AVTO-NAKUP-POCENI-NUJNO

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Maj. 2008 14:48

Za 400€? Ej brez veze...lej jaz ti svetujem da zdej malo še delaš čez počitnice pa počakaš malo še pa takrat potem kupiš en vredu starejši avto...sama na sejme nikar ne hodi ker te bo folk sam nategnu kokr si dolga in široka...
Potem mi pa pošlji PM pa ti bomo pomagal najti en vredu pocen in ohranjen avto.
Bom pa že sedaj malo ornk pogledala avto za 400€ ampak ti povem, da to ni dobra ideja...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Maj. 2008 14:50

renatka_ napisal/-a:Jst pa zdej študiram na mal osvežitve v garaži. A3 al pa Laguna. Grem vrjetn eno Lagunco ta tedn pogledat. :)


Drugače pa ja. Tudi, če je avto čist poceni lahko stroški registracije pridejo ful veliki.


jaz vem za enega A3, ki se prodaja pa še poznam prodajalca...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 12. Maj. 2008 13:28

A3 ali Laguna?? Definitivno A3! Lagune se baje ful kvarijo, sploh te malce novejse. Poznam enga, ki mi je crknila turbina in je ogromno kesa dal za popravilo.

Ja, to zavarovanje je katastrofa. Pred kratkim mi je preteklo zavarovanje in sem si dala podaljsati in sem dala preko 500€ samo za zavarovanje, potem pa se tehnicni in registracija, cestnina... ojoj, avto ni tolk vreden, kot vse to skupaj. Bog ne daj, da se mi kaj pokvari, ker je avto star ze 11 let. :?
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 12. Maj. 2008 14:58

Pa kaj vem. Itak sem v osnovi totalno za Audije, ampak mi zdele mal bol na Laguno vleče. Pa bo pol naslednji (ko bomo že npr. trije :D ) en udi. A3, A4, A6.

Ma pa par znancev Lagune in so ful, res ful zadovoljni. Mogoče tut stvar sreče.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 13. Maj. 2008 9:51

Mogoce je res stvar srece, samo bog ne daj, da bos glih ti naletela na kaksnega slabega.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 13. Maj. 2008 11:04

Cinquecentota si nabavi :D majhen, več kot 130 ne gre, poceni registracija in ostalo.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 13. Maj. 2008 12:32

Al pa kaksnega oldtimerja, kjer je zavarovanje res majhno in za skoraj vsak zep.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Maj. 2008 14:08

punkie_ napisal/-a:Cinquecentota si nabavi :D majhen, več kot 130 ne gre, poceni registracija in ostalo.


uf teli cicpici avtočki pa mene čist odbijajo :? vseod raznih smartov, činkuečentotov, sejčentotov, če se tle zabiješ mislm da nimaš prov dost možnosti.v takem avtu se jst nikol nebi varnepočutila in nikol ga nebi kupila.že ko se s sodelavko dostkrat pelem na šiht, me je kr groza tam notr sedet :?

drgač pa sem se odločila, da zberem dinarce in kupim kej tazga:
peugeot 306 cabrio
fiat punto cabrio
renault megan cabrio

sam to so pač sam slikce.kaj in kako, kilometri, oprema, tralalala, to bomo že pol gledal.je pa ena stvar obvezna-cabrio :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 13. Maj. 2008 16:00

punkie_ napisal/-a:Cinquecentota si nabavi :D majhen, več kot 130 ne gre, poceni registracija in ostalo.


Ma ne no...to je kinder jajček ona bo pa igračka v njem...to so sama jajca...
Naj raje špara pa kasneje kaj bolj ugodnega in varnega potem kupi...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 13. Maj. 2008 16:17

Saj, predvsem bolj varnega, kot je Tigi napisala. Ce se kdo zaleti v tebe, ko si v tem avtu, ti pomoje ni pomoci. Kot da bi bil na mopedu.
Uporabniški avatar
love18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 22. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a love18 » 13. Maj. 2008 16:36

*purple* napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:Cinquecentota si nabavi :D majhen, več kot 130 ne gre, poceni registracija in ostalo.


uf teli cicpici avtočki pa mene čist odbijajo :? vseod raznih smartov, činkuečentotov, sejčentotov, če se tle zabiješ mislm da nimaš prov dost možnosti.v takem avtu se jst nikol nebi varnepočutila in nikol ga nebi kupila.že ko se s sodelavko dostkrat pelem na šiht, me je kr groza tam notr sedet :?

drgač pa sem se odločila, da zberem dinarce in kupim kej tazga:
peugeot 306 cabrio
fiat punto cabrio
renault megan cabrio

sam to so pač sam slikce.kaj in kako, kilometri, oprema, tralalala, to bomo že pol gledal.je pa ena stvar obvezna-cabrio :D


tale renault megan cabrio sm pa jst rezervirala :cool: grm jutr po jga :D
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 13. Maj. 2008 16:54

*purple* napisal/-a:drgač pa sem se odločila, da zberem dinarce in kupim kej tazga:
peugeot 306 cabrio
fiat punto cabrio
renault megan cabrio
sam to so pač sam slikce.kaj in kako, kilometri, oprema, tralalala, to bomo že pol gledal.je pa ena stvar obvezna-cabrio :D


Sam če ti pa tlele kej z lufta dol pade pa tud nimaš možnosti :D :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Maj. 2008 17:01

no krasno love18, pa je eden manj zame :D ma sej ni panike, to so sam okvirne slikce.Ko bom jst denar zbrala, bo že porsche cayman skor zastonj :D

picaboo, no ja, lih na tornadnem območju nismo da bi mi krave in ostale zadevščne letele iz lufta.Pri cabriou je edina slabost ta, da če maš spuščeo streho in če se na glavo obrneš, zna bit precej slabo.ampak ker bom počasna voznica se tega d abi se sama obrnla nekak ne bojim (tolk) :D bolj strah me je drugih, ampak ok...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 13. Maj. 2008 17:18

Picaboo napisal/-a:
*purple* napisal/-a:drgač pa sem se odločila, da zberem dinarce in kupim kej tazga:
peugeot 306 cabrio
fiat punto cabrio
renault megan cabrio
sam to so pač sam slikce.kaj in kako, kilometri, oprema, tralalala, to bomo že pol gledal.je pa ena stvar obvezna-cabrio :D


Sam če ti pa tlele kej z lufta dol pade pa tud nimaš možnosti :D :D


Mah ne da kej nanjo pade...prej kdo razreže...drugače pa zgleda zelo lep...sam drago :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 13. Maj. 2008 18:23

drgač za 500€ še noben avto ni bil dober, tko da rajš še malo šparej. in kot prvo se malo bolj pozanimaj kako se avto kupuje, na kaj moraš biti pozorna pri nakupu

predvsem pri takih zadevah moraš poznat kakega avtomehanika, ker ljudje te bodo tako nategnili da še vedela ne boš.še to kar boš dala bo vržen denar. pa potem moraš računat tud na zavarovanje, te bo tud pršlo verjetno vsaj ok. 200-300€.
nikakor pa ne kupi avto na hitrico.res dobro pazi, dj malo rajš še povprašej na forumu www.avtomobilizem.com (al .si saj ne vem).
drgač je tako, da dober avto boš dobila edino preko vez, od kakega avtomehanika, ki se spozna na zadeve in tud pozna ljudi, kjer lahko dobi vredu avte. drgač na lastno roko je pa precej malo verjetnosti da boš kupila vredu avto. žal

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov