Avtomobilski ključi

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 10. Sep. 2006 13:05

jz mam pa na kluču za avto enga medvedka, k sm ga nekje dobla... da ga hitrejš najdem v torbici :)
Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 10. Sep. 2006 19:09

ključev še nism izgubila, na srečo. mamo pa od vsakega avtomobila ene rezervne ključe in en ključ s kodo, če bi se slučajo tud rezervni ključi zgubil in bi jih moral dat delat.

sicer pa nimamo nobenih posebnih obeskov na ključih. ne vem zakaj, pač tako smo se navadli.

se mi je pa enkrat zgodilo, da sm sred mesta zaklenila ključe v avto. šele potem ko sm iz avta pršla in ga že zaklenila, sm ugotovila, da sm ključe pustila v ključavnici. takrat sm mela še petico in sem se jo navadla zaklepat brez ključev. stupid me. najbolj je bla fora, ko sm potem klicala tipa, da mi je pomagal avto odpret. no, in ko je on to ''vlamljal'' v avto, so se pa glih policaji mim prpelal, se vstavli in vprašal kaj delava. sm rekla da sm ključe v avto zaklenila. policaj je samo reku da naj pokličeva ključavničarja, da bo on pršu odpret. dobr da mi je verjel, drgač bi blo verjetno hudo.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 10. Sep. 2006 21:04

---D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 18:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 10. Sep. 2006 21:41

Ponavadi je rezervni kluč in na njem je ena številka k ti po tej številki nardi firma nov ključ...če je pa avto star greš pa k ključavničarju in ti naredi novega...

Dekleta pazite na svoje ključe...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 11. Sep. 2006 7:28

jaz sem pa moški, tako da sem bolj racionalen kar se obeskov tiče, ključe namreč nosim v žepu. In sicer imam ključ od avta, hiše in od pisarne, namesto obeska pa je ploščica za daljinsko odpiranje.

kar se pa tiče izdelave izgubljenih ključev, je največ odvisno od avtomobila, ki ga imaš, če imaš kaj novejšega se je najbolj obrniti na uradni servis, kajti ključi so kodirani in ne verjamem, da bi navadni ključavničar zmogel izdelati uporabne ključe.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov