Turčija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 08. Maj. 2007 19:37

no jz sm bla letos spet... ta vikend sm nazaj prsla... mela sm se itak spet popolno... bla sm spet v antalyi, natancneje v beleku v hotelu cornelia deluxe golf resort, 5 zvezdic... mi je bil kot hotel lansko leto titanic bolj vsec, sam tudi ta ni bil slab...

dobila sem super sobo ( junior villa suite)- apartma, z stopnickami iz balkona direkt v ''privat bazen'' ( bazen samo za te ki so v tem kompleksu apartmajckov)

hrana je itak super... tok za jest da dol pades... morje je biu topel... vreme je biu lep...

mel smo super skupino animatorjev, z kerimi smo se ful zastekal, in 2 prideta oktobra k nam na obisk v LJ, mi pa bomo sli potem na ladjo (ameriska kruzerka) na katero greta delat to zimo...

belek kot mesto je simpaticen, pac en velik bazar :) so meli pa lansko leto na lara beachu velik bolso ponudbo robe...

grem pa poleti spet dol vrjetno, in tokrat v bodrum, ki je najlepse obmorsko mesto v turciji... v agenciji ga nobeni ne bojo mel, ker pac ni tipicno masovno turisticno mesto.. je pa definitivno najlepse... grem pa v hotel rixos, kjer dela prijatelj ( dobim mal ceneje :D )
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
*just me*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 12. 3. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *just me* » 09. Maj. 2007 6:57

Astra nesramnica tle mi zdej lušte delaš :D dej še kakšno slikco prilep no, ne bodi škrta :wink:
kaj si si kej kupla, cotke al kaj, a imajo res tok krasno pa pocen usnje?
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 09. Maj. 2007 7:53

joj..ogromno sem kupila..zase in za druge..od oblačil do srebra...pač moraš baranatat..pa full cene spustijo...usnje je baje kar poceni ja...jaz sem samo informativno za eno jakno vprašala...ki je bila mimogrede full lepa in res dobra kvaliteta...pa mi je že v štartu spustil na 100e..kar pomeni da bi jo dobila za enih 75 najbrž..ampak se potem nisem odločila, ker imam itak podobno doma..čeprav mi je sedaj kar malo žal...ker v mb identične ne bom dobila...
tukaj v konakliju je zelo velik bazar...v sidah pa je še večji...ampak tam so več ali manj butiki...je pa full lepo zvečer...meni se je kar mešalo ob tistih cotkah tam...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 09. Maj. 2007 7:58

el bou napisal/-a:
. morje je biu topel... vreme je biu lep...



zanimivo...bili smo oddaljeni približno 100 km...pa pri nas ni bilo nič kaj toplo morje...pa je isto.. :D bi rekla, da je z jugom topleje...mi se v morju nismo kopali...ker je imelo komaj okoli 18 stopinj..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 09. Maj. 2007 8:05

el bou napisal/-a:no jz sm bla letos spet... ta vikend sm nazaj prsla... mela sm se itak spet popolno... bla sm spet v antalyi, natancneje v beleku v hotelu cornelia deluxe golf resort, 5 zvezdic... mi je bil kot hotel lansko leto titanic bolj vsec, sam tudi ta ni bil slab...

dobila sem super sobo ( junior villa suite)- apartma, z stopnickami iz balkona direkt v ''privat bazen'' ( bazen samo za te ki so v tem kompleksu apartmajckov)

hrana je itak super... tok za jest da dol pades... morje je biu topel... vreme je biu lep...

mel smo super skupino animatorjev, z kerimi smo se ful zastekal, in 2 prideta oktobra k nam na obisk v LJ, mi pa bomo sli potem na ladjo (ameriska kruzerka) na katero greta delat to zimo...

belek kot mesto je simpaticen, pac en velik bazar :) so meli pa lansko leto na lara beachu velik bolso ponudbo robe...

grem pa poleti spet dol vrjetno, in tokrat v bodrum, ki je najlepse obmorsko mesto v turciji... v agenciji ga nobeni ne bojo mel, ker pac ni tipicno masovno turisticno mesto.. je pa definitivno najlepse... grem pa v hotel rixos, kjer dela prijatelj ( dobim mal ceneje :D )


Kje pa je ta Bodrum in ali majo tud kksne bl pocen hotele al pa prenocisca?
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 09. Maj. 2007 16:02

bodrum je bil v new york times-u oznacen kot turski monte carlo... v bodrumu vecino leta prezivi Kenzo (oblikovalec), v bodrum zadnje case potujejo tudi ''zvezde'' ( kokr vem je bla lani na partyju tam paris hilton)

je ob egejskem morju, in naj bi bilo znano pristanisce...

najbol da mal po googlu pogledas, pa dost zves...

pomoje morjo met tud cenej kej, sam res nebi vedla... jz sm se zalubla v ta Rixos hotel, k je pac top, sam mi je mal lazji ker dobim kr velik cenej pocitnice tm, ker pac poznam enga fanta ki dela kot animator tam...

ista ta veriga hotelov ma pa tudi v Beleku hotel (7 zvezdic)... pa v dubrovniku bodo odprl hotel...

http://www.rixos.com/main.php?lang=EN - link do hotela...

aja, drgac pa glede morja v Beleku- nevem, men je blo toplej k bazen, nevem tocno kok stopinj je melo, sam ni blo tok hladno :)
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 11. Maj. 2007 11:52

Ja sj pol sm sla mal na google, sam jaz bi rajs kksno vasico pa tko na izi, k mene monte carlo scena ne privlač...
Bom še mal pregledala vse pa raziskavo nardila ;)
šata
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a šata » 27. Maj. 2007 19:48

Astra prav vesela sem, da se je nekdo oglasil, ki je bil v kraju Konakli. Tudi sama čez tri tedne potujem preko Neckerman reisen v Konakli in sicer hotel Club Mirador. Zanima me v katerem hotelu si letovala in če lahko posreduješ kakšne fotografije iz tvojega potovanja oz. dopusta v tem kraju.

LP
mala-lena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 6. 2007
Kraj: Ilirska Bistrica

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-lena » 04. Jun. 2007 14:48

Živjo!
Jaz grem konec avgust v Turčijo natančneje v Alanyo. Zanima pa me koliko je kaj dogajanja v mestu, je kaj za si ogledat....

Najbolj pa me zanima še kakšne so kaj cene: npr. cena vode v trgovini, koliko so majčke, hlače-kapri, kopalke,sandali...Kar se tiče oblačil me še posebej zanima.

Bi bila zelo zadovoljna če bi mi katera lahko odgovorila na moje vprašanje. :)
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 04. Jun. 2007 15:49

življenje samo je zunaj zelo drago...zato se najbolj splača vzeti all inclusive...pa tud najbolj ziher je jesti v hotelu...
drugače pa so same stvari na bazarjih kar poceni..oziroma kolikor pač shandlaš...ampak ne pričakuj preveč elegantnih stvri..so bolj na jeans pa športne stvari..elegantne čevlje in oblačila so imeli samo na parih straneh..ali pa nisem bila dovolj pozorna...še največ jih je bilo v sidah...kar pa je kar nekaj km iz alanije...
za ogledat si je kar nekaj...organizirani so izleti po morju..si ogledaš ene luknje tam, ko so jih pirati uporabljali..pa grad...pa mi smo bili še v jami...
v bistvu je že na prejšnji strani vse opisano...ker smo še kar nekaj stvari videli...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 19. Jun. 2007 12:25

el bou jaz grem tudi danes ponoči v v Belek v Hotel Arcadia Golf Resort...veš kaj me zanima si kaj družbe tam dobila? Res da nas gre skoraj celi avijon slovencev ampak vseno me zanima kako si ti imela izkušnjo tam.Pa šopping in to je bilo kaj? :D

hvala
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
evaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 15. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a evaeva » 17. Jul. 2007 11:15

tisti, ki ste se pravkar vrnili iz Turčije dajte napisat kako vroče je trenutno tam (julij, avgust) ter kakšne so cene, ker nimam blage veze kolk denarja naj vzamem s sabo glede na to da sem vzela pol penzion. :wink: kaj pa nočno življenje-odpravljam se v side in bom hvaležna za vsak odgovor :cool: :cool: :cool:
Š3TOF - UPOKOJENEC TVS
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 20. 7. 2007
Kraj: Parmova - Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Š3TOF - UPOKOJENEC TVS » 20. Jul. 2007 12:47

Priporočam Kapadokijo in Kurdistan oz. jezero Van.
Uporabniški avatar
*just me*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 12. 3. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *just me* » 24. Jul. 2007 8:29

Evo mene prispela z počitnic.
Nisem bila preveč zadovoljna. Na letališču ko smo stopil na zrak me je ubil tist vonj, in pol spremljal povsod, vse je imelo isti vonj.
Hotel je bil sicer ok, privat plažica razvajanje itd. samo, men je mentaliteta čisto tuja, vsi grdo gledajo....

skratka v turčijo na dopust nikoli več, mogoče v šoping usnja.
Uporabniški avatar
irisina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 8. 2006
Kraj: =)

Neprebrana objavaNapisal/-a irisina » 26. Sep. 2007 7:46

js sm pa že bla v turčiji 3 leta nazaj

pa dons grem spet :D
upam da bo vsaj tolk fajn kot je blo takrt, ker mi je blo resres všeč, sem hotla že prej ponovit tole potovanje v turčijo, pa mi nekak ni nikol ratal..

zdej sm pa končno dočakala in upam da ne bom razočarana :wink:

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov