18. rojstni dan

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 07. Feb. 2009 0:33

če se prou spomnem smo u gim na mojo 18-ko pisal matematko :roll: juhu...
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 07. Feb. 2009 10:02

Ma, sploh se ne spomnem :? Mogoč sm prjatlce povabla na pico al pa sm na bowlingu častla pijačo, sej ne vem...škoda, da sm pozabla. No ja, zaka bi se sekirala :D Vsekakor pa vem, da nism mela žurke.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Feb. 2009 22:09

svoje 18 se ne spomnim. mi je bilo pa tako bedno, ko smo bili ravno na maturantskem izletu, bejba je imela pač 18. RD in se ga je že v zgodnjih večernih urah nalila z ne vem čim vse in preostali večer potem bruhala non stop. to mi je pa res adijo. :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 07. Feb. 2009 22:28

Nna osemnajstko me veže en slab spomin in žalosten, ko sem takratnega "fanta" zalotila pri kolegu v kopalnici, ležečega v tuš kabini z iglo zapičeno v roki....takrat sem zvedla da se drogira.
nakar sem laufala ven,se ga zunej napila,potem je prišel on, sva se sporekla,sm prjela eno veliko bučo od žiucev,ki je stala pred enim lokalom in bučo zalučala prot njemu lih takrat ko je mimo pripeljala kibla.sicer sem pol polcajem naložila eno zgodbico, da je bla kao na cest pa sm jo hotla nest nazaj pred lokal pa mi je padla ker je bla tok težka.
Pa mi hvalabogu niso nč moril.Noč sem mela pa tako ali tako uničeno, pa še neki cajta naprej potem. :(
Ful fajn darilce za rojstni dan a? :? :(
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 07. Feb. 2009 23:12

jz sm bla u šol pa pol na kavi pa pol doma sm spala ceu dan..tko kt usak normaln dan.. nč posebnga...
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 08. Feb. 2009 11:39

*purple* napisal/-a:Nna osemnajstko me veže en slab spomin in žalosten, ko sem takratnega "fanta" zalotila pri kolegu v kopalnici, ležečega v tuš kabini z iglo zapičeno v roki....takrat sem zvedla da se drogira.
nakar sem laufala ven,se ga zunej napila,potem je prišel on, sva se sporekla,sm prjela eno veliko bučo od žiucev,ki je stala pred enim lokalom in bučo zalučala prot njemu lih takrat ko je mimo pripeljala kibla.sicer sem pol polcajem naložila eno zgodbico, da je bla kao na cest pa sm jo hotla nest nazaj pred lokal pa mi je padla ker je bla tok težka.
Pa mi hvalabogu niso nč moril.Noč sem mela pa tako ali tako uničeno, pa še neki cajta naprej potem. :(
Ful fajn darilce za rojstni dan a? :? :(


Uf res neprijeten spomin na ta dan :?

Jaz tudi svoje 18ke nisem nič kaj posebej praznovala. Pač tko kot vsak drug rojstni dan-z najboljšimi prijatli smo pri meni gledal filme, plesal, pil, jedl...
Uporabniški avatar
andrejav88
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 29. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejav88 » 08. Feb. 2009 17:29

hm, ,moja 18-tka ni bla nč posebnega, s kolegi smo šli na pijačo to je blo to.
Uporabniški avatar
grejpfrut
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a grejpfrut » 08. Feb. 2009 19:14

mel smo žurkico na mojo 18ko, tko da sm cel dan mal nabavlala, zvečer smo mal zapil, to je pa to..
"Always forgive your enemies. Nothing annoys them so much."
Oscar Wilde
Uporabniški avatar
*~Liesl~*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 27. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *~Liesl~* » 08. Feb. 2009 22:21

Z družino smo šli na kosilo, zvečer sem šla na Poljanfest, tam so mi sošolci pel Vse najboljše na nogometni tekmi... Fajn je blo, ampak nič posebenega. Bolj sem praznovala en dan prej, na petek zvečer.
Take me away cuz in your eyes I'd like to stay...
petera
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 17. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a petera » 16. Feb. 2009 20:46

Hy hy hy!Kaj naj dam punci za rojstni dan ko bo imela 18 drug teden nič noče zato si sam pomagam ?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Feb. 2009 21:36

smešno se mi zdi kako ste eni res brez usake domišljije oziroma prav zares ne poznate svojih partnerjev.
Ok, mogoče je učas res težko neki izbrat,sploh če si z osebo manj časa, ampak mislm, da moreš vedet kaj ima rada in česa ne mara.
jst ti lahko svetujem, da ju kupi sexi spodnje perilo, ampak ne vem tega če ima to perilo rada oziroma če raje nosi otročje Snoopy perilo.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 17. Feb. 2009 15:40

Jaz sem se mela takrat veliko za učit, in se mi zdi da smo mel naslednji dan celo neko maturo...

Čez dan sem dobila dost lepih voščil in darilc, vem da sem sošolce peljala na pijačo...
Zvečer je bla pa pr meni sošolka in smo se učile... Pa mami mi je spekla ful dobro tortico :D

Čez kak teden sem mela pa še fešto.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 14. Mar. 2009 16:17

Js sm se mela tud kr dosta za učit,sam se tist dan nism. Tk ku na vsak rd me je teta zbudla z smsom :) .Pol sm šla v šolo,prjatlce so me lepo presenetle.Pol po pouku smo šle na dve pjački,tk ku pr vsaki...klasika pač :) .Pol sta me pa starša pelala bowlat,pa nism vedla da me bota.Pa smo se mel noro fajn.Še posebi zato kr sta mi dala karte za koncert Jana Plestenjaka :) :scherzkeks: Pa sm misla,da ne bojo sorodniki nč pršl,babi mi je rekla da gre spat.Pol pa pridemo domu pa se rk naenkrat ful sliši petje :) .Tk da smo še pol doma nazdravl.

Pol v petek smo mel maturanski ples,v soboto ga je mela najboljša prjatlca.Tk da sm praznovala pol na soboto čez skor dva tedna.Pa je blo ful fajn.
Uporabniški avatar
Coco girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 3. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Coco girl » 16. Mar. 2009 17:55

Preden sem dopolnila 18 let sem si mislila, da more biti to nek UAU poseben občutek. Seveda sem praznovala z družbo, hauba party, pijačo :D.. In potem smo šli še malo naokoli pogledat.
Ampak bistvenih sprememb v polnoletnosti ne čutim saj že kar precej časa hodim ven z družbo po mili volji in tudi nisem imela neke policijske ure tako, da se to tudi s polnoletnostjo ni spremenilo.
Živi kot da jutrišnji dan ne obstaja in ne očitaj si napak, ker iz napak se učimo !
brina91
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Novo meseto

Neprebrana objavaNapisal/-a brina91 » 13. Okt. 2009 20:25

Čez mesec in pol praznujem 18 rojstni dan!

Rada bi da bi bil ta dan poseben....da ga nebi nikol pozabila (le enkrat si povnoletn). Prosim da mi predlagate kaj naj počnem na ta dan....razmišlala sem da bi šla na kako masažo...
Rada bi pa tudi da mi zaupate kako ste ve preživele 18 rojstni dan ali kako ste preživele vaš najlepši rojstni dan.
In svetujte mi če je pametno pripravit "fešto" ali naj praznujem le v krogu najbližjih prijateljic.

HVALA,HVALA,HVALAAA....
Uživaj življenje dokler se da!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov