Zbiratelji peska

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 17. Jun. 2008 23:43

classy napisal/-a:Jst mam sam pesek s Strombolija, ker mi je bil ful všeč ker je metalik črne barve :)


Jaaa, jst sm tud bla na Stromboliju :love: in unu je ubistvu vulkanska mivka, pa ful je lepa, k je čist črna, vmes ma pa kr ene take svetlikajoče delce...pa mi ni padl na pamet, da bi jo kej dam prnesla :?

Sm pa prvlekla dam ful lepe kamne iz Samosa :) , to je pa tud vse kar mam.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 17. Jun. 2008 23:44

Jez nism tolko na pesek ampak na kamenčke... Vedno prinesem s sabo par kil kamnov, pa školjkic :D

Aloha, tole bi teb znal bit interesantno, moja tetka dosti blodi naokoli po svetu in si vedno prinese domov hibiskus! Odlomiš neko vejo (dobro ne zdej ravno hlod) in prineseš domov... Nabiješ v lonček z zemljo in upaš da ti rata :D
Nevem čist točno kako njej vsi uspejo, tudi če prinese že čisto posušene vejice... Meni je bivši prinesel iz Rodosa, mi ga je že ratalo gor spravit pa se je posušil. Slaba skrbnica najbrž :roll:
Offtopic, ja :P
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Jun. 2008 0:37

Jeeei, hvala za idejo, od zdej naprej nosm domou (poleg mivke, školjk, kamnou in trave) še vejeuje :P .
Če me pa oberejo na letališču, bom pa tok cajta letala gor pa dol, dokler enkrat ne bom prešvercala usega čez :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 18. Jun. 2008 14:42

Yazmeen napisal/-a:Sm pa prvlekla dam ful lepe kamne iz Samosa :) , to je pa tud vse kar mam.


jst pa kamne iz Rodosa, k so bli tko lepo zaobleni :D ...

drgač tuki še ena ful mahnena na hibiskus, sam da bi pa glih rastlinje s kakšnih eksotičnih krajev dam trogala mi pa še ni kapnl (OT: letos sem tri res lepe pr nas nabavla, pa so mi šli vsi po spisku rakom žvižgat :? )
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 18. Jun. 2008 18:19

Pa jaaaa, lih u tem je fora, da uvoziš eksotiko u domač lonc :P . Sploh s Havajeu, kjer raste okol tisoč (!) različnih vrst te lepe rožice.

Naša mami je kupla ene hibiskuse in jih posadila na teraso, zdej pa čakamo ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 23. Jun. 2008 19:20

Jz mam doma sam pesk iz Tunizije, iz Sahare. Drugje pa itak nism bla. Mi je blo pa zanimv vzet ga, in to folk kr ful jemlje, k je un sprehalc sam reku, če mi nafila pesk v flaško.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov