18. rojstni dan

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Feb. 2009 22:42

neznanka napisal/-a:Hoj!Vse ste že ble polnoletne tukaj pa opišite zgodbe kako je potekal ta dan,kje ste bili,s kom ste bili.Lahko tudi date v drugo temo.


Pa sej nism prejela Nobelove nagrade, ampak zgolj obrnla novo cifro ... Ne vem, kaj tko zlo posebnga nej bi na ta dan mogla počet ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Feb. 2009 22:49

petera napisal/-a:Hammmm zanimivo moja pupa hoče v toplice za rojstni dan za polnoletnost hoce biti sama da ne ben ji ne bo čestitu tak da se ne bova videla ker delam ni mi všeč noče me upoštevat help me :cry:


V bistvu je njen rojstni dan in se lahko sama odloči, kako ga bo preživela.
Je malo čudaško, da se hoče sama v toplicah namakat, ampak sto ljudi, sto čudi :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 05. Feb. 2009 22:56

edit....
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 16. Mar. 2009 17:58, skupaj popravljeno 2 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 05. Feb. 2009 22:57

Jaz se ne spomnim 18tega rd-ja kaj preveč, ok žurke že, samo to ni blo direkt na moj rd. Se bolj spominjam katerega drugega rd-ja ...

Glede toplic, razumem punco zakaj hoče biti sama - ali pa morda ne razumem, samo vem, zakaj bi jaz tudi tako naredila. Preprečiti ji seveda tega ne moreš oz. ni smiselno, lahko pa predlagaš, da si ji za družbo. Ali pa pač praznujeta njen rd kateri drugi dan.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Feb. 2009 23:19

dse .
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 02. Dec. 2010 8:11, skupaj popravljeno 1 krat.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 05. Feb. 2009 23:33

Pr men je blo pa kr zanimivo, čeprov nism načrtovala. Sm bla v Madridu. Ob polnoči sm bla kr v eni dragi restavraciji, kjer smo na koncu ob operi nazdravili s šampanjci. Blo mi je kr neki in sm šla spat. No na sam dan se je pa ful dogajal, zvečer sm bla pa v enem lokalu, kjer sm zapadla v debato s španskimi študenti, ena je mela tut bday in so njej, pol pa še men, zapel Cumpleanos Feliz, pol sva šla s slovenskim prijateljem v en zelo znan klub, kjer sva bla VIP (po spletu naključij) in sva pršla mim doooolge vrste raznoraznih pošasti (noč čarovnic), scena je bla kot iz ameriških filmov, žurala, spoznala neke romune, k so bli grozljivi, pol je pa men alkohol na bed udaru, sm se začela histerično jokat v klubu :oops:, kar je dalo večeru nesrečno noto, sva šla nazaj do stanovanja in imela globoko debato na stopnicah, pol sva šla pa spat.

To je bil moj 18. bday.
Nism bla pa nč drugačna zarad tega, razn to, da mi je alkohol prvič (in upam da zadnjič) na bed udaru. :)
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 05. Feb. 2009 23:47

Učila sm se matematiko. Tko da nism kej preveč razmišljala o rojstnem dnevu. Pač dan kot vsi ostali.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 06. Feb. 2009 6:30

Šla sm spat en dan prej, se zbudila na moj 18. rojstni dan, šla v šolo, od najboljših prjatlc v šoli dobila ogromno plišasto miško z dodatkom (tangice). Po koncu šole šla na avtobus z miško in potem domov ... to je to. Nč posebnega, razen prjatlc in njihove (zdj že moje) miške :bussi:
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 06. Feb. 2009 9:14

šla sem v šolo, kot pač vedno, se na veliko lubčkala, po pouku smo šli v park proslavit, kjer sem se edinstveno polila s pirom in kolegu ni uspelo posnet tega :( še sedaj mu je žal, da je ugasnil kamero in me ni mogu posnet, ker to lahko uspe le meni in le 1x :)

potem sem šla domov, me je mami klicala vmes, kje hodim, ker mi je pripravla kosilo, jaz, pijana krava, sem pa čisto pozabla na njo in je bila potem jezna ... :(

no, domov sem prišla šele zvečer, ker sem šla še prej na en piknik k kolegu in sem mu pomagala strečt, tak da do takrat sem se mogla že streznit ... jao ...


no, ni bil neki ekstra poseben dan, sam mi bo pa vseeno ostal v spominu :)


sem ga pa kasneje uradno praznovala in sem bla začuda edina trezna na njemu, ko bi po pravem mogla bit amortos pijana ... vendar sem vstrajala pri nepitju :D
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Feb. 2009 10:05

kolkr se spomnim v petek (dan pred rojstnim) smo šle s sošolko in eno frendico vn, namenjene na nek "koncert", sam da na koncu sploh nismo pršle do tja, ma se usedle na eno klopco in govorile.. tm sm tudi dočakala moj 18. rojstni :)

v soboto čez dan ni blo neč posebnega (čakala sm na SMS od določene osebe k je na koncu nism dobila..), zvečer pa smo šle s sošolko in 2 frendicami v eno vas v mladinski, obiskat frende (so meli lih nek turnir z nogometa), malo smo pili (nism bla pijana) in na koncu sva šla z enim k mje biu ušeč v avto, malo govorila, se odpeljala do enga gozdička in tm bla skupi (kar sm čez 1 tedn tudi ful obžalovala)..

uglavnem neč posebnega :wink:
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Feb. 2009 10:22

Jst sm pa dons polnoletna v vseh državah :)
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 06. Feb. 2009 11:02

Tammy_De napisal/-a:Jst sm pa dons polnoletna v vseh državah :)



torej si 21.? :)


vseeeeeeee najboljše!!!
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 06. Feb. 2009 11:04

Js sem praznovala v Čatežkih s tremi kolegicami, fantom, bratrancem in 2ma kolegoma od fanta. :P
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 06. Feb. 2009 12:48

Nevem, nič posebnega ni blo. Vbistvu se ne spomnim več :) Pač praznovanje s starši in pol z kolegi. Isto kot vsak rd.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 06. Feb. 2009 12:50

Jst sm bla takrat sama doma (starši so šli na potovanje), nism pa počela nč posebnga, edin to, da sm sama doma pila vin in z užitkom pokadila par cigaret :D .. čez vikend smo mel pa s 2 kolegoma (k sta tud dopolnila 18) privat žur tm v Cocoa baru in smo se ga svinjsko napil.. pol k so starši pršli domov, smo šli pa še na eno družinsko kosilo in to je blo to.. za rojstni dan sm od kolegov in kolegic dobila nov mobi in parfum, starši so mi pa maturanca plačal :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]