turistične agencije in last minute variante [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 28. Apr. 2008 10:51

Sem lih kar poklicala in mi je ženska rekla da lahko js izkoristim to potovanje :freude: :jump: .
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 01. Maj. 2008 17:00

Imam telo slabe izkušnje z last minute varianto.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 06. Maj. 2008 16:38

4_maya napisal/-a:junija sem sla na last minute s Kažipot tours na Zakintos - na sredo sem vplačala, na nedeljo pa odpotovala. Lahko samo pohvalim - ladja/letalo v studiu bivanje, za 10 dni - 30.000sit. Super! No potem ko plačaš letališko pristojbno (1 smer), pa da te avtobus zapelje do benetk da gres na ladjo pride zadeva okol 40.000sit. Tisti studio pa je mel klimo, TV, pa se ni bil dalec od plaze. Za dol si plaubni potnik, za nazaj te pa na letalu od Adrie pricakajo naše nasmejane stevardese :) Lahko samo se recem da bom sla se kdaj! :)


hm, kašna smešna cena, 30.000.. jst ne najdem nobene take ugodne variante za zakintos, al so teli evroti use cene gor pognal al kaj..
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 06. Maj. 2008 17:30

Mi smo šli tdui vedno na last minute - v Turčijo, Bolgarijo in v Egipt pa je bilo povsod 1A. To je pomoje samo predsodek, da so last minute variante slabše.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 06. Maj. 2008 18:22

Mayflower* napisal/-a:Mi smo šli tdui vedno na last minute - v Turčijo, Bolgarijo in v Egipt pa je bilo povsod 1A. To je pomoje samo predsodek, da so last minute variante slabše.


no če smo že pri bolgariji...a ostane ful tam nekje septembra (če si šla tkrat)? a je kr dosti izbire?
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 06. Maj. 2008 18:24

V Bolgarijo smo šli mi konec junija (takrat ko je ponavadi konec šole), prjavli smo se trdi dni prej, hotel je bil luštn in vse brez napake. Nam ni žal, kako pa je z Bolgarijo septembra pa ti ne vem povedat. Zame je takrat že malo hladna ?
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 06. Maj. 2008 18:26

^^ja sm tud js na to pomislila...septembra bo že malo mraz (verjetno...). sej se še odločava, sej mava še ful cajta za razmislit :D
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 06. Maj. 2008 18:29

Midva za septembra računava na kako poceni last minute varjanto Egipta. Mislem, da bo kar nekej ponudbe.
evaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a evaeva » 09. Maj. 2008 22:03

mayflower*......
jaz bi bla ful hvaležna, če bi dala par informacij glede bolgarije. se sama letos odpravljam tja na dopust-pa me zanimajo predvsem cene-ker bi vzela polpenzion. kako je kaj s pijačo in hrano-cenovno. hvala tiiiiiii :razz:
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 09. Maj. 2008 22:18

Mayflower* napisal/-a:Midva za septembra računava na kako poceni last minute varjanto Egipta. Mislem, da bo kar nekej ponudbe.


Midva sva bla lani septembra...dala sva 1500€ za 2 osebi, hotel 1A, s taksami, z denarjem, ki sva ga tam porabila, vse vse vse...pa se fajn se gres pregret tja pred našo zimo :D
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 10. Maj. 2008 9:25

1500 je kar lepa cifra za egipt last minute...midva s fantom sva dala 1300 za oba v redni ponudbi...pa je bil hotel na super lokaciji...ai...in sploh je bilo zelo fajn...najina osebna poraba v to ni všteta...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Mayflower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 549
Na forumu od: 10. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mayflower* » 10. Maj. 2008 9:40

evaeva napisal/-a:mayflower*......
jaz bi bla ful hvaležna, če bi dala par informacij glede bolgarije. se sama letos odpravljam tja na dopust-pa me zanimajo predvsem cene-ker bi vzela polpenzion. kako je kaj s pijačo in hrano-cenovno. hvala tiiiiiii :razz:


Kar sepa Bolgarije tiče, pa pomoje ne bom ravno realna informacija, ker sm bla tam 5let nazaj in se je zihr vse že spremenilo, vsaj kar se cen tiče, so se verjetno kar zvišale :) Ma takrat je blo vse ful poceni, meli smo polpenzion, sicer zunaj skor nikol nismo nč jedli (ker se itak da, greš pozno na zajtrk in zgodaj na večerjo), hrana v hotelu je bla pa odlična. Njabolj živo pa se spomnim, kako smo prvi dan v hotelu sedeli za mizo, dobilo pijačoin solato in pol kako uro nič in smo prašal kelnarco, če dobimo tisto, kar smo naročili, pa ji sploh ni blo jasno, ker bi kao najprej mogli pojest solato :) ma mi tega bučki nismo vedl in smo kar čakal :D
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 11. Maj. 2008 2:30

lolitaa napisal/-a:
*soncica* napisal/-a:a pozna katera agencijo SUNSHINE TOURISTIK iz portoroža? oz. je že kdaj potovala preko te agencije? kako je blo?

http://www.sunshine-touristik.si/


Mene tudi ta agencija zanima.Js sem pa dobila (oz. je moj nono in je dal meni) potovanje v Španijo za 8 dni.In me zdej zanima če ma ker kej izkušenj s to agencijo.

Edit:Zdej sem brala drobni tisk in piše"Bon za brezplačno potovanje lahko uveljavi le oseba na čigar ime je bil izdan".Izdan je bil na ime od mojega nonota.Mislite da bojo kakšni probelmi? :?


Ja to foro poznam, je moja mama dobila isto in je šla v Španijo. Fora je, da če greš sam, potem je treba kar precej doplačat za enoposteljno sobo, če pa gre še kdo zravn pa pride 389 € se mi zdi.
Če se boš odločila iti pa te kaj konkretno zanima, pa ti lohk povem.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 09. Sep. 2008 22:46

no mene pa zanima kje pa kako dobiš vse potrebne papirje in informacije o vseh podrobnostih potovanja (iz strani agencije) če rezerviraš dans, letiš pa že kr naslednji ali pa čeznaslednji dan? še nikol nisem tak potovala tak da nevem :oops:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
habibi7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 13. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a habibi7 » 10. Sep. 2008 4:03

Ponavad ima agencija nekoga na letališču in ti un tam da papirje ki jih rabiš. S sabo pa imej potrdilo o plačilu oz. pogodbo, ki ti jo pošljejo po mailu ko rihtaš zadevo, da maš neko dokazilo.

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov