USA (ZDA)

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Življenje v Ameriki

Zanimivo
69
53%
Normalno
16
12%
Boljše v EU
45
35%
Skupaj glasov : 130

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 05. Sep. 2005 7:46

Mene Amerika ne zanima. Samo zarad njihovga načina življenja in razmišljanja, šla bi edin naravo in mesta 1x pogledat.
Zanima me pa to, zakaj si izbral Ameriko, ko pa tako ljubiš Švedsko? :D
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 05. Sep. 2005 13:16

Imajo odlične čokoladne krofe :lol:
Obvezno morš zame pojest enga čokoladnega s čokolado.
Macdonalds je ogabn, šoping za cunje fenomenalen, počutu se boš eden izmed mnogih...bla v NYC in uživala full.

Lohk rečem sam uživi in čim bolj izkoristi leto!
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 05. Sep. 2005 14:36

*~LUCIFER~* napisal/-a:
Playgirl napisal/-a:Imajo odlične čokoladne krofe :lol:



a mislš to tiste ki majo not na eni strani čokolado,na drugi pa vaniljijo, pa so še celi obliti z njo, gor pa koški čokolade in barvne mrvice? Morš napisat kere, k jih je tok vrst :)


se pardoniram....lepš neb mogla opisat! :P


vsakič k vidm kakšnega policaja v ameriškem filmu z uno škatlco v roku (s sixpacom)....me prime da bi ga zbila in mu vzela krofe
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 05. Sep. 2005 15:54

Applebitecc napisal/-a:Mene Amerika ne zanima. Samo zarad njihovga načina življenja in razmišljanja, šla bi edin naravo in mesta 1x pogledat.
Zanima me pa to, zakaj si izbral Ameriko, ko pa tako ljubiš Švedsko? :D


Ameriko sm zbaru zato, ker me fascinira :) Švedsko že poznam in tam bom preostanek mojga živlenja :D:D:D
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 05. Sep. 2005 15:56

Playgirl napisal/-a:Imajo odlične čokoladne krofe :lol:
Obvezno morš zame pojest enga čokoladnega s čokolado.
Macdonalds je ogabn, šoping za cunje fenomenalen, počutu se boš eden izmed mnogih...bla v NYC in uživala full.

Lohk rečem sam uživi in čim bolj izkoristi leto!


Hehehehe Mcdonalds je pa vsepovsod tok različn da joj :D Že v EU se vidjo razlike :D
Za cunje so poceni ja.
Glede uživanja se sploh ne bojim :D nism tip človeka da bi notr čepeu pa u luft gledu!
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 05. Sep. 2005 16:15

jst ti svetovat glih ne morem, ker zadeve ne poznam, ti pa želim, da uspeš!!!To ti pa res želim,
Good luck!! :D
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 05. Sep. 2005 19:02

Jaz ti konkretno o študiju ne bi znala nič povedat. Sem pa bila tam, en mesec malo okrog in sem tudi spoznala ameriško življenje (MALO). Po moje boš hitr not padel. So sicer razlike, predvsem full dobr jedo :D. Je zanimivo, samo ne vem če bi pa živela jaz tam.
Koliko časa boš ti tam?
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 05. Sep. 2005 20:43

lisička napisal/-a:Jaz ti konkretno o študiju ne bi znala nič povedat. Sem pa bila tam, en mesec malo okrog in sem tudi spoznala ameriško življenje (MALO). Po moje boš hitr not padel. So sicer razlike, predvsem full dobr jedo :D. Je zanimivo, samo ne vem če bi pa živela jaz tam.
Koliko časa boš ti tam?


Aha, js bom tam minimalno 1 let :D če bo pa fajn bom še pa del in če bom seveda najdu kej za study! Bomo vidl ne :D so hard-working ppl :D
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 05. Sep. 2005 22:49

Jaz sem pa za ,da raje študiraš v EU naše znanje je bolj cenjeno kot v ZDA :!: Tam še ne vedo za IT. npr. vsesplošna izobrazba je nula.tam.
Odločitev je tvoja zato izberi najboljše in se prej dobro pozanimaj ,
mnogo uspeha tam ,v novembru nas zapuščaš :!: :!: :!:
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 05. Sep. 2005 22:52

Elizabetka napisal/-a:Jaz sem pa za ,da raje študiraš v EU naše znanje je bolj cenjeno kot v ZDA :!: Tam še ne vedo za IT. npr. vsesplošna izobrazba je nula.tam.
Odločitev je tvoja zato izberi najboljše in se prej dobro pozanimaj ,
mnogo uspeha tam ,v novembru nas zapuščaš :!: :!: :!:


Sej to maš prau veš! Sam bom šu vseen :D:D
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 06. Sep. 2005 12:02

Jst rajši ne bom nove teme odpirala za to vprašanje... K jih lahko dobim po riti :). Jst pa mislim jit jan. al pa feb. v Anglijo al pa Irsko. No zdj pa, če ste tok prijazni in mi par stvari poveste: kje je boljše, kje delati, kje dobiti stanovanje, koliko denarja rabiš za sabo, ali so kakšne pasti... V glavnem hočem dobiti čim več informacij! :D
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 07. Sep. 2005 13:08

Ka noben več nč ne ve o ZDA!? :P I need more informations! :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 07. Sep. 2005 22:25

hej!

mene tut tko zmerej bolj navdušuje misel da bi šla živet v Ameriko in imam ful iste probleme, da ne vem kako sploh vzpostaviti kontakt s katerimikoli ljudi tam (pač nimam nobenih prjatlov tam), kako najti job, varnost, prijetn' flat pa dost je še takih for zaradi katerih dobivam ful pomislekov, sam če bi mi to vse lahko en garantirov (saj osnovno od tega) pol grem pa takoj tja živet saj za določen čas....
razmišljala sem predvsem o New Jersey-u.....
noja, upam da mi bo enkrat uspel in bom mela mal več "jajc" pa bom kar šla, ker pač zmeraj bolj ugotavljam da je v Sloveniji res ful majhna možnost da nekako uspeš.....(npr. jeb**š se na faxu zato da si pol na konc totaln luzer brez joba.....al pa delaš nekje za male pare....-pa sej vrjetno tut Amerika ni več nekaj kar je bla ampak vseeno...)
lp....
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 07. Sep. 2005 22:28

Thrashy napisal/-a:hej!

mene tut tko zmerej bolj navdušuje misel da bi šla živet v Ameriko in imam ful iste probleme, da ne vem kako sploh vzpostaviti kontakt s katerimikoli ljudi tam (pač nimam nobenih prjatlov tam), kako najti job, varnost, prijetn' flat pa dost je še takih for zaradi katerih dobivam ful pomislekov, sam če bi mi to vse lahko en garantirov (saj osnovno od tega) pol grem pa takoj tja živet saj za določen čas....
razmišljala sem predvsem o New Jersey-u.....
noja, upam da mi bo enkrat uspel in bom mela mal več "jajc" pa bom kar šla, ker pač zmeraj bolj ugotavljam da je v Sloveniji res ful majhna možnost da nekako uspeš.....(npr. jeb**š se na faxu zato da si pol na konc totaln luzer brez joba.....al pa delaš nekje za male pare....-pa sej vrjetno tut Amerika ni več nekaj kar je bla ampak vseeno...)
lp....


To je problem, k ga je pa težk rešit! težk je najdit osebo k to bo to vse garantirala! Najbolš je da kr greš gor pa je! :D Ej sam vrjem da je Slovenija bol varna, kar se varnosti tiče! Je pa zanimiva amerika ker je vse vlko! :D Od stavb do kave :D:D:D To mamo mi predsodke da je amerika WOW, sej jih js tut mam! sej js bom tk kmal vidu, k se bom ustaliu tam! :D
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 08. Sep. 2005 15:56

Thrashy napisal/-a:hej!

mene tut tko zmerej bolj navdušuje misel da bi šla živet v Ameriko in imam ful iste probleme, da ne vem kako sploh vzpostaviti kontakt s katerimikoli ljudi tam (pač nimam nobenih prjatlov tam), kako najti job, varnost, prijetn' flat pa dost je še takih for zaradi katerih dobivam ful pomislekov, sam če bi mi to vse lahko en garantirov (saj osnovno od tega) pol grem pa takoj tja živet saj za določen čas....
razmišljala sem predvsem o New Jersey-u.....
noja, upam da mi bo enkrat uspel in bom mela mal več "jajc" pa bom kar šla, ker pač zmeraj bolj ugotavljam da je v Sloveniji res ful majhna možnost da nekako uspeš.....(npr. jeb**š se na faxu zato da si pol na konc totaln luzer brez joba.....al pa delaš nekje za male pare....-pa sej vrjetno tut Amerika ni več nekaj kar je bla ampak vseeno...)
lp....


kdor ne reskira,ne proftira.dobesedno.našpari mal keša,spokej stvari pa pjt,toj to brez kompliciranja,če ti je namenjen se bo itak pokloplo vse z mal truda.
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov