turistične agencije in last minute variante [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 19. Sep. 2008 17:15

habibi7 napisal/-a:
lolitaa napisal/-a:
*soncica* napisal/-a:a pozna katera agencijo SUNSHINE TOURISTIK iz portoroža? oz. je že kdaj potovala preko te agencije? kako je blo?

http://www.sunshine-touristik.si/


Mene tudi ta agencija zanima.Js sem pa dobila (oz. je moj nono in je dal meni) potovanje v Španijo za 8 dni.In me zdej zanima če ma ker kej izkušenj s to agencijo.

Edit:Zdej sem brala drobni tisk in piše"Bon za brezplačno potovanje lahko uveljavi le oseba na čigar ime je bil izdan".Izdan je bil na ime od mojega nonota.Mislite da bojo kakšni probelmi? :?


Ja to foro poznam, je moja mama dobila isto in je šla v Španijo. Fora je, da če greš sam, potem je treba kar precej doplačat za enoposteljno sobo, če pa gre še kdo zravn pa pride 389 € se mi zdi.
Če se boš odločila iti pa te kaj konkretno zanima, pa ti lohk povem.


A je poleg teg doplačil še kaka druga fora? Zdej majo baje neke ponudbe za Pariz in imam možnost it, sam mi je mal sumljivo vse skupaj. ;)
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 21. Sep. 2008 14:04

Mene pa zanima, če je že katera potovala preko www.potovalnicenter.net? Niti mi ni jasno, katera agencija bi naj to bila?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Sep. 2008 14:08

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 21. Sep. 2008 17:53

a kera ve kdaj bo mel collegium objavljene programe za silvestrovanje (kdaj je mel ponavadi)?
Let's swim to the moon .....
miška
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miška » 22. Sep. 2008 20:30

Kar pojdi z last minute. Jaz sem bila z Iliriko v Turčiji in vse je bilo super. Pa še denar sem tako prihranila! Ne potuj pa s TA Vard iz CElja.!
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 22. Sep. 2008 22:32

Zakaj ne? Jst sm bla z Vardom in je blo super (lih tko last minute), pa last minute varijanta, pa smo dali za all inclusive majn kot en par prek druge agencije pol penzion. Pa je bil hotel s 5 zvezdicami, vse je blo uredu organizirano.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 28. Avg. 2009 18:51

obujam temo...
ima katera namen na last minute?
ksn pameten link bi lahko dodale ce najdete kaj...
tashykaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 13. 7. 2008
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a tashykaa » 15. Okt. 2009 20:02

Zdravo!!! jst mam eno uprašanje. je katera slučajno že potovala preko spara al pa tuša? ma katera kakšne izkušnje? ku ponudbo majo ful dobro sam ne vem kuk je zihr (npr. rezervacije pa cene pa to). :?: :?:

pa zdj hofer organizira potovanja. use je ful ugodno in zanimivu. :?:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Okt. 2009 20:12

Js Hoferju še najbolj zaupam. Bom probala v prihodnosti. Glede na to, da ima Hofer v Avstriji velik tržni delež glede potovanj, mora že bit fajn.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 21. Okt. 2009 17:17

velik več dnarja privrčujes če gres v lastni reziji :) priporočam lastno rezijo.. :D
Uporabniški avatar
succubus
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a succubus » 19. Nov. 2011 9:08

živjo,

a ima kdo kakšne izkušnje s potovanji prek agencije novoletni.net?

hvala in lp
passi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a passi » 17. Jan. 2012 17:48

Ok, glede agencije novoletni.net mam jaz dobre izkušnje. Vse je blo ok in prav nobene pripombe nimam čez njo. Edino kar je, mi je tukaj, kjer je tudi last minute bolj všeč to, da je točno takoj navedeno kater hotel je na voljo za last minute in vsi termini. Možno je pa tudi iskat glede na termine, za dneve in vse ostalo. Na splošno lahko rečem, da mi je iskanje velik lažje in bolj pregledno, drugač pa tudi agencija novoletni.net zame čista špica.
andrejkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejkica » 17. Avg. 2017 12:35

Sicer malenkost že stara tema, vendar me zanima kako imate kaj izkušnje z agencijami, ki nudijo last minute variante. Moj ima že nagledano tukaj https://www.potujnekam.com/last-minute , vendar sem malenkost skeptična, ker sem kar nekajkrat slišala, da ni to to. Skoraj bi raje šla v lastni režiji, mogoče kakšen nasvet glede tega?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov