Terme, toplice [ZT]

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 02. Jul. 2008 7:49

ženska napisal/-a:Mene Atlantis ni navdušil. V bistvu nič posebnega in precej visoke cene.

Podpis.

LoveLy* ko si pa spraševala kako je s tobogani... baje so mel v Atlantisu primer, ko je v en pokrit tobogan nekdo nastavu čigumi in vanj zalimano želetko, tko da se je ena bejba fajn porezala... in js zdj ne hodm več na tobogane sploh. :?
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 02. Jul. 2008 16:09

*Lally* napisal/-a:
ženska napisal/-a:Mene Atlantis ni navdušil. V bistvu nič posebnega in precej visoke cene.

Podpis.

LoveLy* ko si pa spraševala kako je s tobogani... baje so mel v Atlantisu primer, ko je v en pokrit tobogan nekdo nastavu čigumi in vanj zalimano želetko, tko da se je ena bejba fajn porezala... in js zdj ne hodm več na tobogane sploh. :?


aaajaaaa :eek: :eek:
jaz sem pa mislila da se je to zgodilo nekje na hrvaškem....OMG...zaj me bo še strah na tobogane it..bilokere... :?
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 02. Jul. 2008 18:56

:eek: :eek: Ojoj...jst mam tko rada tobogane...Je pa res da so ti zaprti res kriza...nikol ne veš kaj te not čaka! Ampak tole z žiletko je pa res tu mač no :?
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Jul. 2008 19:18

^^ To se ni zgodil v Atlantisu, ampak na biušem toboganu v Ježici (zdajšna Laguna). :P
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 02. Jul. 2008 20:14

...pol je to že stara fora... :D

Aja, jst grem pa u soboto u čateške mal pogledat...sm bla nazadnje tm 4 leta nazaj...tko da upam da bo ful sonce da se jst lahko še mal popržim :D (zelo zdravo...I know)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 02. Jul. 2008 20:16

jest sm tut slišala za to klinco in zdej me je vedno strah, da se bom pelala in mi bo enkrat sam celo rit/ trebuh razparal :?
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 02. Jul. 2008 21:16

Jz sm za to foro z žiletko že kr neki časa nazaj slišala in od takrat naprej ni šans, da grem še kdaj na tobogan. Sej vem, da je use kul k se usi spuščajo sam mene noben več ne prepriča, da grem :oops: .

Drugač sm bla pa u zadnjih dveh tednih trikrat u čateških pa mi je tm še vedno najboljš. Sploh super je blo pa to, da ni blo neke pretirane gužve :D .
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Jul. 2008 21:22

*Lally* napisal/-a:ko si pa spraševala kako je s tobogani... baje so mel v Atlantisu primer, ko je v en pokrit tobogan nekdo nastavu čigumi in vanj zalimano želetko, tko da se je ena bejba fajn porezala... in js zdj ne hodm več na tobogane sploh. :?


Mislim, žalostno, kaj si bojo vse še nekateri psihiči spomnili, da bojo meli (kaj že?) od tega... Kšni prasci ej...O sploh ne morm verjet...In tud če je že stara "zgodba", js jo slišim prvič in me je res šokiralo... :eek:

Midva sva bla u termah Dobrna...Res, da je bolj za mlade družince, ali pa za starejše, ampak midva sva se mela zakon. Škoda, ker ni bilo odprtega zunanjega bazena (bil je december). U hotelu so vsi tko prijazni, savne zakon, vse možne ponudbe so nas prav navdušile...
Je pa res, da je malo oddaljeno od centra (beri: kakršnekoli trgovine, kaj šele bencinske :wink: ), vendar se tistih 7 dni da preživet, ker greš tja navsezadnje počivat...
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 02. Jul. 2008 22:24

Groza tole z žiletko ...

:eek:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 03. Jul. 2008 8:23

LoveLy* napisal/-a:
*Lally* napisal/-a:
ženska napisal/-a:Mene Atlantis ni navdušil. V bistvu nič posebnega in precej visoke cene.

Podpis.

LoveLy* ko si pa spraševala kako je s tobogani... baje so mel v Atlantisu primer, ko je v en pokrit tobogan nekdo nastavu čigumi in vanj zalimano želetko, tko da se je ena bejba fajn porezala... in js zdj ne hodm več na tobogane sploh. :?


aaajaaaa :eek: :eek:
jaz sem pa mislila da se je to zgodilo nekje na hrvaškem....OMG...zaj me bo še strah na tobogane it..bilokere... :?


tega ni blo v atlantisu ampak je blo to enkrat na kodelevcu in to že res enih 10-15 let nazaj...
tko da ladys ne paničarte neki :wink:
bouhca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 17. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhca » 03. Jul. 2008 15:18

js sm bila pa nazadnje v toplicah v aqualuni (podčetrtek) in je blo norooo. ful toboganov, organizirana animacija....nice :D edino to me je mal motil da moraš nazaj ven če hočeš pridt do trafike/trgovinice in lokalčka. drugač pa urejene garderobe, wcji, hrana je bila tud njamiiiii :wink: je pa res da je kar daleč za peljat se (vsaj z dolenjske)-2uri v eno smer.. tud vstopnina je čist đabe-12€ celodnevna odrasla med vikendom. vredno ogleda :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Jul. 2008 16:01

Uf, mene pa Aqualuna nikakor ne očara. :nein: Prisegam na Čateške! :zustimm:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Jul. 2008 23:34

A je kdo sprobal looping v termah 3000. mi gremo v nedeljo pa mal razmišljam a bi a nebi :D vsako leto sm bolj neadrenalinski človek.. staram se
Uporabniški avatar
Queen Bitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 9. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Queen Bitch » 10. Jul. 2008 9:24

Jaz sem bolj iz tistega konca (slabe pol ure vožnje do tja :D) in imam namen it kakšen dan v Moravske Toplice, ampak verjetno po morju (konec julija). Že ful dolgo nisem bila tam, sem pa slišala od kolegov, da je ta looping res super. Mene več ne vleče na tobogane, mogoče pa bom na tega novega vseeno šla. :razz: densy, če boš sprobala kako se je peljati, poročaj. :wink:
She`s an old-time ambassador
Of sweet talking, night walking games
And she`s known in the darkest clubs...
But she`s a Queen.

David Bowie
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Jul. 2008 12:23

joj nevem :)

kr v eno sobico te zaprejo in pol se ti tla pod nogami odprejo in zletiš navpično navzdol, pol pa narediš 360 stopinjski luping

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov