18. rojstni dan

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*ClaUdYka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 284
Na forumu od: 6. 5. 2006
Kraj: Fikšinci :)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ClaUdYka* » 06. Feb. 2009 13:04

Huh, jaz pa sem svojo 18-tko praznovala od četrtka (ko sem imela b.day) in do nedelje :D
Fuul sem se je veselila, saj sem bila edina med mojimi prijatelji ko sem bila še mladoletna.

Bilo je pa tako, da sem na sam rd vstala, šla v šolo in se lupčkala z sošolci, kateri so mi čestitala ter na veliko zabušavala pri pouku. Za izgovor sem pa vedno rekla, da mam rojstni dan.
No po pouku sem šla z FairyAngel na tradicionalno tortico, po tej torti pa z bratecom pa njegovo punco še na pijačo. In pri obeh pijačkah sem dobila super lepi darili :oops: najbolj sem bila presenečena nad bratovim, ker se je res neizmerno fejst potrudo.
Potem sem šla v internat in se ni dogajalo nič pametnega :D Zvečer pa sem doživela presenečanje od cimer, katerima je pomagala še vzgojiteljica.
Je prišla vzg. po mene cela jezna, da moram takoj v pisarno (ponavadi se ne jezi name in mam kar proste roke glede vsega) da bom mogoče malo kregana. Pa pridem v pisarno pa se začne smejat pa mi reče "Nisem pozabila, vse najboljše" pa mi da rafaelota.. No potem pa še na veeeliko tračka z mano o stvareh, o katerih ponavadi ne govorive. Pa ji rečem, da sedaj pa grem, pogledat če sta cimri že tu, prit bi namreč mogle že eno uro nazaj. Pa pridem v sobo, prižgem luč pa se cimri začneta dret "surprisee.. vse najboljšeee" pa na moji strani kak mam posteljo, vse polno balončkov, pa zelenih trakecoov.. Tak da je bilo kar lepo prijetno presenečanje :oops:

V petek, sem prišla domov.. in je bila na mojo žalost hiša prazna. Tak čez par ur sta potem prišla mama in očim, mi dala darilo in sledili so pogovori o mojih ocenah v šoli (in ker sem imela r.dan seveda za nič nisem bila kregana :D) ter o moji zabavi, katera je bila naslednji dan. No potem sem šla dokaj hitro spat in naslednji dan velike priprave.
Najprej smo imeli družinsko kosilo, jaz sem nato počivala in relaksirala. Zvečer sem se prelevila v princesko :oops: in sprejemala goste. Zabava je bila super! Čeprav niso prišli vsi, za katere sem pričakovala da pridejo, sem se imela z tistimi keri so prišli nenormalno fajn.

No, potem v nedeljo, ko sem se končno naspala, so prišli pa še babica in dedek ter drugi.. Z njimi sem potem še naprej pila in se mela fajn :D

Tak da ja, moja osemnajstka bo meni ostala vedno v zelo lepem spominu. Zaradi ljudi kateri so me obkrožali takrat, zaradi daril, zaradi zabave.. zaradi vsega <3


(uff, malo sem se razpisala.. hihi)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Feb. 2009 13:20

bambina x napisal/-a:
Tammy_De napisal/-a:Jst sm pa dons polnoletna v vseh državah :)



torej si 21.? :)


vseeeeeeee najboljše!!!


Hvalaaaa :D
Pa da ne bom off topic, jst se iskreno ne spomnm kaj sm počela zasvoj 18 rd, spomnm se skor useh rojstnih dnevov pred tem pa vseh po tem. 18 se pa ne spomnm :eek:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 06. Feb. 2009 13:31

Sploh se ne spomnim kako je potekal ta dan. Niti ne vem ali je bilo med tednom ali med vikendom. Tudi rojstnodnevne zabave se ne spomnim, ne družinske, ne te s prijatelji. Pa ne zaradi alkohola, ampak očitno ta dan ni bil nič bolj poseben kot prejšni in prihodnji rojstni dnevi. Bolj mi je v spominu ostal 20. rojstni dan. :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 06. Feb. 2009 14:03

sploh nic posebnega, nism nic praznovala... eh..nic mi ni pomenu ta dan, res ne. bolj me je takrat skrbelo da u kratkem odhajam za 4 mesce v tujino...sem se bolj posvecala ''poslavljanju'' in pa mela sem maturo, zacela sem jo pisat pri 17 potem vmes sem pa bla stara 18....pa se teden pred rojstnim dnevom sem zacela pr fantu zivet...cist prevec drugih stvari je dogajalo kot moja polnoletnost kao :D

pa nasploh mi moj rojstni dan kot datum ne pomeni kaj prevec, sploh ne maram bit u srediscu pozornosti in prejemat cestitk ...wierd ha? :lol:
Uporabniški avatar
*pikyca*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikyca* » 06. Feb. 2009 14:21

joj, tut jst se ne somnem...po moje je biv en dan sred teda in je biv pač čist navaden dan :) res se ga ne spomnem :D
In love with live!!!
Peach.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Peach. » 06. Feb. 2009 14:30

Jst se tud ne spomnem kej preveč.. Spomnim se svojega praznovanja, ampak da bi vedla, kaj sm počela na tist dan pa ne.. Pa smešno mi je, k me vedno vprašajo za moj rojstni dan: "Kako se pa zdej počutiš, k si eno leto starejša?"
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 06. Feb. 2009 16:03

Jst sem ga praznovala enako kot vse druge rojstne dneve, pa tud po dopolnjenem 18. letu se nisem počutla nč drugač al karkol. Če pomislim na to, da bi se "mogla" počutit drugač, mi gre kr na smeh, men namreč 18 let ne pomeni nč posebnega, rojstni dan kot vsi drugi pač. Po njem si svoboden, kot vsi govorijo, nastopi pa tudi več odgovornosti :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 06. Feb. 2009 17:13

Men bo pa definitivno ostal v spominu, ker me je 5 minut pred polnočjo...18 rojstni dan pustil fant in to prek sms-a, da je zaljubljen v drugo. K sm mu napisala, da hvala za darilo, se je zgovarjal, ta tehnično še ni moj rojstni dan :D Pol me je pa najboljša frendica hotla v dobro voljo spravt in mi je cel dan morila, da nebi v depresijo padla in me kr vozila z avtom okol in okol, mi čist zapolnila dan, zvečr smo ga šli pa žurat vn, kjer me je dober prijatelj v še boljšo voljo spravil...tko, da glede na slab začetek se je tisti dan končal kar dobro :D
Uporabniški avatar
kAtz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kAtz » 06. Feb. 2009 18:01

Js vem, da sm komaj čakala, da bom polnoletna. Pol ko sm bla pa ni blo nč posebnega, razn tega, da so me 1tedn zatem policaji klicali naj se zglasim na postajo in hvaaalabogu ni blo staršem treba it zrawn, če ne bi me tk ubili.. :D
....Thousands of years ago, cats were worshipped as gods.Cats have never forgotten this.....
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 06. Feb. 2009 19:41

najbolj gnili dan v mojem zivljenju, imela sem migreno in bruhala, brez da bi spila kapljo alkohola. odsla sem domov in pustila goste, ki jih je bilo kakih 30 same in oni so si naredili totalni party.
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 06. Feb. 2009 20:25

Js sm pa šla v disko ga žurat s kolegi, kolegicami in tipom, in se mi je krnaekrt začel fuul vrtet (pa nism sploh tok spila) in sm ustala in u nezavest padla..pol k sm mal k seb pršla me je tip hotu vn spravt pa tut na noge nism mogla stopt, pol so me vn nesl in k sm pršla do svežga zraka sm bla pa čist ok in sm ga šla naprej žurat :) sam ne v isti disko ker me je blo ful sram it notr tko da smo se spokal drugam :) aja pa najprej smo šli v en bar, kjer niso moji kolegici hotl dat alkohola, ker je doma pustila skorej vse dokumente :)
Live your life like you want
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 06. Feb. 2009 20:31

Spomnim se, da smo bili na morju na Hrvaškem. Ob 6.30 me je ati zbudil. Jaz sva zalimana pridem na teraso in seveda... vse najboljše. Pred mano pa je na mizo postavil štamperlček medice. Na tešče :). Potem pa sta mi z mami rekla, da gremo v mesto in si bom izbrala zlato verižico ali pa zlate uhane. Verižice nisem želela, ker je že zaradi prakse v šoli nisem smela nosit. Izbrala sem uhane. Lahko sem izbrala tiste iz belega zlata (1 par medvedkov - kombinacija z rumenim zlatom in 1 par rožic). Imam namreč 4 luknje (1 v levem uhlju in 3 v desnem). Dobro se spomnim, da smo zelo poceni prišli skos. Lahko bi rekla, da sem 1 par dobila zastonj (če primerjam z našimi cenami, takratnimi).
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
neznanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka » 06. Feb. 2009 22:58

Kakšna darila ste pa dbili?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 06. Feb. 2009 23:12

Nič....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 07. Feb. 2009 0:31

Hmmm.. ce se ne motim sem .... v bistvu se ne spomnem????

Jao.. Ven mislim, da nisem sla. Mogoce nekaj pojest pa se to ne vem vec s kom. Hja no, ni bilo zanimivo ocitno.. Nic posebnega.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov