18. rojstni dan

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ritka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ritka » 20. Feb. 2007 20:25

HeloW :D E, opet se obračam na vas, k ste mi že velikrat pomagal..sam res ste carji :lol: Zdj mam pa en bol ''izi'' blem...Namreč: pripravljam se na mojo osemnajstko=)...nardit hočm ful fajno fešto...lani mi jo je uspelo, letos pa bi rada še sam še izboljšala lansko fešto.In kaki so moji blemi?

Tkole povedan: prostor mam (moj vikend, dost vlki):rabm dodatne ideje k bi popestril žurko...tuki mislim na fore, okrasitev, pijačo...mate kakšno noro zamisel?Če bi vam mogoč prou pršu podatek , d mislim met okol 90 folka..?Khm..ej, usakakršne zamisli bom vesela.. :D pa še kok prou mi bo pršla...:)

Hvala!

Have a nice day..night.. :D :) **
I Have the pussy, so I make the Rulz
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 20. Feb. 2007 20:27

zakaj pa to spada pod čustva :gruebel:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Feb. 2007 20:29

ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 20. Feb. 2007 20:33

Jz mam pouhn idej :D :D

Hmm .. koktajle bi lohk mela .. sam glede na to da boš povabla 90 ljudi je vem če bi lohk tolk nardila :D :D :D

Al pa recimo kak punč :)

Hrana .. bi blo verjetno najbolj kej preprostega .. kakšni sendviči .. francoz (on podolgovat kruhek) narežeš na take malo tanjše kose .. in obložiš .. na primer s salamo in sirčkom .. pa okrasiš z majonezo ali kečapom .. za vegetarijance :D pa samo sir in kakšna zelenjava.

Potem bi lahko mela kak narezek .. kakšne sirčke, salamo, zelenjava, karkoli v glavnem .. to se men zdi najbolj preprosto, ker verjetno nimaš namena kuhat za 90 ljudi :)

Pa kakšno sladico .. na primer rafaelo kroglice (ful njam .. ti tut lohk dam recept - če hočeš).

Glede okrasitve pa tko .. najboljš bi bli po moje kaki večbarvni balončki .. in pa kaki trakci .. tko čimbolj žive barve, pač da kr neki izžareva ..

Potem pa sam še za dobro glasbo poskrbiš pa se boste meli zagotovo super. :cool:
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 20. Feb. 2007 20:40

Jochie napisal/-a:ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...

:rofl: :rofl:

pa še prav maš!
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 20. Feb. 2007 20:46

Jochie napisal/-a:ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...


Res je :!:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 20. Feb. 2007 20:53

Juhu Slovenija .. ta tema je zato da ji damo mal idej .. kak bi še lepše praznovala, ne pa zato da jo čist moralno zmučkate, kao kok fukjeno je to.

Eni radi praznujejo !! :D
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 20. Feb. 2007 20:55

Jochie napisal/-a:ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...


haha pol pa zgleda res spada pod čustva :rofl: :lach: :lach:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 20. Feb. 2007 21:03

In kolk dnarja mislijo tvoji tastari reskirat, če maš povablenga 90 folka? :eek: :eek:
AtomicKitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 15. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a AtomicKitty » 20. Feb. 2007 21:15

Jochie napisal/-a:ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...

:scherzkeks: :rofl:
Uporabniški avatar
keri
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a keri » 20. Feb. 2007 22:13

Jochie napisal/-a:ker moraš biti čustveno fuknjen, da daš toliko denarja za 90 ljudi, od katerih bo iskrenih kvečjemu 10 kom, drugih 80 bo pa tam kvečjemu zato, ker bo lahko zastonj jedlo in pilo....in po možnosti še kaj uničilo...



:rofl: :rofl:


Malo OT: Hvala Jochie, ker me z nekaterimi svojimi posti včasih tako nasmejiš, da se mi potem smeje še celi dan - če me kdo gleda si verjetno misli, da sem malo bebava. :respekt: Pa brez pretiravanja. (verjetno bi to bolj spadalo v rubriko priznam)
Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 20. Feb. 2007 22:19

Halo? Kaj smo v Ameriki? 90 folka? Tipicna ameriska zabava, kjer se poznajo mogoce 3je, 4je.. Ostali pa so dejansko prisli jest in pit! Svasta no!
Mene je pa bolj kot vse drugo malo zmotlo to --> Tkole povedan: prostor mam (moj vikend, dost vlki)
Pri 18-ih met svoj vikend je pa ze luksuz :rofl:
joj otroci...
Hello, 911. I''m on fire!
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 20. Feb. 2007 22:20

T..
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
n4stk4
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 23. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a n4stk4 » 20. Feb. 2007 22:50

~NIA~ napisal/-a:ja no use maš? kaj nj ti rečemo da smo ti fouš? NOT..


Glede na to, da je prosila, če bi ji dali kakšne ideje, da bi popestrila party .. bi bilo to bolj pametno kot pa da ste sedaj čez celo stran stresali zelo pametne stavke ==> RES JE

OT: kakršno koli vaše mnenje bo dobro sprejeto če bo imelo trdne utemeljitve, vaše utemeljitve pa so k***c vredne ..
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 20. Feb. 2007 22:52

~NIA~ napisal/-a:ja no use maš? kaj nj ti rečemo da smo ti fouš? NOT..

Se mi zdi, da je prosila za nasvete, kako popestrit žurko, ne za ljubosumje?

Pr nas so ponavad 18ke zgledale tko, da so najel plac (kočico al pa lokal), povabl folk, nabavl dost alkohola za vse al pa bone, DJa, da je musko vrtel .. Pol se je pa folk že po svoje zabavu.
Enkrat je pr žurki od punc vseskp kao popestril striptizer, ki so ga prjatli od ene najel za to punco, sam je bil žal ogaben, pr tipih so mel pa stiptizeto ..
Drgač pa lah kake igrce se greste, sam dobit pozornost 90 ljudi, k so pomožnosti že ful v rožicah? .. Ponavad so pač skupince pa se ma vsak po svoje fajn.

Pa Jochie, pr nas je večina tolk folka povabla (sej če daš skp več k 30 sošolcev, plus ostale znance na šoli, bivše sošolce, jih je čez 60, sošolci so mel zravn vedno še soigralce s klubov .. pa se je nabralo .. če jih pa več skupi je pa itak takoj tok ljudi) ..
Men se je zdel ubistvu brezveze tolk dnarja dajat, da bi izpadla kul s to žurko pa da bi se lah folk, k mi niti ne pomen tolk, lah zastonj napil .. Tko da se mi na koncu ni dal nič organizirat, čeprav sem mela čez celo srednjo šolo v planu narest tako večjo žurko za 18ko.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]