Tunizija [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

klaryca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a klaryca » 03. Jul. 2009 15:59

mene pa zelo zanima ali je bil kdo že v hotelu Bel air*** (6 km iz Hammameta)? predvsem me zanima kakšna je hrana, kakšne so kaj sobe. Ali je že katera potovala z agencijo Tuintam? midva z mojim greva 15. julija, vem, da bo takrat res precej vroče, ampak menda bo za zdržat.
kakršne koli inf. so dobrodošle, ker sem se za ta hotel in agencijo odločila zadnji hip, ker je bil hotel fourati že zaseden in sta tukaj bila le še dva prostora na letalu. sedaj me pa kr malo skrbi, kako bo, ker o tem hotelu ne vem veliko.
Uporabniški avatar
*Principessa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Principessa* » 03. Jul. 2009 17:56

jaz grem 8.7. v Tunizijo (tud v Hammamet) in ni tako zelo grozno vroče, da ne bi blo za zdržat (v Egiptu je recimo v tem času dost bolj nevzdržno). :wink: Drgač za hotel ne bi vedla povedat, ker še nisem bla, niti nikogar ne poznam. Glede na to, da ma sam 3*, kar je za njihove standarde nekje 2*, bi ti priporočala, da pejt pogledat na holidaycheck.de komentarje in ocene tega hotela. Boš vedela, kam boste pršli. :wink:
Zadnjič spremenil *Principessa*, dne 21. Jul. 2009 21:49, skupaj popravljeno 1 krat.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 08. Jul. 2009 12:36

Kako je v Hammametu a v hotelih vedo dobro jezike? Ang in nem vem tekoče, zato me zanima kko vejo tm.. :)
Uporabniški avatar
Natashaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Natashaa » 08. Jul. 2009 13:29

Gaja* v hotelih vedo tekoče angleško, nemško, francosko in še se najde. Tako da z tem ne boš imela težav. Tudi v centru mesta, kjer so trgovinice, tržnice, lokali znajo tekoče nemško in angleško. Tako da se ti ni treba bat, da se ne bi mogli sporazumeti. :)
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 10. Jul. 2009 22:36

Pravkar sem se vrnila iz Tunizije, natančneje iz Hammamet Yasmina. Bivala sem v hotelu El Mouradi Hammamet Resort in imam zelo pozitivne vtise. Vso osebje zelo prijazno, animacija, veliko različne hrane, sladice, itd. Plaža čudovita, sama mivka, ležalniki, blazine vključeni v ALL Inclusive, tudi bar na plaži. V bližini Medina Hammamet Yasmina, kjer pa prodajalci niso bili tako zelo nadležni kot se govori (čeprav sem blond). Bila sem tudi na izletu Tunis-Cartagina-Sidi bou Said in sem zelo navdušena. No, za tiste, ki mislite, da v Tuniziji ni trave v morju-je. Ampak čist odvisno na katerih delih plaže je. Tudi meduze se najdejo. Ta hotel močno priporočam, pa tudi Hotel Club Selima 3* v Port el Kantauiju.

Lp
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 11. Jul. 2009 8:13

SunYgirl napisal/-a:Pravkar sem se vrnila iz Tunizije, natančneje iz Hammamet Yasmina. Bivala sem v hotelu El Mouradi Hammamet Resort in imam zelo pozitivne vtise. Vso osebje zelo prijazno, animacija, veliko različne hrane, sladice, itd. Plaža čudovita, sama mivka, ležalniki, blazine vključeni v ALL Inclusive, tudi bar na plaži. V bližini Medina Hammamet Yasmina, kjer pa prodajalci niso bili tako zelo nadležni kot se govori (čeprav sem blond). Bila sem tudi na izletu Tunis-Cartagina-Sidi bou Said in sem zelo navdušena. No, za tiste, ki mislite, da v Tuniziji ni trave v morju-je. Ampak čist odvisno na katerih delih plaže je. Tudi meduze se najdejo. Ta hotel močno priporočam, pa tudi Hotel Club Selima 3* v Port el Kantauiju.

Lp

Mpgpče butasto vprašanje, ampak nikjer ne najdem podatka...a brisače za na plažo dobiš tam ali potrebuješ svoje ?
Hvala za odgovor, lp
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 11. Jul. 2009 8:48

^ri nas, na DJERBI je blo tko, čeprou smo meli AI so nam naročili, da se splača dat 10€ na osebo in maš brisače pri bazenu, na plaži, skos na voljo. Ko ap greš, ti pa vrnejo to kavcijo :D
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 11. Jul. 2009 11:55

klaryca napisal/-a:mene pa zelo zanima ali je bil kdo že v hotelu Bel air*** (6 km iz Hammameta)? predvsem me zanima kakšna je hrana, kakšne so kaj sobe. Ali je že katera potovala z agencijo Tuintam? midva z mojim greva 15. julija, vem, da bo takrat res precej vroče, ampak menda bo za zdržat.
kakršne koli inf. so dobrodošle, ker sem se za ta hotel in agencijo odločila zadnji hip, ker je bil hotel fourati že zaseden in sta tukaj bila le še dva prostora na letalu. sedaj me pa kr malo skrbi, kako bo, ker o tem hotelu ne vem veliko.


glede na to da se bliža tvoj odhod, bi te rada prosila če po tem ko prideš nazaj opišeš izkušnje, z družbo bomo v jeseni šli v tunizijo, in je ta hotel v igri ;)
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 11. Jul. 2009 21:26

Razlagalka: s temi brisačami pa je tako, da lahko imaš svojo brisačo za na bazen ali pa na plažo, ali pa vzameš hotelsko brisačo.

Za hotelsko brisačo smo mi morali položiti 10 tunizijskih dinarjev. To isto brisačo si lahko imel celi teden, le da si jo zadnji dan vrnil in dobil nazaj denar. Se pravi si moral dati polog.

Fajn je da greš nekje zjutraj do 9 ure na bazen ali pa na hotelsko plažo in si daš podlogo za ležalnik in brisačo gor. Tak si zazihraš plac.

Edina finta pri teh hotelskih brisačah pa je ta, da če ti jo ukradejo, ne dobiš vrjenega denarja. Zato sem jaz imela rajši svojo.

Lp, Mojca ;-)
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 11. Jul. 2009 23:24

Hvala za odgovor. Sporočim, kako je bilo. :)
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 12. Jul. 2009 9:10

Uživaj na polno, samo ne na kake kavice v Medino hodit! ;-)
Razlagalka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 1. 6. 2008
Kraj: Štajerski konec

Neprebrana objavaNapisal/-a Razlagalka » 12. Jul. 2009 11:17

SunYgirl napisal/-a:Uživaj na polno, samo ne na kake kavice v Medino hodit! ;-)

Zakaj ne, a imaš kako slabo izkušnjo?
Uporabniški avatar
SunYgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SunYgirl » 12. Jul. 2009 13:48

Ne nimam, pravim zato, kr te bojo na vsakem koraku in čisto vsi tipi vabli na kaffe v Medino :) Tudi hotelsko osebje :)
Uporabniški avatar
*Principessa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 13. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Principessa* » 15. Jul. 2009 20:12

Jaz sem se pa ravno danes vrnila iz Hammameta. Bili sva v hotelu Riu Park el Kebir 4*, ki se mi je zdel izredno urejen in lep, da ne govorim o super plaži in najboljših animatorjev ter kelnarjev v hotelu! :D Nama je bilo prav bad, ko sva mogli it domov. Naslednjič greva za 14 dni, mogoče še to leto. :) Ful je bilo noro, sicer izven hotelskega kompleksa nisva šli nikoli, vendar so naju animatorji in en kelnar vabili, da gremo zvečer skupaj ven, ampak sva bili malo skeptični, čeprav nama je zdaj žal. :(
Zadnjič spremenil *Principessa*, dne 21. Jul. 2009 21:50, skupaj popravljeno 1 krat.
ancurna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: vse pomalo

Neprebrana objavaNapisal/-a ancurna » 15. Jul. 2009 20:41

js grem pa naslednjo sredo u port el kantaoui el mouradi palm marina 5* ultra all e. je biu kdo tam al pa usaj kaj slišau?

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov