18. rojstni dan

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 13. Okt. 2009 20:31

Joooj, ta slavna 18-ka. Ti povem, sploh ni nič posebnega :wink: Drugače imamo pa že več tem o rojstnih dnevih, pa lahk tja kej pokukaš (vsaj mislim, da imamo).
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 13. Okt. 2009 20:49

Uh teh tem je res že malo morje :D .


Drgač pa moja 18ka. Zjutri sem se zbudila, pogledala čez okno in so mi mami, oči in brat sami nardil tako zelo pisano rožico 2 metra visoko in mi je pritrdil na drevo pred oknom :), sem bla čist presenečena ker mam rada take zadeve. Potem sem šla v šolo, na busni sta me čakale kolegice s kosom torte pa svečko gor :D . Pol v šoli so med glavnim odmorom, dal un komad O Anja o tebi se mi sanja in mi je en kolega še po mikrofonu zaželu vse najboljše , uh ja sem farbala :oops: .

Popoldne so na torto pršli bližnji sorodniki (in s torto me je spet mami presenetla; bla je po naročilu, ogromna. Ker ponavad mamo drugače vedno doma pečene),potem so pa še kolegice čist nenapovedano pršle, so se plazile tm pod našo hišo s kamero v roki, da jih jst ne bi vidla...in so me na vratih presentle s torto z 18svečkami pa darilom, aja pa posnele so mi še ful lep filmček kjer je vsaka neki povedala :) .

Uh ja, kje je že to. Sem mogla kr mal pomislit, in ko zdajle za nazaj berem vidm, da so se ljudje okol mene res zelo potrudili.
brina91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Novo meseto

Neprebrana objavaNapisal/-a brina91 » 13. Okt. 2009 21:06

ŽuŽa napisal/-a:Uh teh tem je res že malo morje :D .


Drgač pa moja 18ka. Zjutri sem se zbudila, pogledala čez okno in so mi mami, oči in brat sami nardil tako zelo pisano rožico 2 metra visoko in mi je pritrdil na drevo pred oknom :), sem bla čist presenečena ker mam rada take zadeve. Potem sem šla v šolo, na busni sta me čakale kolegice s kosom torte pa svečko gor :D . Pol v šoli so med glavnim odmorom, dal un komad O Anja o tebi se mi sanja in mi je en kolega še po mikrofonu zaželu vse najboljše , uh ja sem farbala :oops: .

Popoldne so na torto pršli bližnji sorodniki (in s torto me je spet mami presenetla; bla je po naročilu, ogromna. Ker ponavad mamo drugače vedno doma pečene),potem so pa še kolegice čist nenapovedano pršle, so se plazile tm pod našo hišo s kamero v roki, da jih jst ne bi vidla...in so me na vratih presentle s torto z 18svečkami pa darilom, aja pa posnele so mi še ful lep filmček kjer je vsaka neki povedala :) .

Uh ja, kje je že to. Sem mogla kr mal pomislit, in ko zdajle za nazaj berem vidm, da so se ljudje okol mene res zelo potrudili.






O čist hudooo...jst bi tud kej tazga....sm nimam take prjatlce da bi se zmislne kako presenečenje....in ne računam da se bodo starši trudil mi nevem kako polepšat dan....ni časa, mamo tri male froce doma in jim na misel ne pada da bi mi bilo bol všeč presenečanje kot pa ura za 500 € ...najrajš bi kr spokala nekam za ceu dan in bila me myself and i
Uživaj življenje dokler se da!
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 14. Okt. 2009 8:31

Jst se pa svojga 18 RD sploh ne spomnem :D Po pogovoru s kolegicami je blo full dobr :lol:
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 14. Okt. 2009 8:50

Mnja, če mislš da bi rajš kam šla potem pa reči, da ti dajo nekaj keša za darilo in pohjdi na kakšen izlet s fantom ali pa prijateljico...dobiš 3-dnevne izlete ne preveč drago pa greš nekam. Men se zdi to kul ideja, če pač veš da doma ne bo kej dost itd.

Jaz se svojga 18ga r.d. sploh ne spomnm kej zlo dobr, so bli kakšni drugi precej boljši :D Vem samo, da sem dobila 18 vrtnic takih ful lepih od mami pa torto in kosilo tako specialno...pa od prjatlce sm dobila prstan k sm ga nosila potem do pred kratkim in ga nikol nism dala dol z roke.
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 14. Okt. 2009 12:36

najameš kočo na rogli, koča cokla, 3* ampk tak luxuz da padeš dol :D pa maš tm ful za počet,loh se greš kopat,loh sankaš (taka naprava),pa nardiš po svoje tam v koči..mi smo se mel fenomenaln zdle tale vikend za kolegou bday :))
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 14. Okt. 2009 13:08

joy23 napisal/-a:Joooj, ta slavna 18-ka. Ti povem, sploh ni nič posebnega :wink:


o ja se čisto strinjam... :D nič drugače se ne počutiš samo rom po pom je okoli 18-ke :roll:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 14. Okt. 2009 16:00

Js sem svoj 18. rojstni dan praznovala s fantom, tremi kolegicami, bratrancom (za en dan in eno noč sta prišla še 2 kolega od fanta) v Termah Čatež - najela sem apartma. :cool: Nepozabno! :freude:
Uporabniški avatar
RoNcoLiNo
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 214
Na forumu od: 30. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a RoNcoLiNo » 14. Okt. 2009 20:51

Ena boga revca od moje prijateljce,je dobila enga res orgazem striptizerja ki se ga sevede ne spomne...ti šment :D
Trmasti vztrajajo. Še bolj trmasti zmagujemo...
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 14. Okt. 2009 21:00

za mojo 18ko je bil najhujši sneg možen (roj. dan imam januarja) in ker sem v tistem času živela v enih hribovitih rovtah, nihče ni plužil snega in za rojstni dan še v šolo nisem mogla, kaj šele kam žurat :D smo pa se meli s familijo verjetno fajn.

sicer pa za 18ko res ne preveč pretiravat s pričakovanji, se mi zdi da so pol tisti naslednji komaj tapravi rojstni dnevi :D praznuj kot ponavadi in se veseli eksplozivne prihodnosti :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 14. Okt. 2009 21:42

Uf, na prvo oko, se sploh ne spomnim, kako sm praznovala 18ko. O joj, pa sam 2 let je od tega. Ampak sigurno, so po šoli prišli do mene stara mama & ata (tako kot vedno) s flancati, ki jih zmerom naredi za moj rd (ker jih mam ful rada). Prav žura nism naredila, z naj prijatlom sva pa praznovala par dni kasnj (ko sm dobila super darilo).

Ma, sam prou vem, da sem takrat nekaj pričakovala od 18ke, malo več. Pa je blo čist za brez veze. Najboljše od vsega je bilo, da sem potem, malo po rd-ju, lahko šla delat glavno vožnjo in naredila izpit za avto. V bistvu sem se 18ke predvsem zarad tega veselila.

Najboljša rd-ja sta bila pa 17ka in 19ka. 17ka, ker sem doma nardila žurko za 10 naj kolegov in smo se mel super, 19ka, ker so me sošolke na faxu & fant prijetno presentl, da potem sploh ne omenjam presenečenja naj prijatla.
Uporabniški avatar
miss.bunny
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 1. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a miss.bunny » 14. Okt. 2009 21:45

ne dajaj prevec upanja da bo najboljse.. Ker ko prevec upas si razocaran. Pusti se presenetiti in bo supeer bos vidla.. Porocaj potem kako je bloo :)

( lahko pa porbas cokoladno masazo . to je naredila moja pirjateljica in ji je blo ful usec)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Okt. 2009 14:54

brina91 napisal/-a:Rada bi da bi bil ta dan poseben....da ga nebi nikol pozabila (le enkrat si povnoletn).


Polnoleten si (od takrat naprej) vedno, le enkrat pa postaneš :) .

Še bo u življenju "prelomnic", zato ne deli panike, če ta ne bo nč posebnga.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 23. Okt. 2009 9:59

Uh moj 18 rojstni dan je bil tut ful poseben, sošolci iz gimnazije so mi priredili celo fešto (cev vikend in v enem še praznovanje novega leta, ker sem 1.1 rojena) no in dva dni pred tem datumom sm zbolela-nažalost.
Sam moji sošolci niso moji sošolci če me nebi še bolj presenetli, fešta je bla v Lj jz sm pa na primorskem in so me ob 00:00 poklicali in mi zapeli VSE NAJBOLJŠE, ob 3h zjutraj so pa zvonili na moja vrata in jaz vsa poležana jih povabim naprej itak sama doma. In fešta se je nadaljevala pr nas doma s torto, k sta jo spekla sošolca in cev kup daril (same praktične stvari) ... ko so oni odšli je pršla najboljša prjatlca ob 7:30 uri takrat k sm uradno rojena in mi ona prnesla darilo in pol še nona in nono itd
Kljub bolezni je blo SUPER:)
Vsem želim, da bi tako lepo praznovali.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 23. Okt. 2009 16:41

Aloha napisal/-a:Še bo u življenju "prelomnic", zato ne deli panike, če ta ne bo nč posebnga.


:zustimm:

moj 18. rojstni dan sploh ni bil nič posebnega .. je bil sigurno kateri drugi dosti bolj ... recio 19. pa 20. :D
Let's swim to the moon .....

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov