sep. 2006 12:21

kaj komi si ta izpit anrdila, pa si že ključe zgubila..dobra si, ej
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 09. Sep. 2006 12:40

maključavničar ti ga nardi, ampak cena je odvisna od tega za kakšem avto ga rabiš, tko da glede tega mislim da ni panike. ne vem pa kok je s temi karticami ko jih majo nove lagune pa to :? al kok je narjen to? (ne vem, ker na žalost nimam nove lagune :D ).

drugčač je pa moja oma največja faca. je šla v trgovino in ko je odprla prtljažnik da not zdeva fasngo je tut ključ not vrgla, še prej pa zaklenla havbo :D pol pa not ni več mogla. hehe, smo ji mogl mi it domov iskat rezervo, za katero pa itak ni vedla kje je.

drugač pa ne prenašam glih obeskov pa tega. ne na navadnih klučih, ne nikjer.
Uporabniški avatar
*sashika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *sashika* » 09. Sep. 2006 12:52

zgubila jih še nism, sem jih pa že kar doskrat zaklenila v avto. drugač so mi pa že 3krat vlomili v avto :cry: , in sem hotela zamenjati ključavnice, ampak jih potem nisem, ker so take komplikacije, da se mi ni dalo ubadati še s tem, pa še drago je.
na ključih mam pa enga pliškota, da sploh najdem ključe v torbici, včasih sem mela bolj majhen obesek, pa sem mogla vsebino torbice strest na havbo, da sem jih najdla :lol: .
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Sep. 2006 13:05

Jaaa, to je najhujš, k v torbici ne morš ključev najti, zato imam tud jst rada kakšen obesek gor, zgolj zarad tega, da je bolj vidno pol v vsej tisti zmedi, hehe :lol:

Enkrat sm že plezala v avto skoz havbo, ker so pozimi zamrznile vse ključavnce in gume na vratih in se nobenih ni dal odpret po navadni poti, dobr, da je šlo skoz havbo, :D
pa vlom smo tud že doživel, :? na parkingu od Citija, pa sam za pol urce sva šla notr, in še pozabu je snet stran ploščico od enga najbolj hudga radia,
tko da je bil pol res fuuul šok :eek: , ko sva pršla nazaj do avta, stisne daljinčka, da bo odklenu, se je pa vse zaklenil
in pol sva najprej pomisnla: "fak, a sva pozabla zaklent", no, pol sva pa zagledala tiste kable od radia, ki so tko žalostno štrleli vn iz odprtine za radio :cry:
Zadnjič spremenil Mimi_M, dne 09. Sep. 2006 13:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 09. Sep. 2006 13:06

Jaz še tudi nisem izgubila ključev (hvalabogu). Gor imam pa plišastega kužka, da jih hitreje najdem v torbici, pa še obesek za mobi v obliki zvončka, da samo potresem torbico in vem, da so ključi na svojem mestu :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 09. Sep. 2006 13:44

na mojih ključih je ena Nici žirafa. Sem jih pa že zaklenila v prtljažnik in to ko sem se pakirala za na morje. Ker nismo imeli rezervnih, smo poklicali ključavničarja, pa je "vlomu" v avto :roll:

Za zdejšnji avto pa imam doma lepo spravljen rezervni ključ :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Sep. 2006 13:45

Jst, blondinka, ga pa vozim s sabo v enmu predalčku v avtu... :lol:
marakeech
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 8. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marakeech » 09. Sep. 2006 15:19

Waa...jst mam pa ful rada obeske za na kljuce. Na svojih mam kar tri. Dva taka k se sestavta od Me to you enga mal vecjih tigrcka.
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 09. Sep. 2006 15:54

jaz sploh ne kompliciram z obeski za ključe. preveč mi je kičasto, zato mam gor samo en original obesek od renaulta. ključev še na srečo nisem zgubila, ker ful pazim na te stvari :wink:
Uporabniški avatar
MorningStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MorningStar » 09. Sep. 2006 16:31

...
Zadnjič spremenil MorningStar, dne 09. Sep. 2006 16:36, skupaj popravljeno 1 krat.
De gustibus et coloribus non est disputandum.
˝O barvah in okusih se ne razpravlja.˝
Uporabniški avatar
MorningStar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a MorningStar » 09. Sep. 2006 16:35

Mimi_M kako si čez havbo splezala v avto? Em pa na tvojem mestu ne bi vozila ključ s sabo, ker je za kakega vlomilca to skoraj tako kot če bi zadel na lotu; ti vlomi, zmeče vse iz predalčkov in se lepo odpelje brez muk.
Jaz sicer še nisem ključev izgubila, sem pa že plezala v avto od fanta ker je njegov bratec ključe vrgel na tla pri zadnjih sedežih, zaprl vrata, prej pa seveda še vse kljukice na vratih dol pritisnil (baje jih je pospravil :lol: ). Dobro, da se je dalo prtljažnik odpret tud z mal spretnosti in brez ključa.

Glede obeskov mam pa na ključih od doma dva obeska. En je taka zelena punčka, v bistvu kos plastike v obliki punčke v oblekici in s čopkoma. Drugi obesek mi je pa bivši prinesel iz Amerike, je pa lučka v obliki kakega tankega usb ključka in seveda v roza barvi :oops: Mi je dostikrat že prišla prav.
De gustibus et coloribus non est disputandum.
˝O barvah in okusih se ne razpravlja.˝
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 09. Sep. 2006 17:12

Še nikol jih nisem izgubila. Mam pa ključ čist posebaj od ostalih na pasici
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Sep. 2006 17:22

Jest sm mela enkrat celo štorijo z "izgubo" ključev. Se mi je zjutrej ful mudil v pisarno ključev pa nikjer, drugač jih mam čist vedno v torbici, ampak sem en dan prej nekam šla kamor nisem torbice nosila (tut prvič v življenju pomoje)... no in nisem mela časa iskat pa sm vzela od mami avto. Pridem domov vse preiščem, ključev ni. Hvala bogu je mel fotr rezervne, ker če ne nevem kaj bi. No in pol drug dan najdem ključ v eni vrečki k sm mela not kopalke --> zaključek? Mačka se je z njimi igrala, ker sem jih dala verjetno na pojstlo al pa mizo, ker jest jih sigurno nebi dala med kopalke :lach:

Mam pa zdej prav iz tega razloga tisti velik obesek za okrog glave gor, da so ja čim bolj opazni.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]