Turčija

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 12. Sep. 2008 10:42

Mi2 pa greva v sredo, 17.9. v Antalyo; hotel Sultan, 4*, za 7 dni olinkluziv. :) Uff, komaj že čakam!
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 26. Jan. 2009 19:24

Midva razmišljava, da bi šla začetek oktobra v Antalyo v hotel Seher Resort 5*, AI, 1 teden 329 €, mogoče pa še dodatni teden, kar bi naneslo enih 580€. :)
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 26. Jan. 2009 20:18

Baje, da Turčija ni prov zlo zanimiva, tko da bi vama blo 14 dni tam vrjetn preveč...vsaj od drugih sm tko slišala :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 26. Jan. 2009 20:27

Res je, jaz sem bila tam vedno samo en teden in je bilo že to polna kapa :wink:
Sicer pa, kakor za koga - če hočeš tako dolgo lenarit tam, pol nikakor ni preveč, za razne izlete in podobno pa je to preveč časa :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 26. Jan. 2009 21:07

Jaz sem bila lani en teden in ne, ne grem več. Ne da ni bilo lepo ampak je tko, za videt, 2 tedna bi mi meni bila preveč.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 27. Jan. 2009 12:22

midva sva bila en teden...en če bi želela vse videt kar sva želela pa se še spočit zraven bi bil en teden premalo..zdaj sva imela pač samo dva dni izlete, ostalo pa uživancija in šopingiranje:)kakih 10 dni je dovolj...14 je meni že preveč...
pa turčija je kar zanimiva dežela..vsaj meni je bila zelo všeč, ker se mi zdi tako razgibana in se tja še sigurno še kdaj vrnem..
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 27. Jan. 2009 14:06

Ja, če greš v Turčijo si ziher vzami doooosti dinarčkov sabo :D Raj za tiste, ki ljubijo šoping. :D Izdelki in imitacije so tako dobro narejeni, da dol padeš. Pa vrjetno kaka majca je ukradena in res original. Jaz sem kupila eno Hifligerjevo, ki je bila cena gor nalimana v dolarjih (100 $) za 7,5 evra.
Drugače pa ni Turčije brez Pammukale, res to se splača it pogledat.
Pa kebab na vsakem vogalu, s tem da ga dobiš začinjenega z njihovo potjo :D njihov jogurt je tud dober.

Več kot en teden pa ne priporočam, ker nimaš kaj počet. Aja morje je sicer lepo na nekaj predelih, ne povsod, ker je fejst umazano. Pa je tko lajk toplo malo manj kot temperatura zraka.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 27. Jan. 2009 18:51

^ pa na hammam je tud treba it v turčiji :gut:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 29. Jan. 2009 12:30

Jaz bi se v Turčijo vrnila samo še zarad shopinga.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 29. Jan. 2009 21:08

lolitaa napisal/-a:Midva razmišljava, da bi šla začetek oktobra v Antalyo v hotel Seher Resort 5*, AI, 1 teden 329 €, mogoče pa še dodatni teden, kar bi naneslo enih 580€. :)


moje iskreno mnenje: PEJTA ZA DVA TEDNA! Ker je nizka cena in počitnc itak ni nikol preveč. V Turčiji imaš ogromno stvari za videt, pač ne smeš ležat cele dneve v hotelu. Midva sva taka mal bolj avanturista. Sva bla oktobra dol- za en teden. Bi še šla enkrat- za dva tedna. Pač mal se pozanimajta in se vama splača, zares!!
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 29. Jan. 2009 23:53

men je žau k sm šla za dva tedna k sm preveč denarja porabla :)))
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 02. Mar. 2009 17:14

no midva s fantom greva letos v turčijo. greva pa verjetno zadnji teden v avgustu, v hotel meder resort 5*. je v kraju kemer.

me zanima samo, če je bila že kera tu (kemer) in kakšno je to kot kraj. ali se da kam iti, kakšni bari, diskoteke, 'šoping', itd... večerne aktivnosti mislim :)
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 06. Mar. 2009 13:38

gaby_ napisal/-a:no midva s fantom greva letos v turčijo. greva pa verjetno zadnji teden v avgustu, v hotel meder resort 5*. je v kraju kemer.

me zanima samo, če je bila že kera tu (kemer) in kakšno je to kot kraj. ali se da kam iti, kakšni bari, diskoteke, 'šoping', itd... večerne aktivnosti mislim :)


Sicer v Kemru še nisem bila, je pa bil en naš kolega, pa pravi da je bilo lepo, da je povečini po celi obali isto.
Šopinga je po celi turški obali OGROMNO. Trgovina pri trgovini. :D
Čevlji so slabše kvalitete sicer, torbice pa odvisno.
Ogromno ma res ogromno je oblačil. Svetujem ti, da ne kupiš v prvi trgovini, da si prvo mal ogledaš, ker recimo na eni ulici neki stane x, za vogalom pa 4× manj, seveda prva cena brez barantanja. Pa ogromen kovček sabo vzami. :D Pa obvezno barantaj ker znižaš ceno za pol ali še več.
Ogromno je ponaredkov priznanih firm: od D&G do Replay, Tommy H. in Lacoste. Res, sam izbiraš. Nekaj blaga pa kr mislim da je ukradenega ali pa so ponaredki tako odlični. Jaz sem lani kupila od Lacoste pa Tommy H., Billabong in Adidas. Po ogromno pranjih so kot nove, res odlične kvalitete in do zdej še ni noben ugotovil da so iz Turčije :D Imaš tudi štrace dobesedno, ampak to vidiš takoj na otip.

Pa svetujem ti, da gresta na Pamukkale, sicer je ful oddaljeno, če vam to agencija ponuja res pejta. In obvezno hamam ter turška večerja.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 09. Mar. 2009 15:37

^hvala.

sicer ne mislim nekaj bajno kupovati v turčiji (čeprav sem nora na šoping). ampak nekak nisem pristaš ponaredkov, tak da me to že nekak odbija. morda pač kaka malenkost ali pa kaj. (aja, ko smo že pri tem, a ni omejena teža potovalke na letalu?)

drugače pa sva tik pred rezervacijo meder resort 5* (kemer) za 600€ na osebo zadnji teden avgusta. hotel po slikah zgleda res top top, tak da upam, da bo lepo.


hamam pa itak obvezno. pa tele pamikkale zgledajo bajno, samo še moram vprašati v agenciji.
:)
ancurna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: vse pomalo

Neprebrana objavaNapisal/-a ancurna » 30. Maj. 2009 11:19

gaby_ napisal/-a:^hvala.

sicer ne mislim nekaj bajno kupovati v turčiji (čeprav sem nora na šoping). ampak nekak nisem pristaš ponaredkov, tak da me to že nekak odbija. morda pač kaka malenkost ali pa kaj. (aja, ko smo že pri tem, a ni omejena teža potovalke na letalu?)

drugače pa sva tik pred rezervacijo meder resort 5* (kemer) za 600€ na osebo zadnji teden avgusta. hotel po slikah zgleda res top top, tak da upam, da bo lepo.


hamam pa itak obvezno. pa tele pamikkale zgledajo bajno, samo še moram vprašati v agenciji.
:)


s kero agencijo pa greste... a majo ponudbo za pamikkale?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov